Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(lly @ 2009 11 24, 15:49)
itariu, kad saulyte man ryte skambino, bet negirejau. gal klystu  blush2.gif
as parinkau dar siokiu tokiu smulkmeneliu, tiknkanciu pripakuoti. tai apyrankiu mazoms pupom, panelems naujus auskarus, dirza, keramikini siuvenyra. dar leliams barskuti ir pleduka (jei jiems bus kas dovanojama). jei, kas netiks, bus prie labdaros  smile.gif . tik bukit gerutes, uzlekit kas pas mane ju paimti.
kur ultraviolet dingusi?


Rytoj-ne,bet ketvirtadienį tai tikrai po Klaipėdą :maskatuosiuos",nes turiuuu daug popierinių reikalų ,tad rašyk man į Až'ą savo koordinates ir laiką kada tau būtų patogu.
Atsakyti
Sveikos.Padariau dar viena dovanele 14-18m vaikinukui.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 24, 15:57)
kas lanuojate prkti dar dovanėles - vakar man patiko "Akropolio" Maximoj "Fa" akcja - supakuota dušo želė ir dezikas - ir vaikinams, ir merginoms - ir kaina tik 12 Lt su ct - labai normali kaina ir iš karto supakuota...   mirksiukas.gif


Man ir patiko,aš ir praėjusiais metais pirkau į vaikų namus tokius rinkinukus smile.gif
Papildyta:

0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.

0-5 m. - 17 dovanėlių;-surinkom 4u.gif
6-8 m . - 14 dovanėlių -3 trūksta mirksiukas.gif
9-13 m. - 10 dovanėlės,trūksta 20 dovanėlių;
14-18 m. - 24,trūksta 6 dovanėlių


Niu 4 dovanėlės (14-18m) 13 (6-8m)
elve 1-(6-8m);
neringutia 3 -(9-13);
ausritukas 2 (0-5); 1 (14-18);
InesaP-6 (0-5) 2(9-13);
darara 2(14-18);
lly 2 (0-5);
e-glory 3 (14-18m). 3 dovaneles mergaitėm ir 3 berniukams
10 "bambalių" gaiviųjų gerimų
3kg saldainių;
Lexana 1 (0-5);
taatjana 3 (14-18);
digi 2 (14-18);
rackiene 1 (14-18);
Saulytexxx 7 (14-18);
Storm 2 (14-18);
Galleta 2 (9-13);
Prula 2 (14-18);
Mergos sūnus -3 (9-13);
Papildyta:
Einasi fantastiškai


Mergaitės,gal turit kokias trenigines kelnes mano panai a user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 lapkričio 2009 - 18:54
as turiu visiskai naujus 4 barskucius...ar atsirastu kam reikia g.gif
Atsakyti
Nu as nezinau,prikroviau deze visokiu dalyku..Yu gi jo kortu,raktam pakabuku,masineliu,sviecianciu zaislu,jo-jo,telefonuku skambanciu,lektuveliu,voru ir dar visokiu biesu biggrin.gif ir coca colos 10 buteliu po du litrus..Laikiu rytoj xxx saulytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 11 24, 19:24)
as turiu visiskai naujus 4 barskucius...ar atsirastu kam reikia g.gif


Žinoma,kad reikia,galėsim padaryti dovanėles patiems mažiausiems leliukams mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(austulis @ 2009 11 24, 19:32)
Nu as nezinau,prikroviau deze visokiu dalyku..Yu gi jo kortu,raktam pakabuku,masineliu,sviecianciu zaislu,jo-jo,telefonuku skambanciu,lektuveliu,voru ir dar visokiu biesu biggrin.gif ir coca colos 10 buteliu po du litrus..Laikiu rytoj  xxx saulytes  4u.gif


Taigis gerai,jei nereiks Gerovės centro vaikučiams,tai globos namų vaikams į dovanėles bus galima įdėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 lapkričio 2009 - 21:12
Merga - jei rackiene pietiniuose rajonuose - tai lly tel. ir adresą parašau tau į AŽ, nes šiandien nebesukontaktavom. mirksiukas.gif Darara kai gryš sakė dar pora dovanėlių paruoš - tai palaukiam kai gryš gr. 9 d. mirksiukas.gif

QUOTE(austulis @ 2009 11 24, 19:32)
Nu as nezinau,prikroviau deze visokiu dalyku..Yu gi jo kortu,raktam pakabuku,masineliu,sviecianciu zaislu,jo-jo,telefonuku skambanciu,lektuveliu,voru ir dar visokiu biesu biggrin.gif ir coca colos 10 buteliu po du litrus..Laikiu rytoj  xxx saulytes  4u.gif


taip, ryt atvažiuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 24, 21:30)
Merga - jei rackiene pietiniuose rajonuose - tai lly tel. ir adresą parašau tau į AŽ, nes šiandien nebesukontaktavom.  mirksiukas.gif Darara kai gryš sakė dar pora dovanėlių paruoš - tai palaukiam kai gryš gr. 9 d.  mirksiukas.gif
taip, ryt atvažiuoju  mirksiukas.gif


Puiku,laukiam. 4u.gif
Tik,būk gera,važiuok pas Austulį su kuo nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 24, 21:30)
Merga - jei rackiene pietiniuose rajonuose - tai lly tel. ir adresą parašau tau į AŽ, nes šiandien nebesukontaktavom.  mirksiukas.gif Darara kai gryš sakė dar pora dovanėlių paruoš - tai palaukiam kai gryš gr. 9 d.  mirksiukas.gif
taip, ryt atvažiuoju  mirksiukas.gif

aga, aš gyvenu Baltijos pr. esi buvus kartelį mirksiukas.gif dažnai būnam lauke galėčiau kur prinešti ax.gif tik va centre būnu retai, o dar su vaikais abiem doh.gif palikt nėr kam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 24 lapkričio 2009 - 21:45
QUOTE(rackiene @ 2009 11 24, 21:45)
aga, aš gyvenu Baltijos pr. esi buvus kartelį  mirksiukas.gif  dažnai būnam lauke galėčiau kur prinešti  ax.gif  tik va centre būnu retai, o dar su vaikais abiem  doh.gif  palikt nėr kam  smile.gif


Kur gyveni,pamenu,bet adreso -ne doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 24, 21:55)
Kur gyveni,pamenu,bet adreso -ne  doh.gif  biggrin.gif

parašysiu į AZ ax.gif pas manęs rodos xxxsaulyte buvo g.gif ax.gif
Atsakyti
Labukas,

turiu si ta jau nupirkus: 2 duso zele ir dezodoranto rinkinukus bei 1 analogiskai vaikinuj. Jei dar imanoma laikyti pas save, tai gal dar viena vyriska sukomplektuociau.
Atsakyti