Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 21, 09:25)
aš turiu mintyje emocinį ryšį su vaiku... Na taip nebūna, kad kiekvieną vaiką galėtum pasiimti ir auginti... mirksiukas.gif

zinoma,kad tas vaikelis turi tau buti mielas,bet siaip tai kuo vaikiukas negrazesnis tuo man ji labiau norisi globoti... blush2.gif
Atsakyti
Saunuole neringuutia uz tokius norus 4u.gif


Larissa - jei ko reiks tai mergytei, kur globojat, ar mamai, tai rasykit....mano mergaite siek tiek didesne tai su rubais galiu padeti (per velai paskaiciau apie striuke,tai turiu striuke ir kelnes kombinzonines, jei dar reikia tai padovanosiu)..o kaip pati mama, gal jai reikia batu ar rubu?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 19, 17:30)

Merga - gal tavo šeimai globojamai reikia drabužiukų, buvai minėjusi apie 4 metų berniuką...


Jei dar turi,jamam 4u.gif

O dar turiu prašymą: turiu 15-metę,reikia visko praktiškai nuo A iki Z jei kas ką turit ax.gif blush2.gif vidutinio kūno sudėjimo ,svoris apie 50-55kg.Batų dydis 39.Ūgis apie 1,60-1,65.

Pati esu tik ką po gydymo,tai kišenės iki pensijos tuščios,tai mergytės,parašu Jūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2009 10 21, 10:29)
Saunuole neringuutia uz tokius norus 4u.gif
Larissa - jei ko reiks tai mergytei, kur globojat, ar mamai, tai rasykit....mano mergaite siek tiek didesne tai su rubais galiu padeti (per velai paskaiciau apie striuke,tai turiu striuke ir kelnes kombinzonines, jei dar reikia tai padovanosiu)..o kaip pati mama, gal jai reikia batu ar rubu?

4u.gif kitų rubų neprašė .Sako, kad turi.Nueina į Caritą,pasirenka.
Aš tik vieną kartą pas ją buvau.Vėliau gal daugiau išsiaiškinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 21, 09:39)
Jei dar turi,jamam 4u.gif

O dar turiu prašymą: turiu 15-metę,reikia visko praktiškai nuo  A iki Z jei kas ką turit  ax.gif  blush2.gif vidutinio kūno sudėjimo ,svoris apie 50-55kg.Batų dydis 39.Ūgis apie 1,60-1,65.

Pati esu tik ką po gydymo,tai kišenės iki pensijos tuščios,tai mergytės,parašu Jūsų 4u.gif

Galėčiau padėti su rūbais ir batais, kur atvežti?
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 10 21, 15:40)
Galėčiau padėti su rūbais ir batais, kur atvežti?


Jūs į Až'ą man parašykit savo adresą,aš prišoksiu pati,tik parašyiki kokiu laiku atvažiuoti smile.gif
šiandien dar būsiu klp.(vaikų mokykloje susirinkimas)po 19,30 turėčiau jau būti laisva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 21 spalio 2009 - 15:39
Šaunu merginos, kad taip draugiškai dalinamės....

Merga - kažką gal pasižiūrėsiu savo ir savo merginos, nors viską išdalinę esam, bet gal kažką rasim...
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 21, 10:39)
O dar turiu prašymą: turiu 15-metę,reikia visko praktiškai nuo  A iki Z jei kas ką turit  ax.gif  blush2.gif vidutinio kūno sudėjimo ,svoris apie 50-55kg.Batų dydis 39.Ūgis apie 1,60-1,65.

o ko dar reikia tai mergaitei be drabuziu ir batu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 10 21, 20:53)
o ko dar reikia tai mergaitei be drabuziu ir batu? unsure.gif


Kiek sakė mano soc., visko.Ryt jei sugebėsiu anksčiau nusimuilint nuo savų darbų ,tai gal mažu kartu su moteriškėm pavažiuosiu iki tos merginos.
Žinau tik tiek,kad yra rimta,kimbanti į mokslus,neišranki.
Atsakyti
Lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
o as jau turiu suruosusi dovaneles dviem panelytem mirksiukas.gif
po kvepalu buteliuka ir rutulini dezika idejau ... tikiuosi bus tokiu noru... g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 22, 09:07)
o as jau turiu suruosusi dovaneles dviem panelytem  mirksiukas.gif
po kvepalu buteliuka ir rutulini dezika idejau ... tikiuosi bus tokiu noru...  g.gif


turėtų būti,o kita vertus dovanotam arkliui į dantus nežiūroma blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti