Įkraunama...
Įkraunama...

Atšvaitai

Ar nešiojate atšvaitus, ir jei taip - tai kokius? Ar atšvaitas gali būti gražus, stilingas? Gal žinote, kur galima įsigyti ar užsakyti atšvaitų, kurie, užkabinti ant rankinės, neišdarkytų viso vaizdo? biggrin.gif
Atsakyti
Nesiojam,nesiojam,o ypac ziema kai rytais buna labai tamsu,o gatve reikia eiti ir dazniausiai striukes arba paltai buna tamsus tai zmogaus nebeik nesimato. As nesioju tokie kaip pagaliukai buna uzideda ant rankos ir viskas,o perejus gatve nusiimu.Svarbu ne,kad grazu,o kad saugu. 4u.gif
P.s juos perku maximose,bet buna ir spaudos kioskuose.
Atsakyti
Neisivaizduoju, koks atšvaitas galėtų atrodyti stilingai ant rankinės (jei ne sportinio tipo). Minkšti žaisliukai iš atspindinčios medžiagos atrodo vaikiškai, juostos, suvyniotos ant rankenos - baisiai. O paprasti pakabukai - irgi kažkaip vaikiškai, nesvarbu kokios formos...
Dar mačiau idėją - tipo visos rankinės atšvaitinis uždangalas, tokios ryškios liemenių spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissstina: 20 spalio 2009 - 19:01
Tikrai,tie ziedai ant rankenu klaikus,kaip lipnios juostos rulonas...
Atsakyti
Dėl to aš vis dar vaikštau nesaugi blush2.gif

Tokie būtų visai pusėtini biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 20 spalio 2009 - 21:09
nenesioju, nes naktimis vaiksciot neapsviestais keliais netenka.
o siaip kiek esu macius - baisu. dazniausiai pastebiu uzvanotus tuos atsvaitus ant neva 'prabangiu' gariuniniu rankiniu su visokiais ala svarovskiais ir pan. atrodo smarkiai klaikiai
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 21, 04:35)
nenesioju, nes naktimis vaiksciot neapsviestais keliais netenka.
o siaip kiek esu macius - baisu. dazniausiai pastebiu uzvanotus tuos atsvaitus ant neva 'prabangiu' gariuniniu rankiniu su visokiais ala svarovskiais ir pan. atrodo smarkiai klaikiai



Mano tokia pati nuomone drinks_cheers.gif
Atsakyti
na, gal kartais geriau atrodyti "smarkiai klaikiai", bet išlikti gyvai? nes tikrai yra žmonių, kuriems tenka kulniuoti darbas - namai tokiomis gatvėmis, kur apšvietimu ir šaligatviu net nekvepia....
o kad dabartinis atšvaitų racionas klaikus - pritariu. labai patiko tas Erszebeth įkeltas su angeliuku....
čia galėtų būti nebloga verslo niša - kurti atšvaitukų dizainą.... manau, būtų paklausu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 10 21, 07:02)

čia galėtų būti nebloga verslo niša - kurti atšvaitukų dizainą.... manau, būtų paklausu 4u.gif


Aga, sukūriau temą, po to pagalvojau, kad tai verslo idėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 10 21, 08:02)
na, gal kartais geriau atrodyti "smarkiai klaikiai", bet išlikti gyvai?


aisku geriau, bet tokiu atveju as issitraukciau ta atsvaita ir uzsideciau reikalui esant, nes matau dienos metu, mieste moteriskes su tais atsvaitais ant rankiniu
eini tamsiu metu, matomumas nulinis ar pan. - aisku dzin tas grozis, bet kam tas salotinis siaubas dienos metu?
Atsakyti
o as gyvenu airijoj ir man kas cia patinka tai tai kad cia niekas negaudo madu kad gali eit paprastai apsirenges kad uzsideda atsvaistus kur jie tikrai ne i tema bet cia i tokius dalykus niekas nekreipia demesio ne kaip lietuvoj doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 10 21, 05:35)
nenesioju, nes naktimis vaiksciot neapsviestais keliais netenka.
o siaip kiek esu macius - baisu. dazniausiai pastebiu uzvanotus tuos atsvaitus ant neva 'prabangiu' gariuniniu rankiniu su visokiais ala svarovskiais ir pan. atrodo smarkiai klaikiai


drinks_cheers.gif
Atsakyti