Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Aš perku 6 - 8 metų vaikui vieną dovaną (flomasteriai, knygutės), tik nežinau kam - berniukui ar mergaitei? Nežinau knygutes kokias žiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 24, 22:42)
Puiku,laukiam. 4u.gif
Tik,būk gera,važiuok pas Austulį su kuo nors  blush2.gif

aha,nes austulis yra didelis ir piktas zveris lotuliukas.gif lotuliukas.gif [aisku supratau,ka turejai galvoje,ale vis tiek labai juokas sueme]
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2009 11 25, 08:40)
aha,nes austulis yra didelis ir piktas zveris lotuliukas.gif  lotuliukas.gif [aisku supratau,ka turejai galvoje,ale vis tiek labai juokas sueme]


lotuliukas.gif doh.gif blush2.gif ,nu ot kokia biggrin.gif turbūt apie šitą žvierą kalbėjai user posted image
Papildyta:
QUOTE(elve @ 2009 11 24, 23:45)
Aš perku 6 - 8 metų vaikui vieną dovaną (flomasteriai, knygutės), tik nežinau kam - berniukui ar mergaitei? Nežinau knygutes kokias žiūrėti 4u.gif


Darykit taip kaip pačiai noris smile.gif

QUOTE(Dalmatija @ 2009 11 24, 23:05)
Labukas,

turiu si ta jau nupirkus: 2 duso zele ir dezodoranto rinkinukus bei 1 analogiskai vaikinuj. Jei dar imanoma laikyti pas save, tai gal dar viena vyriska sukomplektuociau.


Visas dovanėles suvežam iki gruodžio 10 d.

taip,kad laiko dar yra 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Buvau kuri laika nuo jusu atsiribojus blush2.gif bet sugryzau ir stengsiuos neatsilikt kaip visada 4u.gif
Apturejau labai nemalonu nuotiki su labdara tad maniau kad i sia tema nebeateisiu bet matyt mano sirdis didesne uz smegenis blush2.gif biggrin.gif
Tad kaip ir buvau pasizadejus kad viena dovanele nupirksiu...Tai turiu paruosus viena dovanele paauglei kosmetikos....
Kas galetu is manes paimti? o gal kosmetikos nebereik gal kazka kita ax.gif nu zodziu apsvieskit mane blush2.gif
Taipat vel turiu vaiku drabuziu atrinkus visa maisa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ultraviolet*: 25 lapkričio 2009 - 10:07
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 11 25, 10:06)
Sveikutes,
Buvau kuri laika nuo jusu atsiribojus blush2.gif  bet sugryzau ir stengsiuos neatsilikt kaip visada 4u.gif
Apturejau labai nemalonu nuotiki su labdara tad maniau kad i sia tema nebeateisiu bet matyt mano sirdis didesne uz smegenis blush2.gif  biggrin.gif
Tad kaip ir buvau pasizadejus kad viena dovanele nupirksiu...Tai turiu paruosus viena dovanele paauglei kosmetikos....
Kas galetu is manes paimti? o gal kosmetikos nebereik gal kazka kita ax.gif  nu zodziu apsvieskit mane blush2.gif
Taipat vel turiu vaiku drabuziu atrinkus visa maisa 4u.gif



Suintrigavai,pasakok arba čia arba per Až'ą,bo nuo smalsumo nežinosiu kur dėtis blush2.gif
Rytoj būsiu "derliaus surenkamoji",tai kai būsiu tavuos kraštuos paskambinsiu biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš ir pietiniam gyvenu, tik visai jau pietiniam gale (laukininkai), kas galėtų iš manęs paimt tas 2 dovanėles. Galiu prinešt kam nors arčiau centro... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 25, 12:13)
Suintrigavai,pasakok arba čia arba per Až'ą,bo nuo smalsumo nežinosiu kur dėtis  blush2.gif
Rytoj būsiu "derliaus surenkamoji",tai kai būsiu tavuos kraštuos paskambinsiu  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Nagi smalsuole biggrin.gif einu piesti tau viska i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2009 11 25, 10:14)
Aš ir pietiniam gyvenu, tik visai jau pietiniam gale (laukininkai), kas galėtų iš manęs paimt tas 2 dovanėles. Galiu prinešt kam nors arčiau centro...  ax.gif


Rytoj būsiu KLp su reikalais,tai galiu privažiuoti,rašykit savo tel numeriukus kas negalit pasiekti Gerovės centro,duokit žinoti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.Jei kas galite uzsukite pas mane.O tai mano maziukai is ligu neišsikrapšto verysad.gif .Ir pati negalesiu nuvežti .
Atsakyti
QUOTE(ausritukas @ 2009 11 25, 10:35)
Sveikutes.Jei kas galite uzsukite pas mane.O tai mano maziukai is ligu neišsikrapšto verysad.gif .Ir pati negalesiu nuvežti .


Adresiukas į AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 11 24, 22:45)
aga, aš gyvenu Baltijos pr. esi buvus kartelį  mirksiukas.gif  dažnai būnam lauke galėčiau kur prinešti  ax.gif  tik va centre būnu retai, o dar su vaikais abiem  doh.gif  palikt nėr kam  smile.gif

tai ir pas mane tuo paciu uzvaziuokitm, nes mano bimbiziukas serga, niekur neinu is namu ax.gif parasysiu y az kontaktus
Atsakyti
tai tada gal ir pas mane uzsuktumet... rolleyes.gif
na nebutinai siandien...kada patogiau aisku mirksiukas.gif
Atsakyti