Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2009 10 22, 10:42)
turėtų būti,o kita vertus dovanotam arkliui į dantus nežiūroma blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na bet juk Kaledu senelis pildo vaiku norus,o ne kas jam patogiau dovanoja mirksiukas.gif na ir su arkliu vaikams ko gero jis nelabai asocijuojasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 22, 11:16)
na bet juk Kaledu senelis pildo vaiku norus,o ne kas jam patogiau dovanoja  mirksiukas.gif na ir su arkliu vaikams ko gero jis nelabai asocijuojasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O kas žino,gal ir Kalėdų seneliui krizė doh.gif biggrin.gif ,pvz.dantukų fėjai tikrai krizinis metas,kažkas jau 3 dieną po pagalvę dantą laiko,o ta dantuku fėja(kad ją kur raganos),vis pamiršta keitybas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 spalio 2009 - 11:26
QUOTE(merga @ 2009 10 22, 12:25)
O kas žino,gal ir Kalėdų seneliui krizė doh.gif  biggrin.gif ,pvz.dantukų fėjai tikrai krizinis metas,kažkas jau 3 dieną po pagalvę dantą laiko,o ta dantuku fėja(kad ją kur raganos),vis pamiršta keitybas doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

vat ir man taip buvo su paskutiniu dantuku doh.gif visai pamirsau su ta dantuku feja susitarti,o vaikas is pacio ryto atbego su nuostaba veide,kodel dantuko niekas nepasieme ir pinigelio nepadejo cool.gif gavau imtis apgaules ir gelbeti situacija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 22, 12:42)
vat ir man taip buvo su paskutiniu dantuku  doh.gif visai pamirsau su ta dantuku feja susitarti,o vaikas is pacio ryto atbego su nuostaba veide,kodel dantuko niekas nepasieme ir pinigelio nepadejo  cool.gif gavau imtis apgaules ir gelbeti situacija  lotuliukas.gif


Ačiū už pasufleravimą,reiks ir man imtis magijos biggrin.gif blush2.gif

Mergaitės,ką tik kalbėjau su savo soc.darbuotoja,4-metis Domas su močiute labai labai dėkoja už gautus drabužėlius,o ypač dekoja už češkes,nes kaip sakė,grupės auklėtoja,net ir pietų miego bando eiti nenusiavęs jų lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 spalio 2009 - 11:51
QUOTE(merga @ 2009 10 22, 12:50)
Ačiū už pasufleravimą,reiks ir man imtis magijos biggrin.gif  blush2.gif

Mergaitės,ką tik kalbėjau su savo soc.darbuotoja,4-metis Domas su močiute labai labai dėkoja už gautus drabužėlius,o ypač  dekoja už češkes,nes kaip sakė,grupės auklėtoja,net ir pietų miego bando eiti nenusiavęs jų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

labai smagu,kad tiko mirksiukas.gif o as galvojau bus dideles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 22, 12:53)
labai smagu,kad tiko  mirksiukas.gif o as galvojau bus dideles  4u.gif


Jos kiek didokos jam,bet jis -bičiukas mąstantis,apsiauna storas kojines ir pašol lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.

Aš turiu striukytę pavasarinė gal, ir kelnės 3-jos ... gal reikės tai 2 metukų mergytei? Bet kelnės plonos yra, nebent pavasariui-vasarai tiks.

O dar toks dalykas blush2.gif aš suprantu, kad moterys VKC šaunuolės ir t.t. Bet va jau ne pirmas kartas, kai man pasako, kad būtent ant darbuotojų mato savo, į centrą vargstančioms šeimoms atiduotus, drabužius g.gif Nu visiems sunku dabar, bet kažin ar tai etiška unsure.gif Tai gaunasi, kad koks geresnis drabužis ar daiktas - tai reiškia tie varguoliai nenusipelnė?

Pasakė man užtikrintai todėl, kad tie daiktai tikrai vienetiniai buvo Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 10 22, 13:13)
Sveikos.

O dar toks dalykas  blush2.gif aš suprantu, kad moterys VKC šaunuolės ir t.t. Bet va jau ne pirmas kartas, kai man pasako, kad būtent ant darbuotojų mato savo, į centrą vargstančioms šeimoms atiduotus, drabužius  g.gif Nu visiems sunku dabar, bet kažin ar tai etiška  unsure.gif Tai gaunasi, kad koks geresnis drabužis ar daiktas - tai reiškia tie varguoliai nenusipelnė?

Pasakė man užtikrintai todėl, kad tie daiktai tikrai vienetiniai buvo Lietuvoje.


Įdomiai čia,reiks pasidomėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 21, 09:39)
Jei dar turi,jamam 4u.gif



Turiu, turiu, bagažinėje vežiojuosi smile.gif Tik reiktų sutarti kaip galėčiau perduoti Jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elve: 22 spalio 2009 - 13:32
QUOTE(Svetliačok @ 2009 10 22, 12:13)
Sveikos.

Aš turiu striukytę pavasarinė gal, ir kelnės 3-jos ... gal  reikės tai 2 metukų mergytei? Bet kelnės plonos yra, nebent pavasariui-vasarai tiks.

O dar toks dalykas  blush2.gif aš suprantu, kad moterys VKC šaunuolės ir t.t. Bet va jau ne pirmas kartas, kai man pasako, kad būtent ant darbuotojų mato savo, į centrą vargstančioms šeimoms atiduotus, drabužius  g.gif Nu visiems sunku dabar, bet kažin ar tai etiška  unsure.gif Tai gaunasi, kad koks geresnis drabužis ar daiktas - tai reiškia tie varguoliai nenusipelnė?

Pasakė man užtikrintai todėl, kad tie daiktai tikrai vienetiniai buvo Lietuvoje.


na įdomiai... g.gif Reikės pasikalbėti su direktore ir su Roma - paviešins tokį dalyką tarp savų... Na sunku ir joms, bet... paramą skiriame labiau skurstantems... g.gif Aš nežinau kaip kitos, dėl ko aš visada sakau kad vežti Romai, Neringai ir Rimantei - aš jas jau senai žinau, o kitų ne... Jomis aš tikrai pasitikiu...

Aš taip pat jau turiu trims panelėms dovanėles - jei iš kosmetikos nebus norinčių vaikų namuose , nors tuo abejoju, bus kaip paskata "Gerovės" centro paauglėm... Taip kad Neriguutia - tikrai tiks, nepergyvenk... mirksiukas.gif

P.S. Merga - parašiau prie sandėliuko, kad turiu paltą ir batus tavo 15-metei...
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 10 22, 13:58)
Turiu, turiu, bagažinėje vežiojuosi  smile.gif  Tik reiktų sutarti kaip galėčiau perduoti Jums?


Mano tel .nr 861725644,Olga,jei nesunku,parašykit man sms,gal galėčiau šiandien paimti mirksiukas.gif blush2.gif .Nes ateinančią savaitę palnuoju trumpas atostogas su šeima smile.gif
Papildyta:
heryte labai labai ačiū,perdaviau viską merginai.Tik ji yra drovoka ir laukė kol išvažiuosim,kad galėtų "kristi maišuosna" doh.gif biggrin.gif

Žinot,na niekaip negaliu priprasti kaip tokiom antisanitarinėm sąlygom gali gyventi žmonės.Ir kad jų atžalos užauga tikrai nuostabūs,išsilavinę ir žingeidūs žmonės. unsure.gif 4u.gif .
Todėl vis dažniau pagalvoju,kad geriau jau visą ką surenku,nuperku ir panašiai,lengviau yra perduoti per soc.darbuotojas...nes po tokių emocinių šokų tikrai nekaip jaučiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 spalio 2009 - 07:34
4u.gif
Gal kas galit siandien nuo 11,45 paimti nuo onkologines ligonines maisioka su vaiku rubeliais? blush2.gif
861431578
g.gif
Atsakyti