Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 11 22, 00:58)
Mačiau šiandien "popierinių" idėjų. Nežinau ar pavyks aprašyti, bet turputį bandžiau - gaunasi.
Taigi, reikia paimti balto popieriaus juostą, kokių 3-5cm ir labai smulkiai skersai karpyti, nenukerpant iki galo. Gaunasi tokios kaip šukos. Truputį atsargiai su žirklėmis tuo šerelius pariesti. Nesukarpytą kraštą tepti klijaus ir atsargiai vynioti apie medinį smegtuką. Pdarius daug tokiu apšerkšnijusių pagaliukų, juos smeigti į polistirolio putos gabalą kol gausis įspūdinga snaigė. Tokiu pačiu būdu galima papuošti ir natūralias medžio šakeles.
Dariau šiandien tokį, tai gavosi tikrai gražiai, tik daug darbo, išėjo įspūdingas, tarsi apšerkšnijęs burbulas thumbup.gif . Verta pabandyti.
Atsakyti
Et, nesimato paveikslelio schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iliuzija``: 23 lapkričio 2005 - 21:46
QUOTE(bonda @ 2005 11 03, 00:50)
man vyras su graztu pragreze blush2.gif

o cai is plausu - eglutes - zagatovkes - kaip papuost, apipavidalint??? blush2.gif ta morkine tik is pernai metu 4u.gif



Sveikos, mergaites su fantazija;)
Labai noriu pasigamint kazka panasaus i stai tokia eglute, tik didele, kokiu 1,8m- 2m. Patarkit, bukit geros, is ko daryti tokia didele, kad butu grazios kugio formos g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 11 21, 23:58)
Mačiau šiandien "popierinių" idėjų. Nežinau ar pavyks aprašyti, bet turputį bandžiau - gaunasi.
Taigi, reikia paimti balto popieriaus juostą, kokių 3-5cm ir labai smulkiai skersai karpyti, nenukerpant iki galo. Gaunasi tokios kaip šukos. Truputį atsargiai su žirklėmis tuo šerelius pariesti. Nesukarpytą kraštą tepti klijaus ir atsargiai vynioti apie medinį smegtuką. Pdarius daug tokiu apšerkšnijusių pagaliukų, juos smeigti į polistirolio putos gabalą kol gausis įspūdinga snaigė. Tokiu pačiu būdu galima papuošti ir natūralias medžio šakeles.



O ar būtina į polistirolio gabalą? Jau labai man nepatinka jo garsas? o kaip gi pritvirtinti?
Atsakyti
Radau siokiu tokiu gerybiu.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Uzsukite,gal kas patiks...

http://www.rojaussod...snis.php?id=867
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 10 31, 19:13)

niekaip neatsidaro tavo duotos zurnaliuku nuorodos reikia pasvordo.gal tu netycia ji turi.
Man labai tavo isvardintu zurnaliuku reikia. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 11 23, 23:19)
O ar būtina į polistirolio gabalą? Jau labai man nepatinka jo garsas? o kaip gi pritvirtinti?


Nebūtinai. Gal galima oazį (tokią žalią putą kur puokštes daro) apvynioti folija ir prismaigstyti ilgesnių - trumpesnių smeigtukų. Galima nebūtinai kabinti prie lubų ar pan. Tinka ir į vazelę arba į tą patį oazį tik ant stali prikaišioti. Galima ir dar kaip nors pafantazuoti. Gal nebūtinai vien baltus. Gal ir žydrus smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Aš tai norėjau paklausti gal kuri mokate gražiai surišti kaspinėlius ir mane pamokinti galėtumėte?? ax.gif
Atsakyti
Gal čia kažkokių įdėjų pasisemsit
ČIA
Atsakyti
QUOTE(Iliuzija`` @ 2005 11 23, 22:00)
Sveikos, mergaites su fantazija;)
Labai noriu pasigamint kazka panasaus i stai tokia eglute, tik didele, kokiu 1,8m- 2m. Patarkit, bukit geros, is ko daryti tokia didele, kad butu grazios kugio formos  g.gif

tai reikai didelio kartono ar kito storesnio lapo -ar kelis juos klijuot ir pasidaryt forma kokia nori...tik pries dedant plausa ar siulus ar dar ka...ji apviniociau celofanu, kad lengviau nusiplestu paskui isdziuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 11 23, 19:58)
Dariau šiandien tokį, tai gavosi tikrai gražiai, tik daug darbo, išėjo įspūdingas, tarsi apšerkšnijęs burbulas thumbup.gif . Verta pabandyti.


ALMUX , gal nuotraukyte galetum ideti??
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 11 24, 22:20)
tai reikai didelio kartono ar kito storesnio lapo -ar kelis juos klijuot ir pasidaryt forma kokia nori...tik pries dedant plausa ar siulus ar dar ka...ji apviniociau celofanu, kad lengviau nusiplestu paskui isdziuves 4u.gif



Aciu, Bonda mirksiukas.gif
Itariu, kad nelengva bus pasidaryti toki dideli kugi g.gif Tiesiog noriu shiemet tokios eglutes, apkarstychiau paskui dideliais burbulais..Et, fantazijos nulis pas mane blush2.gif
Atsakyti