Įkraunama...
Įkraunama...

Ką perkate internete?

Perku dažniausiai drabužius, batus iš internetinių parduotuvių... Taip pat ir iš SM. Esu pirus knygas, bilietus į renginius, lėktuvų bilietus. Esu labai patenkinta galimybe įsigyti daiktą internetu, nes dažniausiai daug pigiau išeina.
Atsakyti
esu pirkusi tik knygas,kazkaip rubus ar batus nelabai rizikuociau pirkti schmoll.gif
Atsakyti
perku,bet tik is zinomu parduotuviu,o nesiaip is kokiu pradavecu.rubu,apavo sau neperku,bijau nepataikyti dydzius,paskui visokie grazinimai.dazniausiai viskas maziukui 4u.gif

Atsakyti
Knygas, kosmetika, zaislus, papuosalus. Nusivyliau tik kosmetika, bet pirkau ne specializuotoje internetineje parduotuveje, plius atlygino "zala" smile.gif
Atsakyti
Aš perku daugiausiai drabužius, žaislus.
Atsakyti
Perku tai, kas ženkliai skiriasi kaina nuo įprastų parduotuvių, arba ko įprastose parduotuvėse sunku rasti.
Dažniausiai perku priemones savo rankdarbiams.
Tik niekada dar nepirkau rūbų - niekaip neįsivaizduoju kaip galima išsirinkti nepasimatavus, nepalietus megžiagos. g.gif



Atsakyti
Perku kvepalus, kosmetiką, batus, drabužius, viską, ką matau už gerą kainą ax.gif
Atsakyti
Perku rubus sau, vyrui, vaikui, zaislus, kvepalus , batus. smile.gif
Atsakyti
Dar labai mazai ka pirkau;zaislus,drabuzelius ir batus mergytei,svenciu dekoraciju,ranku darbo gaminius
Atsakyti
nieko neperku, nes nežinau kaip galima išsirinkti rūbus, jų nepasimatavus. o dėl kitų prekių kol kas nėra poreikio.
Atsakyti
Išorinį kietąjį diską... cool.gif
Atsakyti
Aš perku drabužius, kartais knygas mirksiukas.gif
Atsakyti