Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 04, 12:13)
Merga paskambino - visų merginų daiktai priestatyti į "Gerovės" centrą - AČIŪ Jums ir Jai 4u.gif  4u.gif
[


Dekui, kad paeme. Malonu, kad kam nors tie daiktelei pravers.
Atsakyti


Milena - o kam buvai rašiusi savo kontaktus? g.gif Jei nepaėmė - parašyk savo adresą man į AŽ ir tel. mirksiukas.gif
[/quote]


Jau atidaviau drinks_cheers.gif ,Mergai ax.gif .
Atsakyti
Mergaitės,turiu klausimą-prašymą,gal kas turite seną nereikalingą šiltėsnę striukę(dabartiniu laiku devėti) 180-185 ūgio.Reikia mano pačios vaikėzui po kiemą duotis blush2.gif ax.gif
Turėjome šiokią tokią,bet per klaidą atidaviau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 05, 12:54)
Mergaitės,turiu klausimą-prašymą,gal kas turite seną nereikalingą šiltėsnę striukę(dabartiniu laiku devėti)  180-185 ūgio.Reikia mano pačios vaikėzui po kiemą duotis blush2.gif  ax.gif
Turėjome šiokią tokią,bet per klaidą atidaviau  doh.gif

labas,o as noriu paklausti ar reikia tam zuikiui 4 metu batu?Be kailio,bet mes su silta kojine ziema ejom,31 dydzio,bet maniskis 31 nesioja ir jam jau sunkiai kojyte lenda.Striukytes kiek supratau ziemines nebereikia?
Atsakyti
Laba diena,
mano draugė prašė paklaust ar reikalingi būtų minkšti žaislai?
O aš ir pati turiu porą maišelių rūbų.
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 11 05, 18:02)
Laba diena,
mano draugė prašė paklaust ar reikalingi būtų minkšti žaislai?
O aš ir pati turiu porą maišelių rūbų.


taip, ir žaislai, ir žaidimai, ir knygutės... Išdalina vaikams, jie sužaidžia...
Drabužėliai irgi tinka... Ar galėsi viską užvešti į"Gerovės" centrą arba parašyk į AŽ savo tel. ir adresą - užlėksim.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 11 05, 12:00)
labas,o as noriu paklausti ar reikia tam zuikiui 4 metu batu?Be kailio,bet mes su silta kojine  ziema ejom,31 dydzio,bet maniskis 31 nesioja ir jam jau sunkiai kojyte lenda.Striukytes kiek supratau ziemines nebereikia?


Paklausiu savo soc.darbuotojos,nes buvau avalynės jam nupirkusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Saulyte iki kada galima butu dovaneles paruosti?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 22, 18:43)
na įdomiai... g.gif  Reikės pasikalbėti su direktore ir su Roma - paviešins tokį dalyką tarp savų... Na sunku ir joms, bet... paramą skiriame labiau skurstantems...  g.gif  Aš nežinau kaip kitos, dėl ko aš visada sakau kad vežti Romai, Neringai ir Rimantei - aš jas jau senai žinau, o kitų ne... Jomis aš tikrai pasitikiu...


Hmz.. Tai ta prasme nuvaziavus geriau kviesti sias moteris? Nes as pvz nuveziau vaiku lovyte su ciuzinuku ir rubeliu gan neblogu, tai norisi kad tie daikteliai papultu tikrai tiems,kam reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kas galite padovanoti drabužėlių mergaitėms nuo trijų iki penkių metų, žinau kam labai reikia ir norisi man padėti jai. Jeigu yra norinčių ir galinčių, parašykit prašau man į až, duosiu tos moters kontaktus.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2009 11 07, 13:07)
Hmz.. Tai ta prasme nuvaziavus geriau kviesti sias moteris? Nes as pvz nuveziau vaiku lovyte su ciuzinuku ir rubeliu gan neblogu, tai norisi kad tie daikteliai papultu tikrai tiems,kam reikia  rolleyes.gif


Visi Jūsų paramai atiduodami daiktiai,rūbeliai,ir visą kita TIKRAI papuola šeimoms kurioms tai reikalinga!!!
Papildyta:
QUOTE(Mikė @ 2009 11 08, 14:40)
Mamytės, gal kas galite padovanoti  drabužėlių mergaitėms nuo trijų iki penkių metų, žinau kam labai reikia ir norisi man padėti jai. Jeigu yra norinčių ir galinčių, parašykit prašau man į až, duosiu tos moters kontaktus.Ačiū.


Gal galėtumet apie mergyčių šeimą ką nors daugiau papasakoti blush2.gif ar kokią paramą gauna ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2009 11 06, 16:06)
Saulyte iki kada galima butu dovaneles paruosti?


vaikų namuose Kalėdinį paštą statysime pirmom gruodžio dienomis - tai iki gruodžio kokia 15 d. bus renkamos dovanos kas neateis į šventę, o kas ateis - atsineš... Data dar tikslinama... mirksiukas.gif

"Gerovės" centre irgi dar po nedarbingumo laukiu gryžtančios vyr.soc.darbuotojos Romos kad patikslintų kiek vaikų, jaunuolių kvies į šventę, nes kvies tas šeimas, kurios stengiasi tvarkytis savo buitį, dokumentus, o ne tik laukia paramos... Tai va sąrašiuką dar irgi tikslinsim... mirksiukas.gif

QUOTE(*Citra* @ 2009 11 07, 13:07)
Hmz.. Tai ta prasme nuvaziavus geriau kviesti sias moteris? Nes as pvz nuveziau vaiku lovyte su ciuzinuku ir rubeliu gan neblogu, tai norisi kad tie daikteliai papultu tikrai tiems,kam reikia  rolleyes.gif


na su 3 kab. Neringa ir 5 kab. Rimante ir Roma mes supermamos jau ne vieni metai bendradarbiaujame... Jomis tikrai pasitikiu... Bet nebūtinai tik joms atoduoti - kitos irgi globoja šeimas ir išdalina paramą...
Tas nesusipratimas, laikau nesusipratimu, nes labai jau viskas neaišku ir miglotai - kažkiek "įnešė" nerimo, bet tai pamoka visiems kam reikia visapusiškai ....

QUOTE(Mikė @ 2009 11 08, 14:40)
Mamytės, gal kas galite padovanoti  drabužėlių mergaitėms nuo trijų iki penkių metų, žinau kam labai reikia ir norisi man padėti jai. Jeigu yra norinčių ir galinčių, parašykit prašau man į až, duosiu tos moters kontaktus.Ačiū.


taip, parašyk daugiau apie šią šeimą - kokio dydžio, kokios pajamos, ar prižiūri šią šeimą VTAT... daugiau info mums reikia..
Atsakyti