Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sportuoti?

Šaunu Sheba, kad puikiai jautiesi, tik norėčiau pasakyti, kad tavo treniruočių instruktorius turėtų žinoti kokia yra tavo fiziologinė būklė. Tokiu atveju jis galėtų nurodyti pratimus, kurie gali pertempti pilvo sieną ar kitaip neigiamai paveikti nėštumo vystymąsi. console.gif
Atsakyti
Suprantu, kad gal būt ši tema galėtų būti užvesta sporto skyrelyje, bet bijau, kad ten nėštukės nelabai užsuka, todėl labai tikiuosi, kad moderatorė jos neiškels ax.gif

Žodžiu taip. Iki nėštumo gana intensyviai sportuodavau namuose. Dviratis+ pratimai+ aerobinis pajudėjimas biggrin.gif Pavasarį ir bėgioti labai mėgdavau. Dabar gi truputį bijau. blink.gif O kaip sportuojate jūs? Nuo kada iki kada tai galima daryti? Žinau, kad idealu būtų baseinas, bet jo neturiu galimybės lankyti cry.gif
O kaip jūs kovojate, na kad ir su augnačiais lašinukais ant šlaunų? Ar susitaikyti su tuo kad 9 mėn. reikės pabūti minkšta bandute ir tai yra geriausia lėliukui rolleyes.gif
Atsakyti
na va ka tik grizau is sporto klubo, sakau reik ir man parasyti kaip sportuoju. Tik pries tai noreciau pridurti kad sportuoju visa savo gyvenima ir aktyviai 4u.gif

i nestukems skirtas treniruotes nevaikstau, nes man ten nuobodu viskas per letai vyksta, man per mazai kruvio (na bent ten kur buvau) todel arba sportuoju treniruokliuose, po to baseinas arba treniruote normali vandeny, arba pirma aerobika neintensyvi po to treniruokliai, ir veliau dar baseine, tada jau iseinu is sporto klubo su ta mintim kad man nieko netruksta smile.gif
o treniruokliuse tai butinai kardio treniruokliai bendroj sumoj apie valanda (kartais maziau kartais daugiau, priklausomai nuo to ka dar darysiu) ir treniruokliai aisku ne visi ir su mazesniai nei buvau pripratusi svoriais, pratimai su svareliais ir be nieko smile.gif siaip man svarbiausias rodiklis mano savijauta sportavimo metu ir po jo, jeigu viskas gerai tada varau normaliai, jeigu jauciu kad tempas per greitas arba dar kas, tada mazinu apsukas smile.gif ir dar baseine kartais sunku plaukioti kai maze pilve irgi manksta daro, tai sunku lygsvara islaikyti, kad pilvas juda i visas puses.

va tik priverstinai pertrauka turejau padaryti savo sportavime, nes nestumo pradzioj buvo daug visko ir savijauta nors numirk, be to kraustemes gyventi i uzsieni, zodziu buvo ne iki sportu ir sporto klubu paiesku, uztat nuo mazdaug nuo 4 nestumo menesio primyn i sportus wub.gif gerai kad nedirbu, tad laiko turiu ir sakau reik ji turiningai isnaudoti. Pirmo nestumo metu sportavau iki gimdymo, tik po maziau, nes dirbau ir laiko nebuvo juodai, uztat dabar atsigriebsiu 4u.gif
Atsakyti
Mergytes turiu toki prasyma. kadangi gyvenu ne Lt, tad nezinau kur ir kas vyksta kas liecia nestukiu maksta, jeigu zinot gal parasykit man arba cia temoje arba i AZ. o jeigu dar telefonus zinot tai dar prirasysim kur skambint

as pagalvojau kad tokia info butu gerai susistemint pagal miestus ir ideti pvz i pirma sios temos zinute, kad kam reikia maziau ieskojimu butu. Yra cia skyrelyje keleta temu apie tai, bet ten labai isimetyta info , be to jau pasenusi gali but.

turima info kol kas tada situoje zinuteje paliksiu, kai bus daugiau perkelsiu mirksiukas.gif

Vilnius:
Telekomo sporto klubas (baseine ir saleje)
"Sugihara" (baseine)
Moksleiviu rumai (baseine)
Olimpic gym (baseine ir saleje)

Kaunas:
Mažylio baseinas tel 8-37-220298
Linijos basienas tel. 8-37-380319
Antroji ligonine manksta ir baseinas tel. 8-37-306000
Baltų sporto centras manksta tel 8-687-10774
Baseinas "Vilija", klinika "Ars Medica", tel. 8-686-06176.


Klaipeda:
ar vyksta kur nors?
Atsakyti
Kaunas:
(nezinau tiksliai bet speju:)
"Vilijos" baseinas
??? kur dar?

As Kauna tyriau:
Mažylio baseinas tel 8-37-220298
Linijos basienas tel. 8-37-380319
Antroji ligonine manksta ir baseinas tel. 8-37-306000
Baltų sporto centras manksta tel 8-687-10774
Baseinas Vilija tel. 8-37-362002
Atsakyti
QUOTE(sano @ 2005 03 08, 16:30)
O gal kuri lankėte užsiėmimus „sugicharoje"? Labai būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę, ar verta ten eit. Ačiū smile.gif

As lankau Sugiharoje, man patinka, is pradziu manksta atrode letoka ir man buvo salta, bet poto pradejau pratimus tikslaiu atlikinet tada visia kitaip jaustis pradejau, po mankstos dar palaukioju, pasisildau garineje pirtyje, paguliu burbulineje vonioje, lanaku vakarais tad nestukiu buna vos kelios, ir zmoniu ten praktiskai nebuna, tad man patinka ta ramybe


dar zinau Vilniuje nestukems mankstas baseine veda Jurga Svediene, Gerosios Vilties mokyklos baseine, bet ten dienos metu, tad manau kai iseisiu i dekreta pabandysiu ten apsilankyti
Atsakyti
"Vilijos" baseinas Kaune yra didelis, todėl jame nesunku pasiekti didelį sportinį krūvį. Kaunietės, kurios iki nėštumo aktyviai sportavo ir to nenori atsisakyti, gali gauti individualizuotą programą, norinčios tiesiog pajudėti - taip pat gauna patarimų. Mankštoje, vykstančioje klinikoje "Ars Medica" pagrindinis dėmesys skiriamas toms raumenų grupėms, kurios labiausiai "nukenčia" nėštumo metu. Mokestis už užsiėmimus yra vienkartinis, todėl bet kuri nėščioji gali pabandyti nerizikuodama pinigėliais.
Atsakyti
na, visur ta manksta, baseinas propoguojami. nusprendziau buti pavyzdinga. nusipirkau abonimenta i baseina - uzteko 20 min pasimakaluoti kaip varlei, kad praguleti visa savaitgali namuose, nes presas nerealiai jautriai sureagavo, lekiau net pas gydytoja extra, nes isisgandau, ar nepersistengiau. cry.gif
ir visgi pasirodo man, kaip nesportuojanciai, matyt butu pakake ir 5 minuciu. turekit omeny, kas norit pavyzdingom mamytem buti: super supaer mazi kruviai pradedanciom.o tokiu nuorodu as neradau niekur, arba istiesu ju nera (tik aklai pabreziama sporto nauda), arba buvau neatidi skaitytoja blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(linada @ 2005 03 12, 11:34)
na, visur ta manksta, baseinas propoguojami. nusprendziau buti pavyzdinga. nusipirkau abonimenta i baseina - uzteko 20 min pasimakaluoti kaip varlei, kad praguleti visa savaitgali namuose, nes presas nerealiai jautriai sureagavo, lekiau net pas gydytoja extra, nes isisgandau, ar nepersistengiau. cry.gif
ir visgi pasirodo man, kaip nesportuojanciai, matyt butu pakake ir 5 minuciu. turekit omeny, kas norit pavyzdingom mamytem buti: super supaer mazi kruviai pradedanciom.o tokiu nuorodu as neradau niekur, arba istiesu ju nera (tik aklai pabreziama sporto nauda), arba buvau neatidi skaitytoja blush2.gif .


Na, manyciau, jei nesportavai iki nestumo, tai ir taip ganetinai aisku turejo buti, kad persistengti neverta ... ax.gif Juk tereikia prisiminti fizinio pamokas mokykloj, po vasaros kokia savijauta buvo? smile.gif O cia - pasikeites organizmas, mazas zmogutis viduje smile.gif
Ir kiek as skaiciau apie sporto nauda nestumo metu, tai gana aiskiai ten parasyta, kad naudingos specializuotos treniruotes nestukems, su prieziura. Bent jau man aisku tai, gal tarp eiluciu skaiciau smile.gif siaip "sportuojant", nezinant savo "ribu", galima tikrai bedos pridaryti ...
O siaip, Linada, neblogai kad apie tai prasnekai, gal tikrai yra nestukiu, kurios nesportave puola nestumo metu olimpiniu aukstumu siekti schmoll.gif Atsargiai, mamytes smile.gif Bent jau didziuosiuose miestuose yra pakankamai uzsiemimu, kuriuos veda patyre treneriai, pasikliaukit jais, o ne eksperimentuokit pacios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuska2 @ 2005 03 12, 16:53)
Na, manyciau, jei nesportavai iki nestumo, tai ir taip ganetinai aisku turejo buti, kad persistengti neverta ...  ax.gif  Juk tereikia prisiminti fizinio pamokas mokykloj, po vasaros kokia savijauta buvo?  smile.gif  O cia - pasikeites organizmas, mazas zmogutis viduje  smile.gif
Ir kiek as skaiciau apie sporto nauda nestumo metu, tai gana aiskiai ten parasyta, kad naudingos specializuotos treniruotes nestukems, su prieziura. Bent jau man aisku tai, gal tarp eiluciu skaiciau  smile.gif siaip "sportuojant", nezinant savo "ribu", galima tikrai bedos pridaryti ...
O siaip, Linada, neblogai kad apie tai prasnekai, gal tikrai yra nestukiu, kurios nesportave puola nestumo metu olimpiniu aukstumu siekti schmoll.gif  Atsargiai, mamytes  smile.gif  Bent jau didziuosiuose miestuose yra pakankamai uzsiemimu, kuriuos veda patyre treneriai, pasikliaukit jais, o ne eksperimentuokit pacios  smile.gif


na, as kazkaip ne nemaniau, kad 20 min. tai didelis kruvis blush2.gif tuo labiau, kad nevariau ten sieksniais ar pan. tik siaip pluduriavau ir plaukiau ant nugaros, kad presas maziau kentetu bei vis pastoviniuodavau.apie kazkokius rimtus sportavimus nebuvo ne kalbos blush2.gif blush2.gif blush2.gif beje mano gydytoja ir pasitiko mane tokiais zodziais, kad mazdaug tendencija - kaip tik nescia, taip i sporta pasinesa. bet kai jos klausiau ar galima i baseina- tai ne puse zodzio apie kruvi cry.gif o as tarp eiluciu skaityti nemoku - man reikia tiesiai sviesiai doh.gif doh.gif doh.gif .
Atsakyti
Kiekviena pradedanti sportuorti nėščioji turi pasitarti su instruktoriumi, kuris prižiūri jos treniruotę. Jau esu sakiusi, kad jei sportavote dar prieš pastodamos ir tęsiate užsiėmimus, būtinai turite perspėti savo trenerį. Juokauti čia negalima. Pratimai turi būti adaptuoti nėščiai, individualizuoti pagal būklę ir savijautą. Vienos nėščiosios gali darbuotis labai stipriai, tačiau daugumai užtenka įprastinio, vidutinio intensyvumo krūvio. Yra ribos, mokslininkų tyrinėjamos, nustatinėjamos, aptarinėjamos, kurių privalome paisyti ir laikytis. Visada akcentuoju, kad nežiūrint to, kad jūs norite būtent dabar labai intensyviai judėti, privalote galvoti apie gyvybę, kurią nešiojate. Olimpiadai galėsite ruoštis, kai pagimdysite.
Atsakyti
TRENERE,
o ar sveika nesciajai eiti sparciu zingsniu? As iki nestumo buvau gana aktyvi sportininke- kelias dienas begiodavau, kelias aerobika, ir pan. Dabar, laabai retai pavaikstau. Koks kuno apkrovimas yra normalus? Ar galima apskritai daryti kokius nors pratimus pilvo presui? Visad turejau presiuka, bet dabar, kai pastojau, nutraukiau mankstas. Ir per tuos pora menesiu nieko nebeliko, lik issiputes pilvukas sad.gif Noriu mankstintis, tik nezinau kiek galima...

lialius
user posted image
Atsakyti