Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(raganiukshte @ 2005 11 19, 20:14)
Sveikos.
O gal kas esat radę angeliukų nertų-megztų schemučių. Buvau kažkada radus, tačiau dabar kai prireikė neberadu.  cry.gif  Būsiu labai dėkinga,  4u.gif kas padės man, nes noriu visiems draugams dovanų priedėt savo darbo nerta, megzta angeliuką.


Reiketu nepatingeti ir paskaityti is pradziu tema, o ne iskart klausti mirksiukas.gif
Perziurek Raideles nurodyta linka, ten yra angeliuku.

QUOTE(Raideles @ 2005 11 17, 23:29)

Čia ir daugiau kalėdinių grožybių yra: http://www.teddys-ha...weihnachten.htm



Atsakyti
QUOTE(KVN @ 2005 11 19, 23:36)
Ir dar..... Man labai gražu tokios žvaigždutės  4u.gif Ir pasidaryt labai nesunku  smile.gif



O kaip tu jas gaminai?
Atsakyti
Jau tie iš kankorėžių kokie mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2005 11 19, 21:14)
Sveikos.
O gal kas esat radę angeliukų nertų-megztų schemučių. Buvau kažkada radus, tačiau dabar kai prireikė neberadu.  cry.gif  Būsiu labai dėkinga,  4u.gif kas padės man, nes noriu visiems draugams dovanų priedėt savo darbo nerta, megzta angeliuką.

Šios temos 18psl. Raidelė paskelbus dieviskai nuostabių angeliukų nuorodas, kur labai aisku kaip juos nusinerti. Aš nelabai mokantyi nei nerti, nei megzti vistiek bandysiu baisiai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 11 20, 17:57)
O kaip tu jas gaminai?

Aš dar negaminau, tik ruošiuosi biggrin.gif Bet buvo parašyta, kad reikia daryti iš spalvotų faneros plokščių g.gif Bet man atrodo tiktų ir storesnis spalvotas popierius mirksiukas.gif išsikirpti snaigytes ir apvynioti blizgančiais siūlais thumbup.gif Kai pasidarysiu, tai įmesiu jau savo foto mirksiukas.gif
Atsakyti
labai jau gržiai atrodo tie balionai, kad pati susigundžiau pasidaryt
Atsakyti
O tuos balionus juk galima ir plausu ivairiaspalviu aplipinti, irgi turetu visai nieko gautis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2005 11 20, 22:06)
O tuos balionus juk galima ir plausu ivairiaspalviu aplipinti, irgi turetu visai nieko gautis  biggrin.gif

Mano draugė velykom darė kiaušinius.Vienos spalvos servetėles suvilgdė su klijais ir dėjo ant baliono,lipdė ,kol visa aplibdė,tada leido išdžiūti ir thumbup.gif .Ai dar baliono pilnai nepripūtė,tokio dydžio kaip stručio kiaušinis.
Atsakyti
Nuostabūs balionai thumbup.gif ir žvaigždutės thumbup.gif Labai geros įdėjos. Laukiu savaitgalio ir pradėsiu bandymus. Niekada nieko panašaus neteko gaminti, gal kas gausis ax.gif
Atsakyti
Aš tai irgi, vis darbuojuosi, plusu, viena darbeli darau, nespeju baigt tada kita, taip kad apsivertusi darbais doh.gif baigiu kastonine eglute, nu zinokite to nesitikejau, ji thumbup.gif thumbup.gif kaip noreciau tureti fotika ir parodyti, jega. Žinoma ji visai kitokia, nei kad toji, bet atrodo super. Dar tuos žaisliukus gaminuosi su balionais, beveik butu viskas gerai, bet kaip juos užrišti, kad bedžiūnant neišsileistų?? Pirmą pabandžiau, tai kol išdžiūvo iš baliono išėjo daug oro ir jis buvo subliuškęs doh.gif čia gal tik aš viena nemoke net baliono prisipūsti blush2.gif
Ai dar sugalvojusi esu iųš šiaudų susukti tokius kamuoliukus ir kabinti ant eglutes kaip žaisliuką, ma atrodo turėtų būt nieko, lėksiu savaitgalį į kaimą tai pabandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Mačiau šiandien "popierinių" idėjų. Nežinau ar pavyks aprašyti, bet turputį bandžiau - gaunasi.
Taigi, reikia paimti balto popieriaus juostą, kokių 3-5cm ir labai smulkiai skersai karpyti, nenukerpant iki galo. Gaunasi tokios kaip šukos. Truputį atsargiai su žirklėmis tuo šerelius pariesti. Nesukarpytą kraštą tepti klijaus ir atsargiai vynioti apie medinį smegtuką. Pdarius daug tokiu apšerkšnijusių pagaliukų, juos smeigti į polistirolio putos gabalą kol gausis įspūdinga snaigė. Tokiu pačiu būdu galima papuošti ir natūralias medžio šakeles.
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 11 22, 02:58)
Mačiau šiandien "popierinių" idėjų. Nežinau ar pavyks aprašyti, bet turputį bandžiau - gaunasi.
Taigi, reikia paimti balto popieriaus juostą, kokių 3-5cm ir labai smulkiai skersai karpyti, nenukerpant iki galo. Gaunasi tokios kaip šukos. Truputį atsargiai su žirklėmis tuo šerelius pariesti. Nesukarpytą kraštą tepti klijaus ir atsargiai vynioti apie medinį smegtuką. Pdarius daug tokiu apšerkšnijusių pagaliukų, juos smeigti į polistirolio putos gabalą kol gausis įspūdinga snaigė. Tokiu pačiu būdu galima papuošti ir natūralias medžio šakeles.


Aš kažką panašaus gal aštuntoje klasėje dariusi esu, tik mes nesmeigėm į putą, o kažkaip tas snaigeles sujugem, bet patikėkit pamenu tik tiek, kad darem kažką panašaus tongue.gif
Atsakyti