Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

QUOTE(Tatuskes @ 2012 05 06, 18:49)
Man labai patiko si ideja  thumbup.gif
manau kazka panasaus reikes padaryti mazylio krikstynoms' wub.gif
tokios vasariskai gaivios vaises  thumbup.gif

grozis.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ddaarr @ 2012 05 08, 15:28)
Šio savaitgalio gimtadienio grožiai

nu tikri groziai,kitaip ir nepavadinsi.... wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif rodausi, koki keksiuka "issikepiau"
dariau anytai torta-puokste ir liko ziedeliu, gaila buvo ismest blush2.gif taip kilo ideja, manau ja naudosiu per mazylio gimtadieni, maza puokstyte ant stalo (tik gelytes jau graziau teks sukomponuoti ir is ozazes keksiuko kaupuka gerai suformuoti )wub.gif gal kam irgi patiks mirksiukas.gif salia valgomu keksiuku wub.gif

user posted image

user posted image




Papildyta:

BUTINAI PAZIUREKITE SIA NUORODA, IDEJU bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif G-R-O-Z-I-S

QUOTE(lovehim @ 2012 05 09, 11:52)
Laba 4u.gif Pati planuoju savo sunelio 2 gimtadieni, kuris bus liepos  men. Visur narsau po interneta, ieskau visokiu ideju. Akis uzkliuvo uz vieno (tarp kitko lietuvisko) portalo. Ten jokiu straipsniu ar tekstu, tiesiog ivairios nuotraukos ivairiomis tematikomis. Va ten radau nemazai idomiu minciu savo vaiko vakareliui 4u.gif  thumbup.gif : kaip dekoruoti sale, stala, papuosti kedes ir pan. O pasirinkus kita kategorija, pvz maistas, idomiu sventiniu keksiuku foto gal simtas!!!!As kaip tik planuoju daryt keksiuku tematika.
Jei idomu, paziurekit, gal sau ka pritaikysit mirksiukas.gif




Papildyta:
http://loveit.lt/cat/sventes Uzmirsau parasyt pavadimima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 gegužės 2012 - 14:41
Nerealios jus cia puosejos. 4u.gif mano dukryte tigriuko metais gimus po liuto zenklu,tai reikes per jos gimtadieni ta tigriuka padaryti, o jau su tais vaisiais tai isvis nerealiai atrodo, tikrai grazu tiek per gimtadieni, tiek per krikstynas thumbup.gif
Atsakyti
Grožiai grožiai smile.gif
Aš kadangi gaminti nemėgstu ir visokių išmonių nėra kada labai daryt, tai stalas buvo paprastas, be įmantrybių. Vėliavėles darėm su sūneliu smile.gif Jam js labai patiko. pati girliandų padariau, daug balionų, servetėlės vaikiškos ir vualia smile.gif vaikas buvo sužavėtas, o ko daugiau mamai reik wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sestadieni ir mes atsventeme vaiko 3 gimtadieni, si karta nieko imantraus, bet visiem patiko smile.gifuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsiprasau uz dideles nuotraukas, nebezinau kaip sumazinti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreta: 14 gegužės 2012 - 07:48
QUOTE(indreta @ 2012 05 14, 09:47)
Sestadieni ir mes atsventeme vaiko 3 gimtadieni, si karta nieko imantraus, bet visiem patiko


thumbup.gif Labai viskas gerai. man patinka spalvotos vaikų šventės wub.gif Ir vaikams tikrai įspūdinga blush2.gif

O čia girlianda pirkta, kur su gimtadieniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 05 14, 08:52)
thumbup.gif Labai viskas gerai. man patinka spalvotos vaikų šventės  wub.gif Ir vaikams tikrai įspūdinga  blush2.gif

O čia girlianda pirkta, kur su gimtadieniu?  smile.gif

Taip pirkome ja dar pernai, tai naudojame jau antra karta thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(*Star* @ 2012 05 13, 19:35)
vaikas buvo sužavėtas, o ko daugiau mamai reik wub.gif


drinks_cheers.gif butent wub.gif

o kaip fainai bananai pateikti bigsmile.gif kokia gera ideja, kad ju galai nenuruduotu thumbup.gif o kaip jus taip graziai ispjaustote kvius ir bananus blush2.gif su kuom?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 05 14, 21:36)
drinks_cheers.gif butent  wub.gif

o kaip fainai bananai pateikti  bigsmile.gif kokia gera ideja, kad ju galai nenuruduotu  thumbup.gif o kaip jus taip graziai ispjaustote kvius ir bananus  blush2.gif su kuom?



o kuo bananu galai ten taip padaryti nelabai supratau g.gif
Atsakyti
čia manau yra kokia spec pjaustyklė vaisiams... ax.gif


o mane tai domina tas baltas torčiukas, kas jo per receptūra ir sudėtis, taip pat kuom įdarytos paprikos- ar jos keptos? ir kas ten yra tame toliau esančiame padėkle kairėje pusėje? taip apt kokį darėte įdarą kiaušiniams? ten ko gero kažkas su tunu, ar ne? ir kaip ten taip gražiia išpildyta ta lėkštė su kiaušinais? ax.gif aš ketinu darti kimštus kiuašinius su kumpiu....

dar gal galite duoti kokių lengvų salotų receptuką? šiaip ketinu daryti tais saulėgrąžos salotas pagal savo tradicinį recpetuką: kukurūzai, agurkas, ryžiai, kumpis, morka, majonezas...


ir dar patarkit kokius vaisius pirkti, kad jie pajsutant būtų ,,stiprūs" ir greitia neparuduotų, nesketinu išdėstyti tam tikra forma pjaustytus vaisius
Papildyta:
beje tie meškiukai ant keksiukų ko gero pirkti ne LT? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2012 05 14, 20:24)
o kuo bananu galai ten taip padaryti nelabai supratau  g.gif


pagal mane jie pamirkyti i aguonas
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 05 14, 23:36)
drinks_cheers.gif butent  wub.gif

o kaip fainai bananai pateikti  bigsmile.gif kokia gera ideja, kad ju galai nenuruduotu  thumbup.gif o kaip jus taip graziai ispjaustote kvius ir bananus  blush2.gif su kuom?



QUOTE(klev @ 2012 05 15, 00:24)
o kuo bananu galai ten taip padaryti nelabai supratau  g.gif



Kadangi mano kaime pasirodo deficitas gaut spalvotų kokoso drožlių doh.gif ir spalvotų tortų pabarstukų, tai teko pamirkyt į aguonas mirksiukas.gif

Specialaus peilio išpjaustymui neturiu, tad darbavausi elementariai, peiliu tokias trikampes įpjovas dariau. Stengiaus kuo giliau, kad paskui lengvai atsiskirtų vaisiai mirksiukas.gif

taigi bananai labai gražiai su spalvotom kokoso drožlėm žiūrisi, arba spalvoti torto pabarstukai labai tiktų mirksiukas.gif

QUOTE(sidrulka @ 2012 05 15, 00:53)
čia manau yra kokia spec pjaustyklė vaisiams...  ax.gif
ir dar patarkit kokius vaisius pirkti, kad jie pajsutant būtų ,,stiprūs" ir greitia neparuduotų, nesketinu išdėstyti tam tikra forma pjaustytus vaisius


bananų galus jeigu pamirkysi pabarstukuose, jie taip išsilaiko gražiai gan ilgai. Kiviai per kelias valandas tikrai nepadžius, taip pat įpjausčiau ir kriaušes, apelsinus. per kelias valandas vaisiams nieko nenutinka, tad gali net prieš pietus pradėt susiruošti mirksiukas.gif

Aš dariau elementarias krabų salotas, pagūglinusi radau birių ryžių receptukų, nes kažkaip lig šiol negražiai jie man išvirdavo doh.gif

Esmė buvo ta, kad iš vakaro susipjausčiau krabus, agurką, žirnelius susidėjau, galima ir kukurūzus. Ir palikau per naktį, dėl patogumo, kad ant rytojaus mažiau darbo liktų biggrin.gif tai man rodosi, kad va čia ir neprašoviau, nes prieš porą valandų sudėjau ryžius ir majonezą, krapiukų, salotos gavosi gaivios, labai visi gyrė mirksiukas.gif tad rekomenduoju tokį gaminimo būdą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 15 gegužės 2012 - 15:34