Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

Dar viena patikusi ideja saldziam,spalvotam,sventiniui stalui wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 10 05, 09:55)
Dar viena patikusi ideja saldziam,spalvotam,sventiniui stalui  wub.gif


dariau pernai, symet gal vel reiks, tik va mastau gal i zele dar zelatinos reiktu idet ar kaip g.gif nes nu namie gan silta ypac nuo zmoniu ir tirpo ji gan tuose griezineliuose
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 10 05, 10:23)
dariau pernai, symet gal vel reiks, tik va mastau gal i zele dar zelatinos reiktu idet ar kaip  g.gif  nes nu namie gan silta ypac nuo zmoniu ir tirpo ji gan tuose griezineliuose

Tiesiog zele darydama, ipilkite maziau vandens, nei raso ant pakelio, tuomet ta zele bus stangresne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2012 10 05, 11:34)
Tiesiog zele darydama, ipilkite maziau vandens, nei raso ant pakelio, tuomet ta zele bus stangresne smile.gif

dekui 4u.gif taip ir darysiu tada ax.gif galvojau arbuze bet kad is vis kaip su tais arbuzais spali ir ju skoniu? blush2.gif
Atsakyti
Dukrai vietoj Simpsonų blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 10 05, 08:36)
dgalvojau arbuze


galima ir i obuoli mirksiukas.gif ir visa tada galima suvalgyti thumbup.gif esu maciusi zele temoje, labai graziai atrodo ir kas dare, labiau giria nei i aplelsina
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 10 06, 21:46)
galima ir i obuoli  mirksiukas.gif ir visa tada galima suvalgyti  thumbup.gif esu maciusi zele temoje, labai graziai atrodo ir kas dare, labiau giria nei i aplelsina

va situ kaip sieno yra biggrin.gif tai reik palikt taip storiau, jau ne vien lupyna gal? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 10 06, 22:35)
va situ kaip sieno yra  biggrin.gif tai reik palikt taip storiau, jau ne vien lupyna gal? blush2.gif

Tai taip, nes vien skurytėj nelabai laikysis mirksiukas.gif aš ir šiemet bandysiu obuoly
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 04, 17:03)
Super torčiukas. Aš gaminu gan skaniai, tačiau mano maistas yra maistas. Iš jo meno padaryti nemoku  smile.gif . Žaviuosi kulinarėm, kurių maistas yra gėris ne tik skrandžiui, bet ir akims  4u.gif

Ačiū smile.gif

Manau,kad pagaminti maistą yra sunkiau,nei papuošti(kalbu apie kulinariją,ne apie konditeriją) juk prie mėsytės bent šakelę žalumos,ar citrinos griežinėlį pridedi ir jau vaizdas gerokai pasikeičia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 10 07, 10:11)
Ačiū smile.gif

Manau,kad pagaminti maistą yra sunkiau,nei papuošti(kalbu apie kulinariją,ne apie konditeriją) juk prie mėsytės bent šakelę žalumos,ar citrinos griežinėlį pridedi ir jau vaizdas gerokai pasikeičia wink.gif



Šakelėm apdėlioti tai moku, bet kitos prisigalvoja tikrai labai labai gražių dalykų. Kad ir šioje temoje - želė obuolyje ir pan. Šaunių šeimininkių daug yra 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos o prie šiaudelių iš vienos pusės klijuot paveiksliuką?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2012 10 09, 14:32)
Merginos o prie šiaudelių iš vienos pusės klijuot paveiksliuką?

as ri abieju klijuosiu, bet tada jie turi ziuret i skirtingas puses, na nebent viskas tolygiai, pvz pas mane meskiukas tai kad sutaptu rankos kojos, galva pasukta klijuojant, tai reikejo apsukt
Atsakyti