Įkraunama...
Įkraunama...

Ką perkate internete?

O as kosmetika... Visai kita kokybe nei Lietuoj ir kaina kita...
Atsakyti
kolkas is internetiniu parduotuviu siunciuosi tik mezgimo siulus , pries tai apziurejusi, aciupinejusi miesto parduotuvese. thumbup.gif
Atsakyti
Negaliu pasakyti, kad pirkimai internetu sudaro didziaja dali, bet vis tiek nemazai tenka internetu isigyti. Rubeliai vaikams ir sau, ivairus virtuviniai irankiai, dviracio detales, reikmenys rankdarbiams, knygos, kosmetika, namu tekstile
Atsakyti
Kol kas internetu perku tik rūbus vaikams. Sau nesiryžtu siūstis nepasimatavus.


Atsakyti
El. parduotuvese esu pirkusi zaliavos rankdarbiams, ekologiskos kosmetikos, is didesniu - TV... smile.gif o drabuziu ar batu tai net negalvoju, nes megstu pasimatuoti, apziureti g.gif bet visokius aksesuarus, rankines tai tikrai pirkciau rolleyes.gif
Atsakyti
Internetu pirkau dviratį savo sūnui. Pigus ir kokybiškas.
Atsakyti
rūbus ir batus, buitinę chemiją ir higienos prekes, kosmetiką, žaislus ir dovanas, buities rakandus įvairius, paspirtukus ir automobilines kėdes vaikams, reikmenis akvariumui... čia viskas ne iš Lietuvos.

vienu metu pirkau ir maistą. dabar kažkaip ne...
Atsakyti
Internetu esu pirkusi: patalynę, drabužius vaikams ir sau (sau esu "nepataikius į dydi"), kanceliarines, knygas, buitinę chemiją, žaislus.
Atsakyti
as perku knygas ir zaislus wink.gif beje lesiu akims tai pat
Atsakyti
Pirkau drabuzius ir avalyne sau ir vaikams ne LT internetinese pard,o TV,kompjuteri,fotoaparata,maisto papildus-per musu pardes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lesia: 13 birželio 2010 - 22:21
Perku vaikui - sauskelnes, mišinukus, rūbelius.
Sau - kvepalus, rūbus, kosmetiką.
Perku ir LT ir užsienio parduotuvėse.
Atsakyti
Sveiki. Labai geras dalykas tos el.parduotuves, viskas daug pigiau ir pasirinkimas didziulius. Esu pirkusi televizoriu, vilnone patalyne, vaikuciui rubelius, sau kosmetika bei kvepalus. Zadu ir toliau naudotis smile.gif
Atsakyti