Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(Larissa @ 2009 10 30, 22:17)
gal yra asmeniškai globojamų merginų/moterų smulkaus sudėjimo,neaukštų (apie 165-168 cm),nešiojančių 34-36 dydžio drabužius?
gavau iš draugės maišą gerų drabužių atidavimui (raginu visus aplinkui neišmesti nereikalingų daiktų  tongue.gif ),jaunatviškų (pagrinde kelnės,šortai,kapri).gal turite kokį konkretų asmenį?  ax.gif merga gal ar xxxsaulyte  mirksiukas.gif


Kristina stambesnė nei 34-36, koks 36-38 dydis... Bet va jos sesutė ta neklaužada Daiva va tokia smulki... Daugau neturiu ... smile.gif

Merga rašė apie 15-metę mergaitę - va jai gal tiks tokio dydžio...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 30, 23:36)
Kristina stambesnė nei 34-36, koks 36-38 dydis... Bet va jos sesutė ta neklaužada Daiva va tokia smulki... Daugau neturiu ... smile.gif

Merga rašė apie 15-metę mergaitę - va jai gal tiks tokio dydžio...

Kristiną aš gyvai mačiau,tai spėju,kad maži bus g.gif Daivai irgi maži
tai lauksiu ką merga pasakys,ar gal dar globojančių atsiras g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,as cia pas jus pirma karta.... bet turiu....ne daug... batuku, rubeliu, zaisliuku, gal kam reike??? galiu atiduoti.
Atsakyti
Sveikutės visos,alia atostagautoja grįžo į šeimą blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Trečiadienį turiu reikalų KLp,tai kas ką turom,prašom mano "mažytė" pasiruošus mirksiukas.gif ,kad lengviau su manim būtų susiekti rašykit man sms 861725644 Olga ,nes prie kompo prisėsiu tik vakarais(daug darbelio turu)
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 02, 16:12)
Sveikutės visos,alia atostagautoja grįžo į šeimą blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Trečiadienį turiu reikalų KLp,tai kas ką turom,prašom mano "mažytė" pasiruošus mirksiukas.gif ,kad lengviau su manim būtų susiekti rašykit man sms 861725644 Olga ,nes prie kompo prisėsiu tik vakarais(daug darbelio turu)

sveikos, buvau ir as be interneto nuo penktadienio , tai saulyte, per velai pamaciau jusu zinute ax.gif
tai tada, merga, parasysiu jums savo naujajy adresa smsu... 4u.gif ir lauksiu ryt sveciu...
Atsakyti
Tegyvuoja atostogos smile.gif manęs prašau neprisiminti savaitę. Išvykstu už jūrų marių.

P.S. Apie kavagėrį nepamiršau - grišiu, būtinai organizuosim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 11 03, 20:23)
Tegyvuoja atostogos smile.gif manęs prašau neprisiminti savaitę. Išvykstu už jūrų marių.

P.S. Apie kavagėrį nepamiršau - grišiu, būtinai organizuosim. smile.gif


gerų atostogų, pailsėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 03 lapkričio 2009 - 21:03
merginos - InesaP, Ausritukas, Nemura, Dalmatija, Klajokle - Merga'i parašiau jūsų kontaktus - ji ryt bus toj pusėj 8-10 val. - užlėks pas jus.
Ačiū Merga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tai as, ne sulauksiu sveciu ax.gif , maisai jau stovi 4u.gif
Atsakyti
Didelis AČIU Mergai 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Merga paskambino - visų merginų daiktai priestatyti į "Gerovės" centrą - AČIŪ Jums ir Jai 4u.gif 4u.gif

Milena - o kam buvai rašiusi savo kontaktus? g.gif Jei nepaėmė - parašyk savo adresą man į AŽ ir tel. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 04 lapkričio 2009 - 12:14
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 04, 13:13)
Merga paskambino - visų merginų daiktai priestatyti į "Gerovės" centrą - AČIŪ Jums ir Jai 4u.gif  4u.gif

svarbiausia kad kazka pradziugintu ir padetu 4u.gif ir zinoma dekuj kad paeme.
Atsakyti