Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(skorpyte @ 2012 05 31, 18:51)
Fantastiški keksiukai...... Pati darei?

oi ne ,paciai tiek laiko ir kantrybes nebutu uzteke doh.gif blush2.gif
turim puikia kepejele Klaipedoje kuri daro tikrus sedevrus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 31, 19:12)
Mes i darzeli neseme tik keksiukus ir sulciu,gan simboliskai ,bet visi buvo patenkinti  thumbup.gif


Labai dailu. Tik vargu ar man pavyks tokiu grozybiu gauti blush2.gif Gal kas dar kokia ideja turi, ka i darzeli nunesti (20 vaiku!)?
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2012 06 01, 13:49)
Labai dailu. Tik vargu ar man pavyks tokiu grozybiu gauti  blush2.gif  Gal kas dar kokia ideja turi, ka i darzeli nunesti (20 vaiku!)?

visada tiek nesu tai reikia jau ir galva pasukti kai ne pirmi metai smile.gif bet tai gali buti ir spuryges aplietos sokoladu ar bulvyte su pabarstukais, labai graziai ziurisi ir vaikam patinka, sakotis, jeigu torto naminio ar pirktinio neleidzia valdzia smile.gif sausainukai idomesniu formu kepti namuciuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 31, 16:53)
oi ne ,paciai tiek laiko ir kantrybes nebutu uzteke  doh.gif  blush2.gif 
turim puikia kepejele Klaipedoje kuri daro tikrus sedevrus  wub.gif


wub.gif labai grazus keksiukai
gal galite pasidalinti tos kepejos kuri is klaiedos duomenimis bigsmile.gif man iri tokiu reiktu ax.gif
kokios kainos pas ja?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 01, 20:43)
wub.gif labai grazus keksiukai

Aciu,mums irgi labai patiko wub.gif
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 01, 20:43)
gal galite pasidalinti tos kepejos kuri is klaiedos duomenimis  bigsmile.gif man iri tokiu reiktu  ax.gif
Jeigu naudojates facebooku,tai susiraskite ten Ramune Budrikiene na kainos manau pagal susitarima,bet siaip kas liecia tortus ,keksiukus ,sausainukus tai isties daro tikrus meno sedevrus bigsmile.gif thumbup.gif tad atitinkamos ir kainos 4u.gif
Atsakyti
Na va, atsventem 4-aji gimtadieni.


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2012 06 21, 19:58)
Na va, atsventem 4-aji gimtadieni.
user posted image


Super thumbup.gif piratu tema. Vandens ideja thumbup.gif Laivas tortas koks fainas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
puuupi, superrrrrrrrrrrrr labai labai patiko man jusu idejos, iR vandenuko ideja biggrin.gif ir darzoviu pateikimas siaudeliais, viskas graziai apgalvota, suderinta SAUNUOLE 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 22 birželio 2012 - 21:34
QUOTE(smilty @ 2012 06 21, 19:19)
Super  thumbup.gif  piratu tema. Vandens ideja  thumbup.gif  Laivas tortas koks fainas  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 22, 20:33)
puuupi, superrrrrrrrrrrrr labai labai patiko man jusu idejos, iR vandenuko ideja  biggrin.gif ir darzoviu pateikimas siaudeliais, viskas graziai apgalvota, suderinta SAUNUOLE  4u.gif


Aciu blush2.gif Ideju galvoj zymiai daugiua buvo, bet va laiko pritruko, nes gimtadieni planavom svest svetur ir netiketai planai pasikeite cool.gif

O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2012 06 22, 21:09)
O va darzoves pacios pirmos nuo stalo dingo  biggrin.gif


biggrin.gif as irgi jas pirmiausiai kibciau biggrin.gif o koks ten padazas paprikoje???
ir kas ten ireminta remeliuose ant stalo?

idekite savo idejas ir i teminiu gimtadieniu tema mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=768998

piratu temai dar tikru ir skrynia an stalo su pinigeliais sokoladiniais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 25 birželio 2012 - 14:49
QUOTE(egzotikaa @ 2012 06 25, 13:47)
biggrin.gif as irgi  jas pirmiausiai kibciau  biggrin.gif o koks ten padazas paprikoje???
ir kas ten ireminta remeliuose ant stalo?

piratu temai dar tikru ir skrynia an stalo su pinigeliais sokoladiniais  bigsmile.gif


Ten paprastas humusas, is parduotuves blush2.gif

Turejom ir skrynia, ir sokoladiniu pinigeliu, tik ne ant stalo, nes ten ir taip niekas netilpo cool.gif

Remelyje ten visokios piratu frazes ir su jais susije zodeliai (ahoy, yohoho ir pan.)
Atsakyti
user posted image
Atsakyti