Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

Deimoote, bigsmile.gif kaip mamyte sauniai padirbejo karsta.gif tortas man labai fainas, originalus ir speju vaikams labai labai patiko, tiek saldainiu biggrin.gif thumbup.gif

smagu matyti ant stalo ir traukinuka wub.gif gaila, kitu patiekalu nelabai eina iziureti blush2.gif

kukuruzai kibirelyje thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 15 balandžio 2012 - 20:50
QUOTE(Jakutė @ 2008 07 08, 18:37)
Dar vaikai labai valgo krabu lazdeles keptas tesloje.


Ne visi schmoll.gif mano vaikams tokio reikalo neikistumet biggrin.gif
Atsakyti
Is tikruju patarinet, ka valgo vaikai, yra sudetinga- visi vaikai skirtingi juk. PVZ. mano vaikai jokiam gimtadienyje nevalgo jokio maisto, nes ir siaip gyvenime valgo tik kokias koses, sriubas ir pan biggrin.gif o tarkim pazistu vaiku, kurie net sumustinukus su alyvuogem valgo ir pan. tad sunku kazka ir patarinet smile.gif Darom stala ivairu, o valgo kas ka nori smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nakvisa @ 2012 04 15, 14:19)

pelene -labai grazu... wub.gif o kas ten per salotos tuose krepseliuose...? blush2.gif


Tikriausia kalbat apie tas, kur zali makaronai matosi( jie GURMANS su spinatais dazyti)? Tai ten dariau makaronu misraine su tunu. Is vis man patinka spalvoti GURMANS makaronai, yra vienam maisiuke net daugybes daugybes spalvu, kiekviena spalva turi skirtinga skoni, nes dazyta naturaliom medziagom - burokeliais, spinatais, pomidorais, morkom, ciberzolem, bazilikais ir pan.
Papildyta:
QUOTE(sidrulka @ 2012 04 15, 18:24)
ir pagal kokius receptukus kepate keksiukus, kad būtų skanūs?



Labai labai skanus yra varskes keksiukai , tiesiog tirpsta burnoj, skaniausi keksiukai, kokius tik teko kepti- rekomenduoju smile.gif

12 keksiukų reikes :


200 g. varškės 9 proc. riebumo

150-200 g. cukraus

200 g. miltų

150 g. tirpinto sviesto

3 didesnių kiaušinių

1 a. šaukštelio (nei su kaupu, nei nubraukto) kepimo miltelių

vanilinio cukraus

norimų priedų (aš dėjau dziovintas spanguoles, dziovintas silauoges).
Ištirpinkite ir pravėsinkite sviestą.

Kiaušinius išplakti su cukrumi, sudėti per sietelį pertrintą varškę, vanilinį cukrų bei supilti sviestą. Išmaišyti, palaipsniui suberti persijotus su kepimo milteliais miltus.

Išmaišyti, galiausiai suberti norimus priedus ir supilstyti į 12 keksiukų formelių.

kepti įkaitintoje iki 180°C orkaitėjė apie 20-30 minučių.
Papildyta:
Deimoote, labai grazus Kajaus gimtadienio stalas thumbup.gif
Atsakyti
dėkoju už receptuką 4u.gif būtinai išbandysim 4u.gif nors prieš vuresnės dukros gimtadienį bandžiausi kelių rūšių keksiukų receptus, jau atsirinkau kurie skaniausi ir.... kai jau riekėjo kepti gimtadieniui neišėjo doh.gif verysad.gif

o sakykit kaip Jūs padarėte tuos keksiukų ,,puokščių" kotelius bei kaspinėlį, kas tie gėlyčių ,,lapeliai", kur ant keksiukų? ax.gif
Atsakyti
Pasakoju placiau ir is arciau apie vaises mamytes prasymu smile.gif

Cia matosi traukinukas su ivairiais kukuruzais ir sausainiukais mirksiukas.gif
user posted image

Kukuruzai kibirelyje,zeliniai saldainiai,zefyriukai,kepta duona,ir sumustinukai prancuziskas batonas paskrudintas+brie su riesutais+mandarinno skiltele mirksiukas.gif
user posted image

Vaikiskos sultys, sumustinukai su silke, juoda duona+majonezas+rausva silke+marinuotas svoguniukas
user posted image

Krepseliai su kriause ir pelesiniu suriu,sluoksniuotos teslos rutuliukai su lasisu ir svogunu laisku tartaru, ir sumustinukai balta duona+tomatas+mini kotletukai+pomidoriukas mirksiukas.gif
user posted image

Sumustinukai su lasisa,picos skonio lazdeles,sumustinukai prancuziskas skrudintas batonas+tepamas surelis su zalumynais+graikiniai riesutai mirksiukas.gif sitie su riesutais dingo greiciausiai nuo stalo drinks_cheers.gif dar buvo vytinta desryte susukta su alyvuoge bet nera foto is arti biggrin.gif ir alyvuoges zalios,kurias stebuklingai valge vaikai bigsmile.gif blink.gif
user posted image
Atsakyti
dėkoju labai už išsamius aprašymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2012 04 17, 10:20)

stalas grazus, bet daugiau nei puse bent mano vaikams butu nevalgomi dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimoote @ 2012 04 17, 11:20)
Pasakoju placiau ir is arciau  apie vaises mamytes prasymu  smile.gif



Ohoho bigsmile.gif Čia ir suaugusių stalui labai daug kas tiktų mirksiukas.gif

Su mano kulinariniais gebėjimais, manau bus gerai trys keturi užkandžiai ir laaabai paprastučiai g.gif man va labai patiko mini koletukai su pomidoriuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 04 17, 10:53)
QUOTE(Deimoote @ 2012 04 17, 10:20)

stalas grazus, bet daugiau nei puse bent mano vaikams butu nevalgomi dalykai ax.gif



Cia suaugusiems ir buvo,nes vyriausias vaikas buvo 2 metu o visi kiti mazuciai dar tai jiems ir buvo kukuruzai ir sausainiukai mirksiukas.gif ai dar valge alyvuoges ir mazi ir vyresnis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaiciau paziurejau ir tikrai pasinaudosiu kaikuriomis idejomis, nes arteja ir musu pirmasis gimtadienis, nors vaikuciu mazai bus, bet vistiek norisi, kad butu kazkas kitaip negu suaugusiuju.

O sakykit, ar jus davet savo atzalai pirma torta maigyt, ta prasme, ka jis darys ta ir leisti?
Atsakyti
QUOTE(ziedelis09 @ 2012 04 17, 17:27)
Sveikos, paskaiciau paziurejau ir tikrai pasinaudosiu kaikuriomis idejomis, nes arteja ir musu pirmasis gimtadienis, nors vaikuciu mazai bus, bet vistiek norisi, kad butu kazkas kitaip negu suaugusiuju.

O sakykit, ar jus davet savo atzalai pirma torta maigyt, ta prasme, ka jis darys ta ir leisti?


Idejom gabaliuka i jos lekstute ir dukryte ragavo. Nedavem maigyt viso torto.
Atsakyti
mano vyresnėlė pirmosios šokoladinės saldianės man nematant kaip tik paragavo per savo pirmą gimtadienį doh.gif thumbup.gif

aš kaip tik renkuosi dabar tortukų papuošimus mažės primajam tortadieniui- sakykit kažin kokį skonį geriausiai rinktis, kad galtų ir mažė šiek tiek paragauti?
šiaip mes tradiciškai užsakinėjam medaus tortuką, bet mažę gali sualergizuoti blush2.gif bet manau daug ragauti to torto tai tikrai neduosim, nebent pati nematų prisiragaus biggrin.gif , nes jau pasisiekti nuo staliuko, kas jai įdomu puikiai moka
Atsakyti