Įkraunama...
Įkraunama...

Atšvaitai

QUOTE(Tiffany @ 2009 10 23, 09:08)
nesioju ir as (turiu tokia kaip gyvate uzsisukanti atsvaita), bet siaip turiu balta striuke, su kuria visur ir visada, tai manau manes nepastebet neimanoma  biggrin.gif

va radau foto

user posted image


oi tai va sitie man taip jau baisiai atrodo, dazniausiai matau ant rankines rankenos apsisuka ji..oj oj
Atsakyti
Estijoje jau kelinti metai privaloma tureti atsvaitus. Kai ten gyvenau mane pradzioj labai stebino kai eina kokie solidus dedes ar tetos ir butinai su atsvaitu isegtu (ir net ne vienu buna). Nuo tada ir as uzsikreciau. Ant vaiko vezimo, savo ir vyro rankines esu uzkabinus atsvaitus. Nes pati vairuoju ir zinau kaip sunkiai zmogus pastebimas.


QUOTE(mirattes @ 2009 10 23, 09:13)
Aisku nemokamai biggrin.gif


gaila kad as ne bendradarbe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 10 23, 09:55)
Estijoje jau kelinti metai privaloma tureti atsvaitus. Kai ten gyvenau mane pradzioj labai stebino kai eina kokie solidus dedes ar tetos ir butinai su atsvaitu isegtu (ir net ne vienu buna).  Nuo tada ir as uzsikreciau. Ant vaiko vezimo, savo ir vyro rankines esu uzkabinus atsvaitus. Nes pati vairuoju ir zinau kaip sunkiai zmogus pastebimas.
gaila kad as ne bendradarbe smile.gif


:0 dar kaimynam i pasto dezutes ismetysiu. geroji samariete showoff.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 10 23, 08:57)
:0 dar kaimynam i pasto dezutes ismetysiu. geroji samariete  showoff.gif  flirt.gif


nu tikrai geroji biggrin.gif
smalsu pasidare - o kas finansuoja? is savu lesu, ar ne ? ax.gif
Atsakyti
Aj cia draugas vienoj imonej dirba, tai ten jiems deze tiekejai atveze ir liepe issidalinti smile.gif tai parnese namo maisa o as jau dalinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 10 22, 21:01)

o šitie faini bigsmile.gif ar ko nors panašaus įmanoma rast Lietuvoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 23, 09:37)
oi tai va sitie man taip jau baisiai atrodo, dazniausiai matau ant rankines rankenos apsisuka ji..oj oj

uzsimeciau as irgi tokius ( tik su uzrasais - gavau dovanu reklaminiais tikslais) ant rankines rankenos. Ir tikrai dzin, kad kokia fyfa pagalvos, kad as neturiu stiliaus ar derinti nemoku, ar baisiai atrodo. Neinu su ta rankine i priemimus rotuseje, o kelioneje is/i darba jie man visai netrukdo.
Sutinku, kad kai kurie imesti atsvaistai atrodo graziai, gali buti ir stiliaus detale, nu bet nereikia jau slieku subineje ieskoti, nes pagrindine to daikto paskirtis visai kita ir svarbiausia, kad atsvaistas savo darba atliktu, o ar bus jisai priderinta ivaizdzio detale ar ne, tai jau visiskai nesvarbu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 10 23, 23:20)
uzsimeciau as irgi tokius ( tik su uzrasais - gavau dovanu reklaminiais tikslais) ant rankines rankenos. Ir tikrai dzin, kad kokia fyfa pagalvos, kad as neturiu stiliaus ar derinti nemoku, ar baisiai atrodo. Neinu su ta rankine i priemimus rotuseje, o kelioneje is/i darba jie man visai netrukdo.
Sutinku, kad kai kurie imesti atsvaistai atrodo graziai, gali buti ir stiliaus detale, nu bet nereikia jau slieku subineje ieskoti, nes pagrindine to daikto paskirtis visai kita ir svarbiausia, kad atsvaistas savo darba atliktu, o ar bus jisai priderinta ivaizdzio detale ar ne, tai jau visiskai nesvarbu.


nu ir? jus galit but rami, niekas ten i jus ziuredamas nei ka apie jus galvoja nei kam idomu biggrin.gif
kaip jau kazkur rasiau, kadangi tema tokia tai ir pasisako kas kaip mano.
tai va man negrazu ir as nematau reikalo sviesiu paros metu kabintis tuos atsvaitus. jei butu reikalas - uzsikabinciau, yra situaciju kai 'grazu/negrazu' absoliuciai paskutinej vietoj.

ir tai, kad as atsvaito nesikabu ant rankines visiskai nereiskia, kad as atsisedus analizuoju kur ten kokia fyfa uzsikabinus salotini atsvaita ir dargi ja smerkiu piktu zvilgsniu biggrin.gif
Atsakyti
sitie susukami atsvaitai yra skirti dviratininkams, begikams, kad uzsivinioti ant koju ir prispausti kelnes apacioj biggrin.gif cia jus kaip stiliaus detale ja laikot? nejuokinkit. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 10 23, 10:01)
Aj cia draugas vienoj imonej dirba, tai ten jiems deze tiekejai atveze ir liepe issidalinti smile.gif tai parnese namo maisa o as jau dalinu smile.gif


nu velnias, ne bendradarbe, tai nors kaimyne buciau biggrin.gif Kur reikai buti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuliantė @ 2009 10 23, 21:50)
o šitie faini  bigsmile.gif  ar ko nors panašaus įmanoma rast Lietuvoje?  g.gif

'zaislu planetoj' pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 10 24, 11:03)
nu velnias, ne bendradarbe, tai nors kaimyne buciau  biggrin.gif  Kur reikai buti?  g.gif  biggrin.gif


Elze, jei norit galiu i vokeli imesti kelis skritinelius ir atsiusti. Jie skirti segti i kisene ir tada esant reikalui issitraukti wink.gif
Atsakyti