Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

labuks, butu gerai, kad iki menes kas prisoktu paimti tas keles dovaneles, maisiuku pridesiu, saldainuku. matysiu, gal koki suvenyra paieskosiu. gal kas pro egles turgu kada vaziuos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2009 11 21, 10:46)
labuks, butu gerai, kad iki menes kas prisoktu paimti tas keles dovaneles, maisiuku pridesiu, saldainuku. matysiu, gal koki suvenyra paieskosiu. gal kas pro egles turgu kada vaziuos?  4u.gif


parašyk tel. ir adresiuką į AŽ mirksiukas.gif

Taip, merginos, pagalvojau, kadangi pačios socialinės pakuosis, na mes galėsim padėti kai jau viskas bus suvežta, pridėkite prie kiekvienos dovanėlės maišiuką dovanų ar popieriaus.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turiu du rinkinukus dideliems. merginai ir vaikinui. Šią savaitę turiu reikaliuką centre, tai užvešiu. Saulyte, jei reik pagalbos - rašyk. Pasiruošus padėt pioneer.gif
Atsakyti
As turiu du buteliukus vyriskos duso zele, tai manau tiktu Geroves centrui kaledu dovanoms papildyti 4u.gif
Atsakyti
Labas
Atradau netycia sy skyreli smile.gif
Gal ir mes galetume nors biski prisideti,galetumem atiduoti kelis barskucius patiems maziausiesiems,musu senai nebenaudojamus,kelis minkstus zaisliukus,zinoma jei reikia ax.gif 4u.gif
Atsakyti
tai va,as duosiu duso zele kaip sakiau ir porai megyciu auskariuku mirksiukas.gif
tikiuosi,kad yra su pradurtom ausytem kokiu panelyciu g.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

senai bebuvau uzsukus, tai matau, jau rimtai vyksta darbas - renkam dovanas. Jei pavyks kita savaite istrukti i miesta, tai prizadu suruosiu ir as kelias dovaneles. Bandysiu is higienos rinkiniu.
Dar bandysiu prisijungti, kai jau bus noru sarasas is "Ryto". 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

ryt arba poryt jau daug ką nuvešiu į "Gerovės" centrą...
Gal ryt jau po laidotuvių prisijungs Merga - ji pakoreguos sąrašiuką kiek ko turim... mirksiukas.gif

QUOTE(Storm @ 2009 11 21, 13:33)
Aš turiu du rinkinukus dideliems. merginai ir vaikinui. Šią savaitę turiu reikaliuką centre, tai užvešiu. Saulyte, jei reik pagalbos - rašyk. Pasiruošus padėt  pioneer.gif


ok, jei reikės - rašysiu mirksiukas.gif kol kas - judu puikiai dar... biggrin.gif

QUOTE(Galleta @ 2009 11 21, 14:02)
As turiu du buteliukus vyriskos duso zele, tai manau tiktu Geroves centrui kaledu dovanoms papildyti  4u.gif


labai šaunu. Ar gali užveti į "Gerovės" centrą Romai į 5 kab. arba rašyk į AŽ savo tel ir adresą - gal bus pakeliui man arba Merga'i arba kitom forumietėm... mirksiukas.gif

QUOTE(vikma @ 2009 11 21, 14:14)
Labas
Atradau netycia sy skyreli smile.gif
Gal ir mes galetume nors biski prisideti,galetumem atiduoti kelis barskucius patiems maziausiesiems,musu senai nebenaudojamus,kelis minkstus zaisliukus,zinoma jei reikia ax.gif  4u.gif


jie naudoti? na į dovanas gal ir nepakuos, bet šiaip ralinksminti mažylius su malonumu paims... Nuveši ar ? rašyk į AŽ

QUOTE(neringuutia @ 2009 11 21, 14:29)
tai va,as duosiu duso zele kaip sakiau ir porai megyciu auskariuku  mirksiukas.gif
tikiuosi,kad yra su pradurtom ausytem kokiu panelyciu  g.gif  ax.gif


manau tikrai yra pradurtom ausim mirksiukas.gif

QUOTE(Dalmatija @ 2009 11 22, 22:01)
Sveikutes,
senai bebuvau uzsukus, tai matau, jau rimtai vyksta darbas - renkam dovanas. Jei pavyks kita savaite istrukti i miesta, tai prizadu suruosiu ir as kelias dovaneles. Bandysiu is higienos rinkiniu.
Dar bandysiu prisijungti, kai jau bus noru sarasas is "Ryto". 4u.gif


thumbup.gif

Laukiam Merga - įdomu sąrašiuką papildytą bus pamatyti mirksiukas.gif Ji kuruoja šį rinkimą - nesinori trukdyti mums.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Paėmiau du rinkinukus panelėm (tiktų tom vyriausiojom pagal amžių) ax.gif
Tik va iki gerovės centro nenusigausiu. Gyvenu Laukininku g, bet jei kuri ten važiuos, galiu pasivaikščiodama atnešt nuo Laukininkų g. iki debreceno rajono... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif kuri laika buvau be rysio ax.gif
Niekas nesikeicia,gerimu duosiu,o del dovanu,noreciau zinot,ko kiek truksta..Laukiam mergos su saraseliu..
tuo paciu turiu dideli prasyma blush2.gif ar mergos,ar saulytes,nesvarbu,kuri pas mane atvaziuos..Gal galit uzsukt geroves centre pas Ingrida ar Violeta,pats pirmas kabinetas nuo duru ir paimti man tokia knygute,apie vaiko istorija..Jos zino,kad as noriu,sake duos,tik nuvaziuot man problema iki ju..
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2009 11 21, 14:14)
Labas
Atradau netycia sy skyreli smile.gif
Gal ir mes galetume nors biski prisideti,galetumem atiduoti kelis barskucius patiems maziausiesiems,musu senai nebenaudojamus,kelis minkstus zaisliukus,zinoma jei reikia ax.gif  4u.gif


Žinoma dovanom tiktų jei jie vos naudoti,o jei naudoti taip pat tiks vaikučiam mirksiukas.gif smagu,kad prisidedat 4u.gif .Tik jei nesunku suformuokit dovanėles ir pasakykit koks gavosi jų kiekis AČIŪ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(austulis @ 2009 11 23, 18:24)
Sveikutes 4u.gif kuri laika buvau be rysio ax.gif
Niekas nesikeicia,gerimu duosiu,o del dovanu,noreciau zinot,ko kiek truksta..Laukiam mergos su saraseliu..
tuo paciu turiu dideli prasyma blush2.gif ar mergos,ar saulytes,nesvarbu,kuri pas mane atvaziuos..Gal galit uzsukt geroves centre pas Ingrida ar Violeta,pats pirmas kabinetas nuo duru ir paimti man tokia knygute,apie vaiko istorija..Jos zino,kad as noriu,sake duos,tik nuvaziuot man problema iki ju..


Turėsiu minty 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 lapkričio 2009 - 20:43
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 22, 22:46)
sveikos merginos,

labai šaunu. Ar gali užveti į "Gerovės" centrą Romai į 5 kab. arba rašyk į AŽ savo tel ir adresą - gal bus pakeliui man arba Merga'i arba kitom forumietėm...  mirksiukas.gif

jei pavyks, sia savaite zadu daryti spintos revizija, tai manau prie tu dovaneliu tuo paciu ko nors dar pririnksiu 4u.gif ir kita savaite parasysiu i az ax.gif
Atsakyti