Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai


Jumi,Jumi,o kaip ta apelsina isdziovinti? schmoll.gif Prasau isduok paslapti ax.gif Orkaitej? blush2.gif
Atsakyti
Vienais metais džiovinau tokiai girliandai - tai supjausčiau ir džiovinau ant popieriaus. Vėriau apelsiną, riešutus lazdyno,citrina ir dar įmaišiau karoliukų raudonų - beje, jie šiemet ypač madingi 4u.gif
Varčiau žurnalus - žaisliukai labai jau populiarūs stikliniai, įvairiausių atspalvių.
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 16, 10:53)
Vienais metais džiovinau tokiai girliandai - tai supjausčiau ir džiovinau ant popieriaus. Vėriau apelsiną, riešutus lazdyno,citrina ir dar įmaišiau karoliukų raudonų - beje, jie šiemet ypač madingi  4u.gif
Varčiau žurnalus - žaisliukai labai jau populiarūs stikliniai, įvairiausių atspalvių.


Ant popieriaus suprantu unsure.gif O paskui ta popieriu kur padeti? blush2.gif Gal ant radiatoriaus? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincux @ 2005 11 16, 09:48)
Jumi,Jumi,o kaip ta apelsina isdziovinti? schmoll.gif  Prasau isduok paslapti  ax.gif  Orkaitej?  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif na as ant radiatoriaus dziovinu:PSudedu ant krastelio. Va vakar sudejau,siandien perverciau i kita puse kad nesulinktu o jau padziuvusius "suveriau" po tris ir pakabinau ant radiatoriaus (toks grazus papuosimas mano senam radiatoriui gavos blink.gif biggrin.gif blush2.gif ) Suverti naudojau g.gif kaip lietuviskai pasakius....turbut savarzele,na kur pora popieru susegti galima. TOkios kur atsilekia ir anksciau naudodavom eglutes zaisliuku pakabinimui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
KAstaneda aciu uz ideja apie raudonus karoliukus. IEskosiu ir as ju savo girliandai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 16 lapkričio 2005 - 09:16
QUOTE(kastaneda @ 2005 11 16, 09:53)
Vienais metais džiovinau tokiai girliandai - tai supjausčiau ir džiovinau ant popieriaus. Vėriau apelsiną, riešutus lazdyno,citrina ir dar įmaišiau karoliukų raudonų - beje, jie šiemet ypač madingi  4u.gif
Varčiau žurnalus - žaisliukai labai jau populiarūs stikliniai, įvairiausių atspalvių.


Gal kur nors būtų galima pasižiūrėti paveikslėlių blush2.gif Kad vaizduotė geriau dirbtų ax.gif


Dar apie burbulus... Man tai lipalo klijai nelabai patinka g.gif Bet nesiseka jų nukrapštyti, todėl nutariau palikti. Niekam nesakysiu ir galvos, kad taip turi būti mirksiukas.gif Nusipirkai IKI aukso spalvos lako. Bandysiu nupurkšti tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Aciu JUMI !
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2005 11 08, 15:40)
Nerta prakartele  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Gal kur esama aprašymų? Aš jos labai labai labai noriu wub.gif
Atsakyti
Aš norėjau apie tuos burbulus pakalsuti ,kokius siulus naudojate,o ir lipalas koks turėtu buti,klijai paparasti 4u.gif
Atsakyti
Prince, lipalas tie balti paprasti klijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinuhe @ 2005 11 16, 13:21)
Prince, lipalas tie balti paprasti klijai mirksiukas.gif

O siulai? nesvarbu kokie?
Atsakyti
Dėl siūlų nežinau, nebandžiau dar daryt ax.gif Gal kuri dariusi atsilieps wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2005 11 12, 18:58)
Aš klijavau ant pripūsto baliono lipalu keliais sluoksniais laikraščius, o po to ilgai ant radiatoriaus džiovinau. Tada jau gali iš tokio ruošinio daryti ką nori: ir kalėdinius burbulus, ir velykinius kiaušinius, ir šiap puošti karpytomos gėlytėmis, širdutėmis ir pan. Fantazijai nėra ribų smile.gif

dar vieno dalyko nesuprantu doh.gif ,ar ta baliona reikia susprogdinti,kad liktu vieni siulai?
Atsakyti