Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Mano be proto skaudančiai galvai šovė minti,o jei patiems mažiausiem leliukams paieškoti kokių barškučių ar kažko panašiai,kaip manot g.gif
Atsakyti
na mes dar pora rinkinuku paaugliukams vaikinams paėmėm - kospetikos rinkinukai.


tai tam, kas gal būt žymisi, seka kiek ko jau yra konkretinu:i iš mūsų viso
- dviem mažiukam (mergytei ir berniukui 3-4metukų);
- ir dviem vyresneliam (na nuo kokių 13 metų manau).

Atsakyti
QUOTE(digi @ 2009 11 20, 19:06)
na mes dar pora rinkinuku paaugliukams vaikinams paėmėm - kospetikos rinkinukai.
tai tam, kas gal būt žymisi, seka kiek ko jau yra konkretinu:i iš mūsų viso
- dviem mažiukam (mergytei ir berniukui 3-4metukų);
- ir dviem vyresneliam (na nuo kokių 13 metų manau).

aš paėmiau vyresniam vaikinui dušo žėlė ir dezodorantą 4u.gif dar gal ką paimsiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rackiene: 20 lapkričio 2009 - 19:09
Turiu ir as dovaneliu.Kam galeciau iduoti,nes pati esu po avarijos
Atsakyti
Turiu dar pora dovaneliu maziems (knygeles, piestukai)
Merga ar gali patikslinti nupirktu dovaneliu sarasiuka ax.gif Kad zinoti kokio amziaus vaikuciams dovaneliu daugiausiai truksta mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gryžau iš ligoninės - suprato medikai mano merginos ritmą ir paleido.. Dar turiu 3-4 sav.,, jas manau tikrai ištempsiu... mirksiukas.gif Viskas mums ok mirksiukas.gif

QUOTE(Namų Fėja @ 2009 11 18, 09:49)
........Ech, ten gi visus tuos maišus tai 15metei atrinkusi buvau.... 


gaila kad taip nesusikalbėjimas įvyko, nes kai būna tikslinė parama konkrečiai šeimai aš asmeniui pagal dydį - būtinai reikia tai akcentuoti. Nes ką surenkam netikslingo - viską nuvežam ir atiduodam "Gerovės" centro soc.darbuotojom, jos tada išdalina šeimoms. Aš perduotų maišų NIEKADA nežiūriu ir netikrinu ir nerūšiuoju, atiduodu ir viskas... mirksiukas.gif

QUOTE(neringuutia @ 2009 11 18, 15:46)
o tas dovaneles kurios bus pagal norus,pakuoti?


kai dovanos bus "Rytas" vaikų namams - tas dovanas reikės būtinai pakuoti ir susegti kad neiškristų ir užrašyti vardą, metus ir grupę, nes dovanas sudedame po egle ir Kalėdų senis teikia tikslingas kiekvienam vardines dovanas...
Kažką panašaus šiais metais organizuoja ir "Gerovės" centro merginos, tik ne pagal norus, o šiaip geresnių šeimų geriems vaikams mirksiukas.gif
Kaip minėjo Merga - kalėdinį paštą pastatys paskutinėm lapkričio dienom ir gruodžio pirmom dienom vaikų namai "Rytas" dovanas turėsim... Sekite... O iki to laiko Merga kuruoja "Gerovės" centro dovanų sąrašą... iki to laiko surinksime manau, kad nesimaišytų ir nesidubliuotų... Vaišių taip pat reikės - tai prašyčiau galimybes padalinti per pusę... mirksiukas.gif

QUOTE(elve @ 2009 11 19, 10:54)
Jei reikės pagalbos "Ryte" - padėsiu, dabar ten dažnokai būnu


Elve - reikės man tavo pagalbos "Ryte"... mirksiukas.gif

QUOTE(darara @ 2009 11 20, 07:25)
As nupirksiu 2 rinkinikus berniukui ir merginai 14-18 m. 4u.gif Antradieni jau turesiu , kam galeciau iduoti ?


tai gal kai pirmadienį susimatysim jau turėsi? tada perduočiau Merga'i

QUOTE(neringuutia @ 2009 11 20, 08:21)
reikalas tas,kad as dar laukiu Kalediniu noru saraso,nes dar dvi dovaneles turiu sudaryti,tai kazin ar laukti ir viska kartu paduoti ar kaip cia daryti 


ne, nemaišyk kartu - tai atskiros šventės... mirksiukas.gif Pasilaikyk dar "Rytui", jas gali susipakuoti kalėdiškai, laiškutį ar sveikinimą parašyti, saldainių pridėti...

QUOTE(rackiene @ 2009 11 20, 11:09)
aš ir kažką nupirksiu, tai kaip supratau galima pirkti ir kažką iš higienos ir mažiukams kokių knygučių, tik nepakuoti? jūs pačios paruošit pagal amžių?  bigsmile.gif


QUOTE(lly @ 2009 11 20, 11:12)
..............o ar bus dovaneles pakuojamos? turiu nemazai naujametiniu dovanu maiseliu g.gif


"Gerovės" centrui prašė nepakuoti - manau socialinės žiūrės kiek surenka dovanų ir pačios supakuos. Maišelių ar pakavimui priemonių REIKIA pridėti , nes į kažką reikės joms supakuoti...
Aš irgi visokių maišelių nemažai turiu - įdėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Gulia @ 2009 11 20, 19:12)
Turiu ir as dovaneliu.Kam galeciau iduoti,nes pati esu po avarijos


Oi kaip nesmagu, ar stipriai nukentėjai? g.gif
Parašyk man arba Merga savo kontaktus - užvažiuosikme mirksiukas.gif

Merginos - ryt būsiu mieste - ką reikia iš ko paimti - RAŠYKITE - būsiu su vyru, tai jis padėtų...
bbrigitux - ar nuvežei? Nes pas mane trejeta maišelių jau yra "Gerovės" centrui - antradienį jiems vešiu...

***
Merga - turiu patarimą dėl sąrašo - ką merginos parašo tu pildyk ir vis kopijuok sąrašą - kiek reikia, kiek turim ir kiek dar reikės... Bus aiškiau visiems ... mirksiukas.gif

Mane rašyk : trys rinkiniai merginoms, kvepalai vaikinui, dovanų maišelių ir popieriaus pridėsiu kaip rašiau, ir kelios žvakės, kurias manau merginos didesnėm merginom galės pripakuoti... Ar įdėti? g.gif
Atsakyti
Ok.sąrašiuką tuoj padarysiu.
Saulyte,ryt poryt manęs nebus,taip jau sutapo,kad turiu 2 laiduotuves,tai ryt ir poryt tikrai neturėsiu kada prie kompo prisėsti
Papildyta:
0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.

Vaišių stalui trūksta: gėrimų (Austuli tau parašiau AŽ) del gėrimų ir vaisių.

Mielosios,didelis prašymas dovanėlių pačiom nepakuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gerai būtų viską nugabenti į Gerovės centrą iki gruodžio 16 dienos. smile.gif [/b]

skaičiuojam:
0-5 m. - 13 dovanėlių;-surinkom 4u.gif
6-8 m .9 berniukam,5 mergaitėm;
9-13 m. 4 berniukam,5 mergaitėm,
14-18 m. 4 berniukams, 7 mergaitėms.


Mergaitės,jei nesupyksit,sąrašiuką su tiksliais nicais parašysiu vėliau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 20, 20:37)
Mane rašyk : trys rinkiniai merginoms, kvepalai vaikinui, dovanų maišelių ir popieriaus pridėsiu kaip rašiau, ir kelios žvakės, kurias manau merginos didesnėm merginom galės pripakuoti... Ar įdėti?   g.gif


Manu ,kad tiks (bent jau aš esu žvakių megėja blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 lapkričio 2009 - 21:03
Merga - na nesmagu laidotuvės - laikykis, pati supranti kad toks gyvenimas - "...vieni išeina... kiti ateina...." laikykis ir užuojauta jei tai artimi žmonės...

Per tas kelias dienas jei kas ką parašys - tai kad tau netrukdyti - nekoreguosiu, gryžus pasikoreguosi... mirksiukas.gif
Klausyk - o kada Roma sakė dovanas atvešti, nes aš antradienį užsuksiu pas ją su parama - tai savo nuveščiau gal... tegu dedasi, iki kažkokios datos susirinks ir matys rūksta ar ne... juk ne tik šiai šventei SM dovanas veža, juk rėmėjų ieško daug ir iš visur, taip kad visų mes šių dovanų gal ir neprivalom išpildyti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 20, 21:09)
Merga - na nesmagu laidotuvės - laikykis, pati supranti kad toks gyvenimas - "...vieni išeina... kiti ateina...." laikykis ir užuojauta jei tai artimi žmonės...

Per tas kelias dienas jei kas ką parašys - tai kad tau netrukdyti - nekoreguosiu, gryžus pasikoreguosi...  mirksiukas.gif 
Klausyk - o kada Roma sakė dovanas atvešti, nes aš antradienį užsuksiu pas ją su parama - tai savo nuveščiau gal... tegu dedasi, iki kažkokios datos susirinks ir matys rūksta ar ne... juk ne tik šiai šventei SM dovanas veža, juk rėmėjų ieško daug ir iš visur, taip kad visų mes šių dovanų gal ir neprivalom išpildyti....  smile.gif


Buvome šnekėję taip:kas veš kokią paramą,gali atvešti,o visą kitą būtų gerai iki 12.16 d.,bet aš asmeniškai galvoju kuo anksčiau tuo geriau,žinotume tiek mes tiek jos kas prie ko ir dar bent jau aš padėčiau joms pakuoti ar kažką panašaus smile.gif
Taip pat iš atsiūstų NIU 50 lt.liko 21 lt.tai tuos pinigus kaip minėjau palikau paskutinei dienai (jei ko trūktų)
Papildyta:
Saulytukai,gal mažu buvai susirišus su AUSTULIU,ji buvo rašiusi,kad turi daug pakuočių su limonadų,bet ji neatsiliepia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 lapkričio 2009 - 21:16
Aciu Merga uz sarasa 4u.gif
Maziukai beveik aprupinti thumbup.gif
Iki pirmadienio pasistengsiu dar pora dovaneliu vyresniems paruosti.
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2009 11 20, 21:17)
Aciu Merga uz sarasa 4u.gif
Maziukai beveik aprupinti thumbup.gif
Iki pirmadienio pasistengsiu dar pora dovaneliu vyresniems paruosti.


AČIŪ 4u.gif ,aš ir pirmadienį,dar pasistengsiu išplėšti pusvalanduką iš savo grafiko,kad perbėgti per koką parduotuvę.
Papildyta:
Nuotaikai pakelti:
Su savo soc.darbuotoja šnekam,kad gal ir reiktų kokį kalėduką padaryti seniūnijos vaikams.Pradėjom galvoti kokų čia reiktų dovanėlių -v.ž svajojom:
Atsidaro durys, ir įeina vienas 5-metis pyplis ir sako:
-Man mama sakė,kad kalėdų senelis šiais metais dovanų neatneš-tipo krizė,
Mes susižvalgėm ir jau buvom pradėję pasakoti kad ir seneliui sunku,o jis ir sako:
-Nu,gerai dovanų neturi, nu tai bent jau litų gal padės doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merga - žinau kad Austulis žadėjo gėrimų - dar iki to laiko su ja rasiu kontaktą ir galėsiu iki jos nuvažiuoti, man šalia.... mirksiukas.gif

Aišku, dovanas reikia manau nuvešti kuo anksčiau - kam laikyti jei jau turim... pati žinau pagal organizaciją "Rytui" švenčių - ramiau kai žinai iš anksto kad sąrašas išpildytas, nes paskutinėm dienom užtenka lakstymų... mirksiukas.gif

Turiu irgi 50 Lt iš SM Kritulka - tai nežinau, gal paliksiu"Ryto" šventei arba extra atveju naudosim "Gerovės" šeimoms - turėk mintyje... mirksiukas.gif
Atsakyti