Įkraunama...
Įkraunama...

Ką perkate internete?

Rubus, bizuterija, namu apyvokos daiktelius, dovaneles... biggrin.gif
Atsakyti
Knygas, drabužius, įdomesnes dovanas, lėktuvo ar traukinio bilietus, žurnalų ar laikraščių prenumeratas, elelktroninę techniką, net dviratį esu pirkus smile.gif
Atsakyti
Neseniai pirkau USB atmintinę.
Atsakyti
Vaikų drabužius, žaislus, kosmetiką, kvepalus, batus, rankines, ir USB atmintinę pirkau, fotoaparatą, šiaip labai daug ką 4u.gif
Atsakyti
Perku žaislus, drabužius, dovanas, keliones, patalinė, net vaikiška technika, kaip karusėlės, migdukai... Internetu daug patogiau mano manimu pirkti.
Atsakyti
rūbai, batai, knygos, kosmetika, kvepalai, bižuterija, prenumeratos, bilietai į įvairius renginius, namų apyvokos daiktai... matyt, jei pakankamai pinigų turėčiau, tai ir vyrą antrą nusipirkčiau internetu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 13 gruodžio 2009 - 20:22
Perku zaislus, drabuzius vaikeliui, knygas, foto technika, priemones rankdarbiams bilietus i renginius.
Atsakyti
pastoviai prenumeruoju zurnalus,labai patogu
Atsakyti
Kosmetika, rubai.
Atsakyti
Rūbus sau 4u.gif Dar šuniui prekių esu pirkus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantoshke @ 2009 10 20, 16:23)
Sveikos mielosios. Norėčiau pasiteirauti ar perkate ką nors internete? Jei perkate tai ką dažniausiai? Drabužius? Kosmetika? Ačiū už atsakymus.

Dazniausiai perku knygas, kartais muzikos CD, ar filmu DVD, elektronikos prekes, maisto papildus. Seniau budavo kad uzsisakydavom maisto per Interneta.

Drabuziu per Interneta neperku, nes ju nei normaliai apziuret negali. Del kosmetikos kazkaip negalvojau.
Atsakyti
Drabužius ir kosmetiką ax.gif
Atsakyti