Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio stalas

Per preitą mano vaiko gimtadienį "gerai ėjo" tokie sumuštiniai - telefonai, taip pat vėrinukai su želiniais saldainiais.

user posted image

Vėliau galėsiu dar foto paieškoti.
_______

Kitą savaitę mano mergaitės gimtadienis - 9 - tasis. Vėl galvosūkis - ką gražiai - skaniai padaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 02 kovo 2011 - 19:00
pagalvokit apie teminį vakarėlį -- mergaitėm gali būti princesės, kažkas tokio.
mūsų septynmečio paskutinis "vakarėlis" buvo kaubojiškas -- su popierinėm skrybėlėm, šaudymais, stalo žaidimu apie karves.
Atsakyti
na sumustinukai telefoniukai tai superiniai thumbup.gif ... Gali mergaitei padaryt pizamu vakareli...na 9metai tai jau pobiski ima manau vaidint panele biggrin.gif , tai zaidima gali sugalvot madu demonstravima, berniukus susodint i ziuri su kortelemis su balais... beja labai super karoke vakaras manau... cia kaip ir garsiai mastau, gal kas patiks... bigsmile.gif
Atsakyti
My Webpage
Atsakyti
[COLOR=red][SIZE=7]Desertinis varskes suris su zele gabaliukais


[U]Ingredientai:

500 g liesos varškės
50 g aguonų
1 pakelis grietinėlės skonio želė
2 pakeliai įvairaus skonio želė (kivių ir braškių, pvz.)
3 v. š. cukraus
Gaminimas:

Pasiruošti vaisinės želės, sustingusią supjaustyti gabalėliais.
Varškę, cukrų ir ištirpintą grietinėlės skonio žėlę sutrinti (plaktuvu, blenderiu). Turi gautis puri varškės masė. Į ją suberti aguonas, sudėti vaisinės želė gabalėlius ir gerai išmaišyti.
Dubenį iškloti maistine plėvele, supilti masę. Palaikyti šaldytuve min. 3 valandas. Skanaus!

manau kad nesudetinga ir turetu patikt vaikams
Atsakyti
Mano mergaitės jau buvo anksčiau: Pižamų vakarėlis, Rožinis vakarėlis, Princesių puota. Dabar dar lieka gal koks Madų šou tongue.gif

dar preitais metais padariau tokias "bobulytes" - įdaryti kiaušiniai, o bobulytės apgaubtos skarele iš lašišos user posted image

user posted image

dar keksiukus papuošėm glajum, buvo spalvingiau ir skaniau:
user posted image

O vafliai naminiai pirmieji visada dingsta nuo stalo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liucike @ 2011 03 02, 22:56)
, gali sugalvot madu demonstravima, berniukus susodint i ziuri su kortelemis su balais...

smile.gif čia tai liuks idėja tongue.gif . Būtinai pasinaudosiu - ypač patiko "berniukų komisija su vertinimo kortelėmis" lotuliukas.gif . Ačiukas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 03 kovo 2011 - 09:24
QUOTE(arune @ 2011 03 03, 10:20)
Mano mergaitės jau buvo anksčiau: Pižamų vakarėlis, Rožinis vakarėlis, Princesių puota.  Dabar dar lieka gal koks Madų šou  tongue.gif

dar preitais metais padariau tokias "bobulytes" - įdaryti kiaušiniai, o bobulytės apgaubtos skarele iš lašišos user posted image

user posted image

dar keksiukus papuošėm glajum, buvo spalvingiau ir skaniau:
user posted image

O vafliai naminiai pirmieji visada dingsta nuo stalo  smile.gif
Papildyta:

smile.gif  čia tai liuks idėja  tongue.gif . Būtinai pasinaudosiu - ypač patiko "berniukų komisija  su vertinimo kortelėmis"  lotuliukas.gif . Ačiukas  tongue.gif

Super stalas ir super maisteliai 4u.gif As irgi savo sesiameciui mastau, ka idomesnio is maisto padaryti. Saldumynams jau turime kalna ideju, bet va, su rimtesniu maistu, mesytemis ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2010 04 07, 14:16)

Nerealiai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik , kur dazu gauti, kad cia tiek daug spalvu g.gif
Atsakyti
Kaip skaniai atrodo vafliai.... nem nem..
1) dar zinau toki receptuka su krabu lazdelemis, esu dariusi kazkada.... isvynioji krabu lazdele ir ant krasciuko sudedi idaro ir vel suvynioji.. o idara dariau toki: virti kiausiniai+sutarkotas suris+majonezas, man tai labai skanu cesnakiuko idet, bet vaikams manau tai nepatiktu schmoll.gif

2) "Keptos duonos lauzas"... i liekstes viduri sudedi tokia misraine(tarkotos morkos + tarkotas suris + truputis cesnako)-tipo cia ugnis, o aplink kaip malkas sudelioji kepta duona thumbup.gif ...

3) dar pas mus megstama tokia greitai pramakalojama misrainele: nusiperku juros kopustu mistaines ir ja sumaisau su smulkiai pjaustytu pekinu, kiek reikia dadedu majonezo... skanu ir greita...

4) ir dar manau vaikams turetu patikti bulviu kroketai g.gif

5) man skanu - ant dantu krapstuko mauni marinuota pievagrybuka, paprikos gabaliuka, alyvuoge... nem nem koks man tai skanestas thumbup.gif .. Cia gal labiau tiktu sis teveliu stalui paspalvinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei kam idomu:
BULVIU KROKETAI
Reikes:
*1kg bulvių
*~5 v.š. krakmolo
*2 kiaušiniai
*100g džiūvėsių
*aliejus
*druska ir pipirai
Gaminimas:
Bulves nuskutame, išverdame ir sumalame.
Į truputį atvėsusias bulves dedame krakmolą, kiaušinius, beriame druskos,pipirų ir rankomis gerai išminkome tešlą.
Šlapiomis rankomis (kad tešla nekibtų prie rankų) imame po nedidelę saują tešlos ir suformuojame rutuliukus, kuriuos dar truputį apvoliojame džiūvėsiuose (nereiktų daryti didelių kukulių, nes tada jie neiškeps).
Įkaitiname keptuvę su aliejumi (geriausia, kad būtų bent pusę keptuvės aliejaus) ir dedame kukulius, kuriuos kepame po 3 minutes iš abiejų pusių, kol švelniai apskrunda. Iškeptus kroketus dedame ant popierinio ranksloscio.
Kepti bulvių kroketai patiekiame su lydytu sviestu... rolleyes.gif
Atsakyti
oi koks grazus stalas
Atsakyti
Šiandien "išnaršiau" visą Kauną g.gif niekur neradau servetėlių ir lėkčtučių su kepminiuku.Gal kas matėt kur yra? gimtadienis jau po savaitėlės verysad.gif
Atsakyti