Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 18, 20:43)
Merga, na negasdink taip merginų - gyva ir gal ryt tikiuosiu gryšiu namo.... Šiek tiek sąrėmiuoja, bet dar mėnsiuką turiu...Patebės ir paleis, manau.. mirksiukas.gif
Būsiu gyva ir šventes suorganizuosime...  mirksiukas.gif

Jei reikės pagalbos "Ryte" - padėsiu, dabar ten dažnokai būnu smile.gif
xxxsaulytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2009 11 18, 21:11)
Merginos, radau skelbimą parduotuvėje, kad mamytė prašo padovanoti drabužiukų 11 mėn. berniukui ir naujagimiui. Paskambinau ir sužinojau, kad ji laukiasi antrojo vaikelio, vyras liko be darbo, ji studijavo, dabar akademinėse. Neturi pinigėlių vaikams rūbelių nupirkti. Gal kas ką turite? Savaitgalį, jei mano viduriukas geriau jausis, bandysiu su ja susitikti.


As atrinksiu kazkiek rubeliu tiems vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
niu as jau nupirkau 2mergaotem ir 2berniukam po rinkinuka, bet ten toks mazytis- liniuote, piestukas, droztukas, trintukas ir tusinukas.Eisiu gal dar siandien iki parduotuves , nupirksiu dar kazko priedu... ax.gif o jei siandien nepaslinksiu, tai ryt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 19 lapkričio 2009 - 13:41
Man tokis klausimas, daug maž už kokią sumą pirkt Gerovės vaikams dovanėles g.gif Žiūriu pieštukų, ir tų kanceliarinių visos perkat, aš pasistengsiu ką nors iš parfumerijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prula: 19 lapkričio 2009 - 13:52
QUOTE(Prula @ 2009 11 19, 13:48)
Man tokis klausimas, daug maž už kokią sumą pirkt Gerovės vaikams dovanėles  g.gif Žiūriu pieštukų, ir tų kanceliarinių visos perkat, aš pasistengsiu ką nors iš parfumerijos  g.gif


Man irgi idomu mazdaug uz kokia suma ? sudeciau ir as gal pora dovaneliu didesniems smile.gif
Atsakyti
porą dovanėlių Geroves vaikams nupirkom (mergytei ir berniukui apie 3-4 m.): kaip ir buvo prašyta: knygutes, spalvinimui, flomasteriai, žinoma saldainukų po maišiuką ...dar gal dideniem ką pažiūrėsim ... prasinešiu smile.gif
Atsakyti
tai uz kokia suma?
Manau kad kaip kas sugeba sukomplektuot ir atrast ax.gif nes galima flomasterius nupirkt uz 50lt , galima ir uz 5 blush2.gif niu as cia kaip pavyzdy...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InesaP: 19 lapkričio 2009 - 14:21
Merga, gal surasyk sarasa is naujo, kiek turim jau dovanu. Paskui flomasterius dovanosim 18 metems biggrin.gif
Atsakyti
Niu va, nupirkau jau as viska.
2mergytem ir 2berniukam po rinkinuka,( 6-8m); ir dviem merginom is higienos reikmenu ax.gif
Kas klauset del kainu, tai maziesiems isejo po 9lt, o didziosiom po 17lt.

Tad nerinngute, tariames kada tu eisi y lauka ar bent parasyk kur gyveni. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2009 11 19, 15:20)
tai uz kokia suma?
Manau kad kaip kas sugeba sukomplektuot ir atrast ax.gif  nes galima flomasterius nupirkt uz 50lt , galima ir uz 5 blush2.gif niu as cia kaip pavyzdy...

man vienam mažėliui išeis apie 15 lt maždaug, nu simboliškai taip mirksiukas.gif
aš ir savo merginai flomasteriu už 50 neperku, ėmiau tą ką ir savo vaikui pirkčiau ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 19 lapkričio 2009 - 19:37
QUOTE(Prula @ 2009 11 19, 13:48)
Man tokis klausimas, daug maž už kokią sumą pirkt Gerovės vaikams dovanėles  g.gif Žiūriu pieštukų, ir tų kanceliarinių visos perkat, aš pasistengsiu ką nors iš parfumerijos  g.gif


kokią galit sau leisti smile.gif
"Norfoje" vyksta akcija parfumėrinimas rinkinukams smile.gif

QUOTE(Niu @ 2009 11 19, 14:22)
Merga, gal surasyk sarasa is naujo, kiek turim jau dovanu. Paskui flomasterius dovanosim 18 metems  biggrin.gif


4u.gif
Tuoj bus padaryta :
Atsakyti
Sąrašiukas:

0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.

Vaišių stalui trūksta: gėrimų (Austuli tau parašiau AŽ) Įtariu,kad ir[TTatjanai kliuvo.sorry ax.gif
ir vaisių.

Mielosios,didelis prašymas dovanėlių pačiom nepakuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gerai būtų viską nugabenti į Gerovės centrą iki gruodžio 16 dienos. smile.gif



4 dovanėles paaugliams(2berniukams,2 mergaitėms)(NIU)-liko dar 20lt.,juos paliksiu galui jei ko trūktų,tai dar pridėsiu ir nupirksim trūkstamų dovanėlių.

Prisidėsiu viena dovanėle ir aš (pieštukai, flomasteriai, knygelės)ELVE

duso zele koki skaniai kvepianti,papuosaliuku dar kokiu,jeigu tiks.Ir keleta rubeliu mazdaug 5 metu berniukui(NERINGUTIA)

dvi dovaneles,bet jos mažiem pipirams.Berniukui ir mergaitei.Tai dar nupirksiu pieštuku ir dar kanors.Jei bereikia?(AUSRITUKAS)

3 pilnos sudėties penalus mergaitėms, 5 flomasterių rinkiniai, 5 dėžutės spalvotų pieštukų,(3 berniukam, 3 universalūs) (NIU)

2mergytem ir 2berniukam po rinkinuka,( 6-8m); ir dviem merginom is higienos reikmenu (InesaP)

porą dovanėlių Geroves vaikams nupirkom (mergytei ir berniukui apie 3-4 m.): kaip ir buvo prašyta: knygutes, spalvinimui, flomasteriai,(digi)

Na,bandom skaičiuoti:
0-5 m. 3 mergaitėm 2 berniukam, 5 rinkiniai flomasterių ir 5- pieštukų;
6-8 m .5 berniukam,5 mergaitėm;
9-13 m. 0 berniukam,3 mergaitėm,
14-18 m. 2 berniukams ,2 mergaitėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 19 lapkričio 2009 - 23:05