Įkraunama...
Įkraunama...

Ką perkate internete?

Beveik viska perku.
Drabuzius, zaislus, kosmetika, batus, papuosalus, namu dekora, neseniai pabandziau ir vaistus pirkti.
Labai patinka ir paprasta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dezira @ 2009 11 04, 19:00)
NIEKO,NIEKO NEPERKU,NEPASITIKIU

siandien laukiam uzsakytu sauskelniu-turetu buti pigiau ir patogu nereikia tempt is parduotuvos.na,paziuresim ,kas is to gausis.tai pirmas mano pirkinys internetu.siaip as irgi neuvau linkus pasitiket.mat perkama daikta megstu apziuret.rubu ir brangiu daiktu nepirkciau niekuomet 4u.gif
Atsakyti
Kad temukė taptų įdomesnė gal ir puslapiais, is kurių perkate pasidalinkime? Ar patirtimi iš kur geriau pirkti iš kur ne. Nes mastau apie apsiprekinimą pries sventes, norėčiau gal kokio drabužėlio ar suknelės, bet vat nelb randu gerų puslapių ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleckutė @ 2009 11 05, 20:47)
Beveik viska perku.
Drabuzius, zaislus, kosmetika, batus, papuosalus, namu dekora, neseniai pabandziau ir vaistus pirkti.
Labai patinka ir paprasta  thumbup.gif  thumbup.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Ir pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip nedrįstu sau ką nos užsakyti internetu blush2.gif
Atsakyti
Aš niekados nesu pirkusi internetu ir nesiruošiu to daryti,paprasčiausiai nepasitikiu tokia prekyba schmoll.gif
Atsakyti
Siaip kol kas tik bilietus pirkdavau, keliones visa laika tik internetu, nes tada papildoma nuolaida nuskaiciuoja, ir labai paprasta...Labai noriu, bet bijau rubus ir avalyne pirkti Nestandartine mano figura.. bigsmile.gif
Atsakyti
Perkame. Drabuzius, kosmetika, ekologiskus maisto produktus, buitine technika.
Atsakyti
Drabuzius, avalyne, zaislus, papuosalus. Ateityje manau dar daugiau pirksiu.
Atsakyti
Drabuzius,kosmetika,uzsakau visa laika lektuvu biletus.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaiciau ydomu tyrima, pasirodo 60 proc. pirkeju, pirke prekes internetu lieka nusivyle... g.gif Kaip yra jums?
Atsakyti
rubus,kosmetika.kas liecia rubus nelikau patenkinta schmoll.gif
Atsakyti