Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2009 10 25, 08:24)
A tai jau sesuo -paklydelė namolio pargrįžo g.gif ,šaunu,kad įstojo mokytis,bet neramu vienu:ar nepradės vėl Kristinos varyti lauk unsure.gif


ne, ne jaunėlė sesuo, o dvynė.. Dvynė Kristinos turi du vaikiukus, su vyru gavo soc.būstą kažkur prie Vėžaičių... Jos labai palaiko viena kitą... O jaunėlė sesuo su broliu yra ne tikri, nuo patėvio... Ne, jaunėlė negryžo, pas kažkokį kavalierių gyvena... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 25 spalio 2009 - 16:56
QUOTE(merga @ 2009 10 23, 07:33)
[color=yellow]...
heryte labai labai ačiū,perdaviau viską merginai.Tik ji yra drovoka ir laukė kol išvažiuosim,kad galėtų "kristi maišuosna" doh.gif  biggrin.gif


Džiaugiuosi radus šią temelę, norėčiau dar ne kartą pasitarnauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heryte: 25 spalio 2009 - 18:17
QUOTE(heryte @ 2009 10 25, 18:16)
Džiaugiuosi radus šią temelę, norėčiau dar ne kartą pasitarnauti 4u.gif


Visada prasom,nes siuo laiku vis daugeja seimu,kurioms reikalinga parama 4u.gif 4u.gif 4u.gif ACIU
Atsakyti
Loreta, kaz kaip neatsidaro pakvetima prisijungti prie Kaledos rengini , nuoroda neveikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niu @ 2009 10 26, 11:05)
Loreta, kaz kaip neatsidaro pakvetima prisijungti prie Kaledos rengini , nuoroda neveikia  mirksiukas.gif


ir man verysad.gif
Atsakyti

Laba diena 4u.gif
Noreciau ir as kuom nors padeti 4u.gif

QUOTE(Larissa @ 2009 10 19, 21:06)
mano nuomonė.....tvarkinga,bent iš pirmo žvilgsnio  -be žalingų įpročių.matosi,kad labai myli vaiką ir juo rūpinasi.nenori leisti į savaitinį darželį,aplamai nenorėtų su vaiku skirtis...nenorėjau jai per patį pirmą susitikimą aiškinti,kad tai yra neįmanoma ir kad kažkuriuo momentu reikės kažką daryti,ieškoti darbo,nes taip gyventi yra neįmanoma.
kambarys apdraskytas,bet švaru ir šilta.nuomojasi be baldų,tai miega,matyt,ant 2 čiužinių ,patiestų ant grindų.didžiausia problema yra maistas,nes iš 400 Lt pajamų atėmus 200 nuomą ir komunalinius nieko praktiškai nebelieka.reiktų spintos ir pati didžiausia svajonė skalbimo mašina,nes nutrina sau rankas beskalbdama,o ir didelius daiktus aplamai sunku išskalbti.


Ar dar reikalinga spinta? Galiu atiduoti komoda ir tokia pusiau atvira sipinta nediduke. Galesiu ikelt nuotraukyte jeigu reikia.
Dar galeciau atiduoti mergytei 122-128 cm ugio drabuzeliu pasipuost i darzeli ar siaip kur... Batukus rudeninius 34 dydzio...
Atsakyti
Labas.

Jėzus marija doh.gif nu ir vėl tas pats nuo pradžiu doh.gif ...

Saulytė, pažįsti mane nei pirmus metus ... ką esu padariusi netinkamo per tą laiką?

Bet atbulinės minties pasakiau, ką man perdavė sesuo ... ABSOLIUČIAI BE JOKIŲ PIKTŲ MINČIŲ doh.gif ji neatsiklausiusį kam reikia vežti paėmė ir nuvežė bet kam ...nu pamatė, nu pasakė ... ką čia nusikaltimas? Kam jus išputet burbulą? Perskaitėt mano pasakymą, nu ir viskas, pagalvokit sau ką norit apie mane, ar apie mano sesę, tuom ir baigta. Kam reikia begti ieškoti teisybės? Aš gi nekaltinau nei Romos, nei kitų ...

MAN ABSOLIUČIAI VIENODAI KAS IR KAIP NEŠIOS MANO DAIKTUS. Aš juos ir atiduodu todėl, kad pačiai yra NEREIKALINGI, bet kitiems gal dar patarnaus.

Tikrai nemanau, kad šita situacija yra tokia svarbi, kad reikia dėl jos tiek kurti aistrų ... yra ir rimtesnių dalykų, o ne aiškintis kas kodėl ir kam pasakė ... bent jau man tai absurdiškai atrodo.

Visokių žmonių yra pasaulyje, ir jei aš kiekvienam įrodinėčiau kad nesu kupranugaris, seniai laikas būti nusišauti bei pasilaidoti ... bet aš noriu gyventi, dorai ir sąžiningai, ką ir darau ... ir jei kažkam dėl mano pasakymo taip jau darosi nemalonu, tiek to - atleiskit. Rasiu kam padėti ir kitur.

Bukit paprastesnį 4u.gif nedarykit iš muses dramblio mirksiukas.gif o šita situacija aš būtent taip ir vertinu.

Geriau savo energiją bei laisva laiką nukreipti maloniems dalykams, o ne stresinės situacijos kūrimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetliačok: 26 spalio 2009 - 12:22
Sveikos.turiu 4 maisus rubu visokiu.paauglems dauguma.mama kazka ten surinko is palepes... tiktu gal vyresniems...Plauti reikia,bet as tai negaliu tiek isplaut...Patems ne pyragai.Dar keleta batu yra nzn gal kam naudingi bus.
O tai mamai su vaikuciu galiu biski maisto parupint nuo savo stalo.Bulviu morku siuo metu turiu,mamos darytos misraines marinuotos stiklainiuka... blush2.gif

Papildyta:
Dar pora uzvalkalu mazai kaldrai turiu.
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 21, 09:39)
Jei dar turi,jamam 4u.gif

O dar turiu prašymą: turiu 15-metę,reikia visko praktiškai nuo  A iki Z jei kas ką turit  ax.gif  blush2.gif vidutinio kūno sudėjimo ,svoris apie 50-55kg.Batų dydis 39.Ūgis apie 1,60-1,65.

galiu parinti jai ir tu maisu,jei bereikia.Dar lemenele turiu,kuri man maza.Nauja dydis gal 75A,bet neaisku kokio jai reik... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2009 10 26, 13:00)
galiu parinti  jai ir tu maisu,jei bereikia.Dar lemenele turiu,kuri man maza.Nauja dydis gal 75A,bet neaisku kokio jai reik... g.gif


Paimsiu viską,ką tik rasi tai paauglei,tik per daug neskubėk,nes nuo rytdienos su šeima,savaitikei išmaunam paatostogauti,kitą pirmadienį jau būsiu namie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 26, 13:31)
Paimsiu viską,ką tik rasi tai paauglei,tik per daug neskubėk,nes nuo rytdienos su šeima,savaitikei išmaunam paatostogauti,kitą pirmadienį jau būsiu namie blush2.gif

Gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 10 26, 12:17)
Labas.

Jėzus marija  doh.gif nu ir vėl tas pats nuo pradžiu  doh.gif ...

Saulytė, pažįsti mane nei pirmus metus ... ką esu padariusi netinkamo per tą laiką?

Bet atbulinės minties pasakiau, ką man perdavė sesuo ... ABSOLIUČIAI BE JOKIŲ PIKTŲ MINČIŲ  doh.gif ji neatsiklausiusį kam reikia vežti paėmė ir nuvežė bet kam ...nu pamatė, nu pasakė ... ką čia nusikaltimas? Kam jus išputet burbulą? Perskaitėt mano pasakymą, nu ir viskas, pagalvokit sau ką norit apie mane, ar apie mano sesę, tuom ir baigta. Kam reikia begti ieškoti teisybės? Aš gi nekaltinau nei Romos, nei kitų ...

MAN ABSOLIUČIAI VIENODAI KAS IR KAIP NEŠIOS MANO DAIKTUS.  Aš juos ir atiduodu todėl, kad pačiai yra NEREIKALINGI, bet kitiems gal dar patarnaus.

Tikrai nemanau, kad šita situacija yra tokia svarbi, kad reikia dėl jos tiek kurti aistrų ... yra ir rimtesnių dalykų, o ne aiškintis kas kodėl ir kam pasakė ... bent jau man tai absurdiškai atrodo.

Visokių žmonių yra pasaulyje, ir jei aš kiekvienam įrodinėčiau kad nesu kupranugaris, seniai laikas būti nusišauti bei pasilaidoti ... bet aš noriu gyventi, dorai ir sąžiningai, ką ir darau ... ir jei kažkam dėl mano pasakymo taip jau darosi nemalonu, tiek to - atleiskit. Rasiu kam padėti ir kitur.

Bukit paprastesnį  4u.gif nedarykit iš muses dramblio  mirksiukas.gif o šita situacija aš būtent taip ir vertinu.

Geriau savo energiją bei laisva laiką nukreipti maloniems dalykams, o ne stresinės situacijos kūrimui.


KARTOJU PASKUTINĮ SYKĮ(PRADĖSIU MUŠTIS cool.gif ),JAU IŠSAKĖM SAVO NUOMONĘS TA TEMA IR BAIGTA.VISI ESAM ŽMONES IR SUPRANTAM,KAD GALI BŪTI VISKO IR VISUR,TODĖL-
VISOMS PO DIIIDELĘ PUOKŠTĘ
user posted image
Svetliačok SU PAČIA DAR NEBUVAU SUSIBĖGUSI,BET ŽINAU,KAD ESI
good.gif SUPER MOTERIŠKAITĖ,TODĖL KARTOSIU PAČIOS ŽODŽIUS:
-NEIMK Į GALVĄ IR TĘSIAM GERUS DARBELIUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti