Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

sveikutės,

Merga - turiu dar du rinkinukus merginoms ir vieną vaikinui iš kosmetikos.
kaip renkame, kiek surinkome? g.gif

Ryt taip pat turiu susitikimą su "Rytas" direktore ir Žiogu, Kalėdu seneliu - turim minčių - tai kai aptarsim - informuosiu... mirksiukas.gif Bet šventė su paštu tikrai bus mirksiukas.gif

QUOTE(austulis @ 2009 11 23, 18:24)
Sveikutes 4u.gif kuri laika buvau be rysio ax.gif
Niekas nesikeicia,gerimu duosiu,o del dovanu,noreciau zinot,ko kiek truksta..Laukiam mergos su saraseliu..
tuo paciu turiu dideli prasyma blush2.gif ar mergos,ar saulytes,nesvarbu,kuri pas mane atvaziuos..Gal galit uzsukt geroves centre pas Ingrida ar Violeta,pats pirmas kabinetas nuo duru ir paimti man tokia knygute,apie vaiko istorija..Jos zino,kad as noriu,sake duos,tik nuvaziuot man problema iki ju..


ryt važiuoju iki Romos - tai paimsiu tau tą knygutę. Gal treč. važiuosiu iki Kristinos - tai ir iki tavęs tuo pačiu užsukčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.

Vaišių stalui trūksta: gėrimų ir vaisių.

Mielosios,didelis prašymas dovanėlių pačiom nepakuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visas dovanėles vežam į Gerovės centrą iki gruodžio 10 dienos. smile.gif

4 dovanėles paaugliams(2berniukams,2 mergaitėms)[14-18](NIU)-liko dar 20lt.,juos paliksiu galui jei ko trūktų,tai dar pridėsiu ir nupirksim trūkstamų dovanėlių.
Dovanėles nuvežiau smile.gif

Viena dovanėlė i (pieštukai, flomasteriai, knygelės)ELVE

dušo žele ir papuošaliukai ir keletas rubeliu maždaug 5 metų berniukui(NERINGUTIA)

2 dovaneles,bet jos mažiem pipirams.Berniukui ir mergaitei.Tai dar nupirksiu pieštukų ir dar ką nors.Jei bereikia?(AUSRITUKAS)

3 pilnos sudėties penalus mergaitėms, 5 flomasterių rinkiniai, 5 spalvojimo knygelės,(3 berniukam, 3 universalūs) (NIU)
NIU ,gal gali tiksliai parašyti kiek turi dovanėlių AČIŪ

2mergytem ir 2berniukam po rinkinuka,( 6-8m); ir dviem merginom is higienos reikmenu (InesaP)

Porą dovanėlių mergytei ir berniukui (apie 3-4 m.): kaip ir buvo prašyta: knygutes, spalvinimui, flomasteriai,(digi)

2 rinkinukai patiems vyriausiems(14-18) Storm

2 vyriški kūno žėlė 9-13 Galleta

2 rinkinukus panelėm (14-18) Prula
3 dezodorantai vaikinams ( 14-18 m) Mergos sūnus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 lapkričio 2009 - 21:46
0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.



0-5 m. - 17 dovanėlių;-surinkom 4u.gif
6-8 m . - 17 dovanėlių - surinkta 4u.gif
9-13 m. - 12 dovanėlės,trūksta 22 dovanėlių;
14-18 m. - 21,trūksta 9 dovanėlių


Niu 4 dovanėlės (14-18m) 13 (6-8m)
elve 1-(6-8m);
neringutia 3 -(9-13);
ausritukas 2 (0-5);
InesaP-6 (0-5) 2(9-13);
darara 2(14-18);
lly 2 (0-5);
e-glory 3 (6-8);
Lexana 1 (0-5);
taatjana 3 (14-18);
digi 2 (9-13);
rackiene 1 (14-18);
Saulytexxx 7 (14-18);
Storm 2 (14-18);
Galleta 2 (9-13);
Prula 2 (14-18);
Mergos sūnus-3 (9-13);
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 lapkričio 2009 - 22:46
6-8m. - 3 dovaneles
14-18m. 3 dovaneles mergaitem ir 3 berniukams
10 "bambaliu" gaiviuju gerimu
3kg saldainiu
Ir lauksiu dar noru sarasiuko...
Kuo dar galeciau prisideti prie vaisiu stalo?
Atsakyti
QUOTE
3 pilnos sudėties penalus mergaitėms, 5 flomasterių rinkiniai, 5 spalvojimo knygelės,(3 berniukam, 3 universalūs) (NIU)
NIU ,gal gali tiksliai parašyti kiek turi dovanėlių AČIŪ

As turiu 3 penalus 6-8 m mergaitems
Ir 5 rinkynukus. Flomasteriai ir spalvinimo knygutes. As nezinau, gal atskirai dovanos flomasterius ir knygutes g.gif
Papildyta:
Parasykite , ka jus perkate 9-13 metu vaikuciams blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niu: 24 lapkričio 2009 - 13:04
QUOTE(merga @ 2009 11 23, 23:45)

Niu 4 dovanėlės (14-18m) 13 (6-8m)
elve 1-(6-8m);
neringutia 3 -(9-13);
ausritukas 2 (0-5);
InesaP-6 (0-5) 2(9-13);
darara 2(14-18);
lly 2 (0-5);
e-glory 3 (6-8);
Lexana 1 (0-5);
taatjana 3 (14-18);
digi 2 (14-18)
rackiene 1 (14-18);
Saulytexxx 7 (14-18);
Storm 2 (14-18);
Galleta 2 (9-13);
Prula 2 (14-18);
Mergos sūnus-3 (9-13);

pas mane kosmetiniai rinkinukai vaikinukasm, gal labiau nuo 13 metu jie tiktu...tai perkelk į skiltį prie 14-18m. ax.gif

į Gerovės centrą nuvešim patys kitą sav mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 24 lapkričio 2009 - 13:30
sveikutės, na smagiai renkasi dovanėlės "Gerovės" centro švente thumbup.gif Manau surinksime nemažai thumbup.gif Jau 46 dovanos !!! liuks - gerumui krizės ir kiaulių gripo nėra !!! thumbup.gif

Aš savo dovanas su pakavimui reikmenimis jau nuvežiau šiandien - 2 vaikinams ir 5 merginoms.

"Gerovės" centro šventė vyks gruodžio 21 d. 17.30 va. prie Smiltelės globos namų esančiuose "Jaunimo centro" patalpose.

Dėl vaikų namai "Rytas". Jų šventė vyks pas juos gruodžio 17 d. 16 val. su rėmėjais. O mes, "Supermamos", darysime jungtinę šventę su Klaipėdos verslininkų labdaros fondu - ryt paaiškės kurie vaikų namai "Smiltelė" ar "Danė" dar dalyvaus.
Mintis tokia - šventė vyks tikrai gruodžio 15 d. 15-18 val. "Cinamono" kino teatre arba "Žvejų kultūros rūmuose" - vietą dar patikslinsiu. Bus rodomas filmas arba spektaklis vaikams. Mes, "Supermamos", kitą savaitę turėsim jau tikrai laiškus su norais, juos pildom kaip kasmet, vaikai gaus vardines dovanas, tik dovanas sudėsime į maišus raudonus, kuriuos turiu 5 vnt nuo pirmos mūsų organizuotos šventės - juos gaus "Rytas", o verslininkai dovanas dovanos kitiems vaikų namams. Tokiu juntiniu būdu pradžiuginsime daugiau vaikų ir jiems bus pramoga išeiti ir pasilinksminti. Bus programa taip pat su Kalėdu Seniu ir foto vėl bus... Manau bus smagu. Tai va tokią idėją šiandien sugeneravome mirksiukas.gif

Taip kad merginos - planuokite laiką, junkitės su savo vaikais gruodžio 15 d. - bus šventė ir jūsų vaikams. Taip pat planuokite ateti ir į "Ryto" šventę bei "Gerovės" centro šventę - reikia būtinai atstovių nuo "Supermamų", nes aš "ant ?" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 24 lapkričio 2009 - 13:45
ASturiu jau 2 dovaneles mergytei ir berniukui (14-18m), tik nzn kaip perduot g.gif , nes ryt isskrendu ir grysiu tik gruodzio 9 vakare velai ?
Atsakyti
itariu, kad saulyte man ryte skambino, bet negirejau. gal klystu blush2.gif
as parinkau dar siokiu tokiu smulkmeneliu, tiknkanciu pripakuoti. tai apyrankiu mazoms pupom, panelems naujus auskarus, dirza, keramikini siuvenyra. dar leliams barskuti ir pleduka (jei jiems bus kas dovanojama). jei, kas netiks, bus prie labdaros smile.gif . tik bukit gerutes, uzlekit kas pas mane ju paimti.
kur ultraviolet dingusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lly: 24 lapkričio 2009 - 15:51
kas lanuojate prkti dar dovanėles - vakar man patiko "Akropolio" Maximoj "Fa" akcja - supakuota dušo želė ir dezikas - ir vaikinams, ir merginoms - ir kaina tik 12 Lt su ct - labai normali kaina ir iš karto supakuota... mirksiukas.gif


QUOTE(darara @ 2009 11 24, 15:27)
ASturiu jau 2 dovaneles mergytei ir berniukui (14-18m), tik nzn kaip perduot  g.gif , nes ryt isskrendu ir grysiu tik gruodzio 9 vakare velai ?


........ kai gryši, juk šventė tik gr. 21 d. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lly @ 2009 11 24, 15:49)
itariu, kad saulyte man ryte skambino, bet negirejau. gal klystu  blush2.gif
as parinkau dar siokiu tokiu smulkmeneliu, tiknkanciu pripakuoti. tai apyrankiu mazoms pupom, panelems naujus auskarus, dirza, keramikini siuvenyra. dar leliams barskuti ir pleduka (jei jiems bus kas dovanojama). jei, kas netiks, bus prie labdaros  smile.gif . tik bukit gerutes, uzlekit kas pas mane ju paimti.
kur ultraviolet dingusi?


aha, aš skambinau mirksiukas.gif buvau netoli... šią sav. nebūsiu tavo pusėj - gal kuri nors užlėks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 24 lapkričio 2009 - 16:01
QUOTE(Niu @ 2009 11 24, 13:06)
As turiu 3 penalus 6-8 m mergaitems
Ir 5 rinkynukus. Flomasteriai ir spalvinimo knygutes. As nezinau, gal atskirai dovanos flomasterius ir knygutes  g.gif


Aš knygeles su flomasteriais atskiriau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(darara @ 2009 11 24, 15:27)
ASturiu jau 2 dovaneles mergytei ir berniukui (14-18m), tik nzn kaip perduot  g.gif , nes ryt isskrendu ir grysiu tik gruodzio 9 vakare velai ?


Jei parašytumei adresiuką ryt iš ryto prižokčiau apie 8,30 val.(jei žinoma dar būsi namie) smile.gif
Atsakyti
ax.gif Man jaučiu nelabai pavyks nuvažiuot iki centro, gal kas paimtų mano daikčiukus nuvežtų bigsmile.gif
dar barškučių įdėjau vaikams, ten nedovanoms nes nenauji, tik taip mažiukams pažaisti bus ax.gif
Atsakyti