Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Ryt 12 val. kas nori atvažiuoti į "Gerovės" centrą - darom susitikimą su direktore, vyr.soc.darbuotoja Roma... Prašom, junkitės, sužinosite kas kaip dirba... mirksiukas.gif

InesaP, Dalmantija - planuosiu aš arba Merga kitą sav. tada iki jūsų atvažiuoti ir paimti paramą..
Ryt nuvešiu pilną bagažinę daiktų ir net bulvių... thumbup.gif Ačiū prisidėjusioms 4u.gif

QUOTE(Klajokle @ 2009 10 28, 15:05)
Sveiki.Vakar rasiau,bet kazkaip nesureagavo niekas...Galiu siai mamytei biski maisto duot,pora uzvalkalu kaldrai ir vaikiska patalynes komplekta.
Dar turiu dideli maximos maisa rubu ir keleta batu.Gal kas paimtu?Pati nevairuoju,o vyriskis mano tikrai neves...Ultraviolet kazkur dingus,neatraso... g.gif
Papildyta:
kokiam naujagimiui galiu atiduoti minksta idekla i vonele,keleta rubeliu dar rasciau.


Parašyk Larissa - ji globoti su draugais apsiėmė šią merginą su mergyte... mirksiukas.gif Labai džiugią žinią turiu iš soc.darbuotojos Romos - kad Daiva gaus soc.būstą iš rezervo atskira tvarka - taip kad pinigėlių už nuomą nebereikės išliesti , super thumbup.gif Va čia tai darbuotojos dirba savo darbą, žmogiukų, kurie stengiasi patys ir verti paramos, labui !!!
Kai turėsi surinkusi ką nuvešti į "Gerovės" centrą -rašyk adresą ir tel. į AŽ.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 28 spalio 2009 - 17:12
Sveikos.Vel pririnkau rubu ,gal kas paimtu nuvezti ax.gif .
Atsakyti
saulyte, ar kas kitas parasykit savo adresa, issiusiu keleta drabuzeliu. vilniuje nieks neatsiliepe, matomai pas mus krizes nera. gaila ismest bomzams prie konteinerio, gal kam dar prireiks panesiot blush2.gif
Atsakyti
po truputi renku dovaneles geroves c. vaikuciams. sakykit, ar reikia pakuoti?
Atsakyti
o ka jus pvz perkat? as kaip pirma karta tai neysivaizduoju unsure.gif nu bent pavyzdely ax.gif juk visokio amziaus bus vaiku ten?
Atsakyti
sale "trobos" yra prekes po 4lt ten visokiu gerybiu smile.gif galima rasti. ir viskas uz viena kaina. net troskinimui indu buvau uztikusi. masinytes barbes, puodeliai zaismingi arbatai ir tt. kur kokiam prekybcentry maziausiai 10lt sumoketum.
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2009 10 29, 11:50)
Sveikos.Vel pririnkau rubu ,gal kas paimtu nuvezti  ax.gif .


rašyk į AŽ savo tel. ir adresą - kitą savaitę jau pažadas pas forumietes Smiltelės, Laukininkų gatvės... Ir as tave tuo pačiu... mirksiukas.gif

QUOTE(murka2008 @ 2009 10 29, 13:01)
saulyte, ar kas kitas parasykit savo adresa, issiusiu keleta drabuzeliu. vilniuje nieks neatsiliepe, matomai pas mus krizes nera. gaila ismest bomzams prie konteinerio, gal kam dar prireiks panesiot  blush2.gif


Keista kad neatsiliepė niekas iš Vln... blink.gif
Čia pavienių temoje, bet nepatikrintų prašymų mačiau, gal mamytėms reikia,...
ok, rašau savo adresą... perduosim šeimoms Klp, bus kaip iš užsienio mirksiukas.gif

QUOTE(lly @ 2009 10 29, 16:34)
po truputi renku dovaneles geroves c. vaikuciams. sakykit, ar reikia pakuoti?


taip, reikia supakuoti ir maždaug kokiam amžiui skirta bus... nes vaikučiai bus soc.šeimų nuo mažiukų iki dičkių...
Pripakuokit saldainių kokių, smulkmenėlių, ypač meragitėms tai pastebėjau labai patinka... mirksiukas.gif o supakuota dovana irgi labai labai malonu...

QUOTE(InesaP @ 2009 10 29, 17:28)
o ka jus pvz perkat? as kaip pirma karta tai neysivaizduoju unsure.gif  nu bent pavyzdely ax.gif  juk visokio amziaus bus vaiku ten?


aš kol kas paauglėm gal daugiau tinkančias tris dovanėles surinkau "Gerovės" centro šeimų - iš higienos daiktų - gavosi gražios ir naudingos dobanėlės...
Atsakyti
Šiandien buvau "Gerovės" centre - iškroviau savo džipuko bagažinę - AČIŪ sakė perduoti darbuotojos 4u.gif

Pasikalbėjom su direktore, su soc.darbuotopjom - aptarėm susidariusią nemalonią situaciją... Na ir "dirbam" toliau, kaip sakoma "šunys loja, o karavanas eina..." mirksiukas.gif

Visoms po 4u.gif ir toliau darom nors po dalelę laimingesnes šeimas dalindamosi kad ir naudotais daiktais !!
Atsakyti
pliusiniai zaislai jauciu netinka?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 29, 22:14)
taip, reikia supakuoti ir maždaug kokiam amžiui skirta bus... nes vaikučiai bus soc.šeimų nuo mažiukų iki dičkių...
Pripakuokit saldainių kokių, smulkmenėlių, ypač meragitėms tai pastebėjau labai patinka... mirksiukas.gif  o supakuota dovana irgi labai labai malonu...
aš kol kas paauglėm gal daugiau tinkančias tris dovanėles surinkau "Gerovės" centro šeimų - iš higienos daiktų - gavosi gražios ir naudingos dobanėlės...

aš noriu pasitikslinti dėl savęs:
1.į Gerovės centrą tiesiog daromos dovanėlės pagal savo nuožiūrą.tik paskui reiks nurodyti maždaug kokio amžiaus ir kokios lyties vaikams jos skirtos
2. į "Rytą" dovanos perkamos kai atsiras konkretūs vaikų pageidavimai iš Kalėdų pašto
ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 10 30, 09:03)
pliusiniai zaislai jauciu netinka?


kodėl, manau mažiukų bus, juk smagu gauti asmeniškai dovaną... biggrin.gif

QUOTE(Larissa @ 2009 10 30, 09:46)
aš noriu pasitikslinti dėl savęs:
1.į Gerovės centrą tiesiog daromos dovanėlės pagal savo nuožiūrą.tik paskui reiks nurodyti maždaug kokio amžiaus ir kokios lyties vaikams jos skirtos
2. į "Rytą" dovanos perkamos kai atsiras konkretūs vaikų pageidavimai iš Kalėdų pašto
ar teisingai supratau?


taip, esmė tokia... Bet laukiu dar iš Romos patikslinimo dėl dovanėlių "Gerovės" centro šeimų vaikams... mirksiukas.gif
Atsakyti
gal yra asmeniškai globojamų merginų/moterų smulkaus sudėjimo,neaukštų (apie 165-168 cm),nešiojančių 34-36 dydžio drabužius?
gavau iš draugės maišą gerų drabužių atidavimui (raginu visus aplinkui neišmesti nereikalingų daiktų tongue.gif ),jaunatviškų (pagrinde kelnės,šortai,kapri).gal turite kokį konkretų asmenį? ax.gif merga gal ar xxxsaulyte mirksiukas.gif
Atsakyti