Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2009 10 26, 14:38)
... KARTOJU PASKUTINĮ SYKĮ(PRADĖSIU MUŠTIS cool.gif  ),JAU IŠSAKĖM SAVO NUOMONĘS TA TEMA IR BAIGTA.[/b]VISI ESAM ŽMONES IR SUPRANTAM,KAD GALI BŪTI VISKO IR VISUR,TODĖL-
VISOMS PO DIIIDELĘ PUOKŠTĘ
....
Svetliačok SU PAČIA DAR NEBUVAU SUSIBĖGUSI,BET ŽINAU,KAD ESI
good.gif SUPER MOTERIŠKAITĖ,TODĖL KARTOSIU PAČIOS ŽODŽIUS:
-NEIMK Į GALVĄ IR TĘSIAM GERUS DARBELIUS  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ne, muštis negalima schmoll.gif biggrin.gif nepedagogiška rolleyes.gif

Oi, o dėl kitu žodžiu labai kažkaip sugėdinai blush2.gif Aš paprasta moteriškaitė blush2.gif
Atsakyti
Šitą ax.gif O gal kartu kur kavos? Man idomu su kuo bendraujam smile.gif Įsivaizuodju mergą prabėgom pro stalelį per sekundę išgeriant kavą, Ultraviolet su šypsena per visą veidą ir Saulyte ramią ir aristokratišką (su Saulyte esu bendravus, tai čia truputį įspudžiai ne įsivaizdavimas)
Atsakyti
sveikos,
galim susibėgti kur kavos biggrin.gif

Svetliačok - niekas nepučia burbulo, tiesiog reikia tokiuose dalykuose konkretumo, o pabaigai - tavo atsiprašymo soc.darbuotojoms, nes jau kartojuosiu, jos įsižeidusios ir negali nešti atsakomybės už savo bendradarbes...
Atsakyti
sveikos 4u.gif norejau paklausti, ar sioje savaitej kasnors vaziuos ta centra, kur drabuzelius vezat? nes as zadu siektiek parinkti, bet su savo pupkiu nenuvaziuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 26, 15:48)
sveikos,
galim susibėgti kur kavos  biggrin.gif

Svetliačok - niekas nepučia burbulo, tiesiog reikia tokiuose dalykuose konkretumo, o pabaigai - tavo atsiprašymo soc.darbuotojoms, nes jau kartojuosi, jos įsižeidusios ir negali nešti atsakomybės už savo bendradarbes...


ei,ei many už borto nepalikit(aš kad ir nemėgstu kavos) a jo blush2.gif ax.gif biggrin.gif
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(InesaP @ 2009 10 27, 08:58)
sveikos 4u.gif norejau paklausti, ar sioje savaitej kasnors vaziuos ta centra, kur drabuzelius vezat? nes as zadu siektiek parinkti, bet su savo pupkiu nenuvaziuosiu ax.gif


Aš neužilgo važiuosiu,nes noriu prieš išvažiuojant alaisvinti mašinioką,
Jei norit galiu pametėti tik man prašykit sms 861725644 Olga,nes tuoj atsijungsiu
Papildyta:
QUOTE(Storm @ 2009 10 26, 15:03)
Šitą  ax.gif  O gal kartu kur kavos? Man idomu su kuo bendraujam smile.gif Įsivaizuodju mergą prabėgom pro stalelį per sekundę išgeriant kavą, Ultraviolet su šypsena per visą veidą ir Saulyte ramią ir aristokratišką (su Saulyte esu bendravus, tai čia truputį įspudžiai ne įsivaizdavimas)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 26, 15:48)
....
Svetliačok - niekas nepučia burbulo, tiesiog reikia tokiuose dalykuose konkretumo, o pabaigai - tavo atsiprašymo soc.darbuotojoms, nes jau kartojuosiu, jos įsižeidusios ir negali nešti atsakomybės už savo bendradarbes...

Dar karta sakau, nematau savo kaltės, aš neatėjau ir nedrėbiau į akis, va tu tą ir tą darei ... man neidomu kas ir ką darė ... tai tiesiog buvo šiaip pasakymas iš šono, be prašymo imtis kokių nors tolimesnių veiksmų ... niekas neprašė eiti ir aiškinti, kad va ten ir ten, tokia anokia matai va tą pasakė. Čia yra forumas, viešas, kiekvienas su savo nuomonė.

Atsakyti
Tai kokie pasiūlymai kavos podeliui? Aš pvz galėčiau per pietų pertrauką, arba po darbo. Tik kažkaip vis galvoju, kad man pavyktų tik pvz pirmadienį antradienį sekančią savaitę (ryt svečiai atvažiuoja, o trečiadienį išskrendu truputį). Tai kaip žiūrit į pirmadienį antradienį???
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 10 27, 08:58)
sveikos 4u.gif norejau paklausti, ar sioje savaitej kasnors vaziuos ta centra, kur drabuzelius vezat? nes as zadu siektiek parinkti, bet su savo pupkiu nenuvaziuosiu ax.gif


aš važiuosiu ketvirtadienį apie 12 val. - turiu du maišus vienos forumietės drabužių ir "Gerovės" centro direktorė nori pasikalbėti... Įtariu apie ką... Norėčiau kad kartu važiuotų Svetlačok... Keista, kad elementariai nesupranta žmogus, kad įžeidė kitus apstraktumu... Keista, kad negalima atsiprašyti įžeidus... Svetlačiok - niekas nėjo ir nesiaiškino - pačios merginos čia paskaitė ir pakėlė tai į viešumą tarp mūsų ir jų...
"Gerovės" cenras neturi teisės priimti paramą ir dalinti - įtariu kad gali po tokių nesusipratimų visai atsisakyti priimti... Gaila bus remiamų šeimų, kurioms padėdavome... Galėsime Afrikos žmones remti į konteinerius mesdami... blink.gif

InesaP - o kur tu gyveni? Parašyk adresą į AŽ - gal prilėksiu... Ryt planuoju iš Kretingos dar paimti...
Atsakyti
Labas vakaras,

noreciau ir as prisideti, gal kuriam is jusu remiamu asmenu kas tiks. Turiu kaldryte 108x128 cm (uzpildas vilna), maisiuka rubeliu kudikiui (sliauztinukai, bodziukai, yra keli dzinsiukai, kombinzonas 80 dydzio ir pan. (ne is pirmu ranku -pati buvau gavus is kitu mamyciu, bet svarus), gal dar kokiu savo ir vyro drabuziu pririnkciau, kelis zaisliukus.
Tik su transportu problema. Nevairuoju, tai nelabai eina uzvesti i centra. Jei kas galetu paimti, atiduociau - mano e-mail info_jurate@yahoo.com arba i az
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 10 27, 08:58)
sveikos 4u.gif norejau paklausti, ar sioje savaitej kasnors vaziuos ta centra, kur drabuzelius vezat? nes as zadu siektiek parinkti, bet su savo pupkiu nenuvaziuosiu ax.gif


Merga - ar kitą savaitę važinėsi kur pro Laukininkus ? kitą savaitę surinks viską, o man tas galas labai toli....

QUOTE(Dalmatija @ 2009 10 27, 23:05)
Labas vakaras,

noreciau ir as prisideti, gal kuriam is jusu remiamu asmenu kas tiks. Turiu kaldryte 108x128 cm (uzpildas vilna), maisiuka rubeliu kudikiui (sliauztinukai, bodziukai, yra keli dzinsiukai, kombinzonas 80 dydzio ir pan. (ne is pirmu ranku -pati buvau gavus is kitu mamyciu, bet svarus), gal dar kokiu savo ir vyro drabuziu pririnkciau, kelis zaisliukus.
Tik su transportu problema. Nevairuoju, tai nelabai eina uzvesti i centra. Jei kas galetu paimti, atiduociau - mano e-mail info_jurate@yahoo.com arba i az


labai gerai, reikia mažiukams daiktų, nes gimsta nemažai, o neturi ką susipirkti.. Parašyk savo adresą, tel. į AŽ - gal man bus pakeliui.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 28, 12:54)
labai gerai, reikia mažiukams daiktų, nes gimsta nemažai, o neturi ką susipirkti.. Parašyk savo adresą, tel. į AŽ - gal man bus pakeliui.... mirksiukas.gif

ji taip pat mano gale gyvena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 10 19, 20:06)

kambarys apdraskytas,bet švaru ir šilta.nuomojasi be baldų,tai miega,matyt,ant 2 čiužinių ,patiestų ant grindų.didžiausia problema yra maistas,nes iš 400 Lt pajamų atėmus 200 nuomą ir komunalinius nieko praktiškai nebelieka.reiktų spintos ir pati didžiausia svajonė skalbimo mašina,nes nutrina sau rankas beskalbdama,o ir didelius daiktus aplamai sunku išskalbti.

Sveiki.Vakar rasiau,bet kazkaip nesureagavo niekas...Galiu siai mamytei biski maisto duot,pora uzvalkalu kaldrai ir vaikiska patalynes komplekta.
Dar turiu dideli maximos maisa rubu ir keleta batu.Gal kas paimtu?Pati nevairuoju,o vyriskis mano tikrai neves...Ultraviolet kazkur dingus,neatraso... g.gif

Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 28, 11:54)
labai gerai, reikia mažiukams daiktų, nes gimsta nemažai, o neturi ką susipirkti.. Parašyk savo adresą, tel. į AŽ - gal man bus pakeliui.... mirksiukas.gif

kokiam naujagimiui galiu atiduoti minksta idekla i vonele,keleta rubeliu dar rasciau.
Atsakyti