Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Raideles @ 2005 11 18, 18:07)
Eglutė ir vielinių pakabų, ant kurių gražina rūbus iš valyklos.


Nu cia tai liuks mintis thumbup.gif O dabar sedziu ir nervijuosi,nes pries koki menesi kruva tokiu pakabu ismeciau cry.gif Gal ju galima kur papigiai nupirkti? blush2.gif
Atsakyti
SUper balionas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,darysiu ir aš ,kita savaite.
Atsakyti
kastaneda, labai fainas balionas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 11 18, 21:07)
kastaneda, labai fainas balionas thumbup.gif

Dėkui, kai nupurkšiu bus gal gražesnis - parodysiu 4u.gif
Atsakyti
KAstaneda: labai cool tawo balionas !! thumbup.gif O pro kur tu isemiai susprogdinta baliona kad ten taip tamkiai suvynioti siuliukai g.gif g.gif ax.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2004 12 03, 09:57)
Na, ir aš pabandysiu įkelti nuotrauką paukštelio.

http://www.ofoto.com



O kodėl aš nematau, to paukštuko? schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(gelyter @ 2005 11 19, 00:28)
KAstaneda: labai cool tawo balionas !! thumbup.gif  O pro kur tu isemiai susprogdinta baliona kad ten taip tamkiai suvynioti siuliukai g.gif  g.gif  ax.gif ??

Susprogdintą ištraukiau pro didesnę skylutę, specialiai jos nedariau - toj vietoj kur rišosi balionas liko ertmė... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 19, 09:25)
Susprogdintą ištraukiau pro didesnę skylutę,  specialiai jos nedariau - toj vietoj kur rišosi balionas liko ertmė... 4u.gif


o jis lengvai išsitraukia? nebūna tie siūlai prilipę?
Atsakyti
issitraukia lengvai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
O gal kas esat radę angeliukų nertų-megztų schemučių. Buvau kažkada radus, tačiau dabar kai prireikė neberadu. cry.gif Būsiu labai dėkinga, 4u.gif kas padės man, nes noriu visiems draugams dovanų priedėt savo darbo nerta, megzta angeliuką.
Atsakyti
Smulkūs niekučiai eglutei papuošti 4u.gif
Atsakyti
Ir dar..... Man labai gražu tokios žvaigždutės 4u.gif Ir pasidaryt labai nesunku smile.gif
Atsakyti