Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Buvau maximoj. Pati maikutė kainuoja nuo 24 Lt, bet šiuo metu yra akcijunių po 15, 20Lt. Klausiau kiek akcija tęsis, sakė kol išparduos. Užrašas, jei vien vardas kainuoja 13,50 Lt. Viso gaunasi 37,50Lt arba jei pavyks nugriebt akcijinius - 28,50-33,50Lt. Dovanų čekių jie neparduoda, bet tinka akropolio dovanų čekiai.
Tikiuosi aiškiai sumaliau smile.gif

Dėl dovanėlių. Pervažiavau tris parduotuves (plius žiūrėjau internete) pigiausias MP3 grotuvas - 50 lt. Turbūt reik keisti į parfumeriją (būtų laiko parsisiūsčiau iš užsienio, bet laiko nėr). Ir dar klausimas. Nu gerai aš blondinė ir ką smile.gif "1000 klausimų apie gamtą" tai čia knyga apie gyvūnus ar ne? Nes kitos kažkokios netokios, arba labai brangios.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 04, 19:44)
Buvau maximoj. Pati maikutė kainuoja nuo 24 Lt, bet šiuo metu yra akcijunių po 15, 20Lt. Klausiau kiek akcija tęsis, sakė kol išparduos. Užrašas, jei vien vardas kainuoja 13,50 Lt. Viso gaunasi 37,50Lt arba jei pavyks nugriebt akcijinius - 28,50-33,50Lt. Dovanų čekių jie neparduoda, bet tinka akropolio dovanų čekiai.
Tikiuosi aiškiai sumaliau smile.gif

Dėl dovanėlių. Pervažiavau tris parduotuves (plius žiūrėjau internete) pigiausias MP3 grotuvas - 50 lt. Turbūt reik keisti į parfumeriją (būtų laiko parsisiūsčiau iš užsienio, bet laiko nėr). Ir dar klausimas. Nu gerai aš blondinė ir ką smile.gif  "1000 klausimų apie gamtą" tai čia knyga apie gyvūnus ar ne? Nes kitos kažkokios netokios, arba labai brangios.


tai ką daryti su maikėm g.gif gal padarom kol akcija yra g.gif

Andrius 17 m. ūgis 180 cm, nori aptemptos, gal M, bet ar nebus maža...
Darius 15 m. ūgis 175 cm, M-L dydis
Viltaras 17 m. ūgis 168 cm S-M dydis

visos turi būti juodos su baltu užrašu tik vardas.

tą dovanėlę nebevark, keisk į kosmetiką ir viskas...
o knygos kainą išsitenkame?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 04 gruodžio 2009 - 19:58
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 04, 20:55)

o knygos kainą išsitenkame?


36Lt. Manau įsitenkame. Beveik smile.gif čia viena pigesnių. Visiško šlamšto nesinori pirkt. Kai aš pati myliu knygas, žinau kiek jos kainuoja, manau čia neblogas variantas. Man labai norisi knygą dovanoti. Tik klausimas ar ji patiks, ar tas vaikas daug skaito, nes tarkim mano 11-mečiui ši knyga būtų neįdomi (per vaikiška). O koks ten vaikas? 13 metų - daug. Vienu žod-iu esu pasimetusi. Tos knygos kuriso man patiko kainuoja virš 60 lt
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 04, 20:02)
36Lt. Manau įsitenkame. Beveik smile.gif čia viena pigesnių. Visiško šlamšto nesinori pirkt. Kai aš pati myliu knygas, žinau kiek jos kainuoja, manau čia neblogas variantas. Man labai norisi knygą dovanoti. Tik klausimas ar ji patiks, ar tas vaikas daug skaito, nes tarkim mano 11-mečiui ši knyga būtų neįdomi (per vaikiška). O koks ten vaikas? 13 metų - daug. Vienu žod-iu esu pasimetusi. Tos knygos kuriso man patiko kainuoja virš 60 lt


jei neklystu,pries kuri laika,ne taip ju senai blush2.gif pegase,janonio gatvej,buvo ivairiu knygu ispardavimas,tikrai maciau tokiu su gyvunais,su augalais ir pan,vaikams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 04, 20:02)
36Lt. Manau įsitenkame. Beveik smile.gif čia viena pigesnių. Visiško šlamšto nesinori pirkt. Kai aš pati myliu knygas, žinau kiek jos kainuoja, manau čia neblogas variantas. Man labai norisi knygą dovanoti. Tik klausimas ar ji patiks, ar tas vaikas daug skaito, nes tarkim mano 11-mečiui ši knyga būtų neįdomi (per vaikiška). O koks ten vaikas? 13 metų - daug. Vienu žod-iu esu pasimetusi. Tos knygos kuriso man patiko kainuoja virš 60 lt


Jonas vaikiškas ir lanko spec. inernatinę mokyklą - tai manau bus įdomi tokia knyga... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 04, 21:09)
Jonas vaikiškas ir lanko spec. inernatinę mokyklą - tai manau bus įdomi tokia knyga...  mirksiukas.gif


Supratau smile.gif dėkui saulyte, padėjai. Pirmadienį dar užbėgsiu per pietus į Janonio gatvę (man prie darbo) Ir galėsiu kažkur jau nuvežt dovanėles. Tik dar nežinau kam ir kur.
Atsakyti
Nuo antradienio eina kalbos 30%nuolaida knygom Maximoje bus.Ar ju yra ten?Gal verta palaukti?

Saulyte gal parasytum saskaitele prisideciau prie maikuciu ir onkodovaneliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulia: 04 gruodžio 2009 - 20:20
dėl dovanėlių pristatymo :

1. "Gerovės" centrui vežti iki gr. 10 dienos į centrą arba rašyti čia temoje - kažkaip paimsim ar aš ar Merga ar...

2. vaikų namai "Rytas" dovanėles pakuokite kad neišbyrėtų, rašyti ant pakuotės šeimynos pavadinimą, vardą, raidę pavardės ir metus. Dovanėles net nežinau, kitą sav. antradienį būsiu mieste - galima būtų tartis laiką kas kur priveža... O po to perduosiu maišus Elve - ji manau pabaigs kuruoti, nes man kiekviena diena gali būti kaip naujiena... mirksiukas.gif

3. dėl onko dovanėlių - kitą savaitę spręsime... mirksiukas.gif



Liko 4 norai !!!

tai ką darom su maikutėm? užsakom pagal dydžius ir vsio g.gif
kas gali apsiimti - pinigėlius iš surinkto fondo galiu pervesti...

dėl lazeriuko Austulis pirmadienį informuos...


Šeimyna “RASA” 9 vaikai Visi išpildyti

1. Inga R. 17 m. – kvepalai, dušo želė, kremas ir šampūnas Scorpiola
2. Sergej A. 17 m. – kilimėlis komp. pelytei (Steelseries rouse pod “qck”) keičiam į kosmetikos rinkinį rėmėjas iš Kauno
3. Raidas V. – komp.ausinės (Steelseries sibere 5H) keičiam į kosmetikos rinkinį rėmėjas iš Kauno

4. Gediminas 9 m. – spaidermen‘o kostiumas arba kuprinė rėmėjas iš Nidos
5. Aurimas 11 m. – „Formulė“ mašina su pultu arba rašiklinės arba kvepalų Niu
6. Arnas 14 m. – parfumerijos rinkinys Rackiene
7. Gintarė 13 m. – akių tušas juodas, bespalvis lupų blizgesys, arba plaukų ir veido priežiūrai - Zogu (dar pridesiu iš siuntinio apyrankę, šešėlius, dušo želė)
8. Vytautas R. 16 m. – burtininko kostiumas arba parfumerijos rinkinys Neringutia
9. Inga Š. 11 m. – parfumerijos rinkinys Prula

Šeimyna „AUŠRINĖ“ 8 vaikai visi išpildyti

1. Mantas B. 10 m. – kuprinė rėmėjas iš Nidos
2. Rūta B. 16 m. – auskarai - Zogu (dar pridėsiu dušo želė, šešėlius)
3. Vygantė B. 10 m. – barbinas ir vaikas ultraviolet
4. Valdukas – oro drėkintuvo reikėtų, nes labai sausas oras (berniukas su negalia, tik guli, net nesėdi) - xxxsaulyte's vyras
5. Dainius 13 m. – rankinis laikrodis ultraviolet
6. Gabrielė U. 7 m. – vaikiško šampūno, kad negraužtų akių ir gydomojo kremo iš vaistinės „cutibaza“ Larissa
7. Gabrielė r. 13 m. – riebiai ir spuoguotai veido odai priemonių (prausiklis, valiklis), balzamo plaukams, ir kvepalų, jei nebus per daug Larissa
8. Mindaugas B. 17 m. – skutimosi peiliukų ir kvepalų Galleta

Šeimyna „SPINDULYS“ 9 vaikai visi išpildyti

1. Eglutė 6 m. – tik barškančio žaislo, nes kiti neįdomūs (mergaitė su negalia)Merga
2. Deimantė 16 m. ir tuoj turės lėliuką – šampūno ir balzamo plaukams arba gaivių kvepalų [color=red]e-glory, Zogu, xxxsaulyte
3. Laurita 16 m. - šampūno ir balzamo plaukams arba gaivių kvepalų e-glory

4. Valdemaras R. 17 m. – „Adidas“ kvepalų rinkinys arba sidabrinį berniukišką žiedą 19 d. Niu sesuo
5. Vytautas 15 m. – parfumerijos rinkinys Scorpiola
6. Dovydas 9 m. – pasakų knyga arba ausinės namų fėja
7. Ievutė 7 m. – pliušinis šuniukas xxxsaulyte
8. Antanas 8 m. – penklinės, flomasterių, parkerio arba nebrangaus kompiuteriuko - Zogu flamasteriai ir pieštukai, wwwtania penalinė su parkeriu
9. Rimantė 9 m. – užrašų knygutė su rakteliu elve


Šeimyna „ŽARA“ 12 vaikų
-8 liko 4

1. Modestas M. 9 m. – šautuvo ir lazeriuko taatjana
2. Donatas K. 9 m. - šautuvo ir lazeriuko taatjana
3. Sandra 16 m. – kvepalai - xxxsaulyte, Zogu (pridesiu iš siuntinio apyrankę, šešėlius, dušo želė, „dezikas“)
4. Ona K. 13 m. – geros nuotykių knygos Nemura
5. Evaldas V. 12 m. – krepšinio kamuolio Nemura

6. Valdemaras V. 14 m. – lazeriuko, gero kokybiško keičiam į higienos priemones
7. Andrius J. 17 m. - sportinių marškinėlių su užrašu „Andrius“ - ant nugaros
8. Darius 15 m. – sportinių marškinėlių su užrašu „Darius“ - ant priekio
9. Airida 8 m. – lėlės (neįgali mergaitė) namų fėja
10. Viltaras 17 m. - sportinių marškinėlių su užrašu „Viltaras“
11. Artūras J. 17 m. – kvepalų e-glory
12. Dainius L. 16 m. – sportinių kojinių (3 vnt.) namų fėja


Šeimyna „ŽIBURYS“ 12 vaikų visi išpildyti

1. Artūras D. 13 m. – pompa kamuoliui arba ausines taatjana

2. Monika 7 m. – parkerio, flomasterių ir spalvinimo knygutę su barbėm - Zogu pieštukai ri flamasteriai , xxxsaulyte priedai
3. Gabrielė K. 10 m. – plaukų priežiūros priemonių - rėmėjas iš Kauno
4. Darius D. 14 m. – „Adidas“ kosmetikos rinkinys Scorpiola
5. Andrius K. 13 m. – kompiuterinės ausinės Niu

6. Joana 16 m. – plaukų priežiūros priemonių, kvepaliukų - Neringuutia
7. Tomas D. 14 m. – ausinės su mikrofonu Niu
8. Ieva P. 14 m. – šampūno riebiems plaukams, auskarų ir kvepaliukų e-glory
9. Vaclovas 8 m. – kapsulinio parkerio ir spalvinimo knygelės e-glory

10. Jonas B. 13 m. – knygą apie gyvūnus ir CD muzikos šiuolaikinės Storm
11. Arūnas 14 m. – MP3 ausinukus arba kvepalų rinkinio
Storm
12. Darius I. 9 m. – antrankius su rakteliu ir šautuvo Roma

Šeimyna „SAULUTĖ“ 12 vaikų visi išpildyti

1. Aušra D. 17 m. – plaukų tiesintuvo gero arba plaukų priežiūros rinkinio ir auskarų Zogu
2. Enrika M. 11 m. – šampūno, dušo želės, kūno losjono - rėmėjas iš Kauno

3. Kęstutis 6 m. – didelės mašinos xxxsaulyte

4. Saimonas 6 m. –mašinos su valdymo pultu e-glory
5. Algimanta 11 m. – daug lėlyčių (mergaitė su negalia) Astarta
6. Pavelas 11 m. – girliandą su prailgintuvu arba ausines su mikrofonu, saldainių Merga
7. Andrejus V. 15 m. – kolonėlės Nokia telefonui keičiam į kosmetikos rinkinį Merga

8. Gintarė M. 12 m. – laikrodį ant rankos su rodyklėmis e-glory
9. Vladas R. 12 m. – mašina su valdymu Amrina
10. Aleksas 10 m. – malūnsparnis su valdymo pultu Raja28
11. Monika M. 15 m. – MP3 grotuvo arba auskaro į bambą ir gražaus diržo (sidabro sp.su didele sagtimi) Zogu
12. Vilius 9 m. – metalinių antrankių su rakteliu taatjana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 04 gruodžio 2009 - 20:42
ir kitą savaitę maxėj 40 proc. žaislam, jei kam bus aktualu perkant iš ten dovanėles ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

xxxsaulyte, parasykit saskaitele ar irgi prisideciau dovaneliu onkologiniam ir dar kur kam truksta.
Atsakyti
ok, parašau...

Storm - ar labai apsunkinčiau, jei paprašyčiau užsakyti tas tris maikutes. Pinigėlius pervesčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 04 gruodžio 2009 - 20:46
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 04, 21:43)
ok, parašau...

Storm - ar labai apsunkinčiau, jei paprašyčiau užsakyti tas tris maikutes. Pinigėlius pervesčiau...


Norejau pasisiūlyt- nespėjau. Padarysiu. Dydžius ir paskutinius variantus užrašų i až.
Atsakyti