Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai

QUOTE(Miaukse @ 2005 11 17, 21:14)
dar norejau paklausti apie tas eglutes apvalias is plausu.... o ten daug to plauso vynioti reikia? ir is vis ar ji kazkaip vynioti ar sukti ar dar kaip? nes man nieko nesigavo sad.gif

as emiau ta plausa ir sukau aplinki popierini pagrinda -tikrai nedaug man jo riekejo ax.gif tik kliju reik negailet...pries sukant klijuose pamirkyt, kad isigertu ir liptu prie pagrindo... ax.gif
Atsakyti
Aš tai neduosiu ramybes ,dėl tu balionu. doh.gif biggrin.gif
Aš suprantu ,kad priputi baliona,tada aplink ji suki siulus suvilgytus klijuose(bet ar klijus atskiesti su vandeniu???).o po ti kai išdžiūna ,išleidi baliona.Ar taip supratau?

Bindute,bandysiu ir aš tavo eglutes daryti wub.gif
Atsakyti
Kaip išdžiūsta balioną susprogdini ir pro kokį tarpelį ištrauki smile.gif
Atsakyti
kliju as neskiedziu smile.gif
balionus apsuktus laikau ilgai. nu taip gal para. o paskui ji susprogdinu. ten jis nesprogsta o tik oras iseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 11 18, 15:28)
Kaip išdžiūsta balioną susprogdini ir pro kokį tarpelį ištrauki smile.gif

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
mane ir tie rutuliai labai sudomino ax.gif tik balionu mazu negavau, bet ir anuos galima nedapust... biggrin.gif tongue.gif

o tas sniegas irgi purskiamas buna, ane? nes niekad nepirkau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2005 11 18, 15:31)
kliju as neskiedziu smile.gif
balionus apsuktus laikau ilgai. nu taip gal para. o paskui ji susprogdinu. ten jis nesprogsta o tik oras iseina  4u.gif




Ir man dar paiškinkit dėl tų balionų, tiksliau dėl siūlų. O juos jūs mirkinat kaip? Įsipilat į kažkokį indą klijų , t.y. lipalo ir kaip juos mirkinat, ar siūlus sukarpote galiukais, man vištelei niekaip neprišyla. doh.gif schmoll.gif doh.gif

Būtų įdomu kažkuri rašė, kad su krakmolu darė. Gal visai įdomu ir su tuo krakmolu pabandyti, nes man reikia su vaikais, pradinukais aš noriu pasigaminti.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2005 11 18, 15:52)
Ir man dar paiškinkit dėl tų balionų, tiksliau dėl siūlų. O juos jūs mirkinat kaip? Įsipilat į kažkokį indą klijų , t.y. lipalo ir kaip juos mirkinat, ar siūlus sukarpote galiukais, man vištelei niekaip neprišyla. doh.gif  schmoll.gif  doh.gif

Būtų įdomu kažkuri rašė, kad su krakmolu darė. Gal visai įdomu ir su  tuo krakmolu  pabandyti, nes man reikia su vaikais, pradinukais aš noriu pasigaminti.


Merginos, yra tema apie tuos balionus:

http://www.supermama...opic=27846&st=0
Atsakyti
Eglutė ir vielinių pakabų, ant kurių gražina rūbus iš valyklos.

Pasidarot tokį karkasą:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Tada jį apvyniojate lempučių girlianda ir žaliu blizgučiu. Ir turit eglutę wink.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raideles: 18 lapkričio 2005 - 16:09
siaubas kiek jus cia turit fantazijos 4u.gif niekada nepagalvociau apie jokias pakabas ax.gif o atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Dar apie balionus, gaminau vakar, (čia tik forma kiaušinio, bet man tokio reikia) ką tik išėmiau iš vidaus balioną ir rodau jums:
siūlas pats paprasčiausias, pervėriau per buteliuką klijų adatą su siūlu ir....vyniojau, vyniojau...rytoj nupurkšiu auksu, o taip atrodo baltas...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 18, 17:20)
Dar apie balionus, gaminau vakar, (čia tik forma kiaušinio, bet man tokio reikia) ką tik išėmiau iš vidaus balioną ir rodau jums:
siūlas pats paprasčiausias, pervėriau per buteliuką klijų adatą su siūlu ir....vyniojau, vyniojau...rytoj nupurkšiu auksu, o taip atrodo baltas...
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super -va dabar tikrai susigundziau blush2.gif
Atsakyti