Įkraunama...
Įkraunama...

Ką perkate internete?

Labai daug ka perku internetinese parduotuvese. Taip pigiau, o daznai ir kokybe daug geresne nei musu parduotuvese. Cia gal labiau kalbu apie rubus, batus vaikui. Dar darau foto internetu, perku knygas, kosmetika, zaislus. Zodziu tai, ko nereik matuotis smile.gif
Atsakyti
drabuzius,batus,laikrodukus 4u.gif
Atsakyti
Lėktuvo bilietus smile.gif
Atsakyti
Pernai pirkom dovanas Kaledoms visai dukreles klasei,labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Perku viska ko reikia: nuo drabuziu batu iki kosmetikos, papuosalu ir bilietu.
Atsakyti
Detales rankdarbiams, nuotraukas užsakau. Gal pirkčiau ir kitką, jei būtų galima apmokėti gavus pašte ar parduotuvėse. Kitokie apmokėjimo būdai man nekelia pasitikėjimo.
Atsakyti
Esu pirkus internete tik viena karta, ir tai bijojau labai nusivilti, nes visokiu atsiliepimu prisiskaiciau, o suma tai nemaza. Pirkau isorini kietaji diska. Ir ka, ir nenusivyliau mirksiukas.gif Pristate tikrai ir greitai, ir tai ko norejau, nusiskundimu neturiu. Mano kolege pastoviai perkasi is uzsienio drabuzelius, tai ir man batukus prigriebe. bigsmile.gif Paskaiciavus ir gerai paieskojus tikrai apsimoka. Bet aisku, visada lieka rizika. smile.gif
Atsakyti
Kosmetiką perku internetu, nes platus pasirinkimas. Taip pat bilietus.
Atsakyti
Neteko dar, kazkaip nepatikima atrodo, o dar ypac kokie rubai, ar batai, nu kaip galima pirkti nesimatavus blink.gif
Atsakyti
nesu ir as nieko pirkus internetu, gal kad butinybes tokios nebuvo
Atsakyti
Internetu perku drabuziuis (kuo toliau, tuo daugiau). Del netikusiu dydziu (pasitaike pora kartu) drabuzelius arba perpirko drauge arba mamai padovanojau. Dabar kaupiuosi technikos pirkimui.
Atsakyti
Apie kokias nuotraukas kalbate, kurios perkate nuotraukas internetu, nes nelabai suprantu. smile.gif
Atsakyti