Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(merga @ 2009 11 17, 11:45)
Iki pirmos val,busiu netoli Debreceno gatves,tai jei gyveni netoli skambtelk man(kol sunui koja operuos,visvien ant davkiu sedesiu mega_shok.gif ),tai prisokciau  smile.gif

o kas kojai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 17, 11:45)
Iki pirmos val,busiu netoli Debreceno gatves,tai jei gyveni netoli skambtelk man(kol sunui koja operuos,visvien ant davkiu sedesiu mega_shok.gif ),tai prisokciau  smile.gif

kad aš darbe esu Traptautinėje jūrų perkėloje doh.gif žinočiau-vyrui įduočiau,nes jis kaip tik Debreceno gatvėje dirba g.gif jei kada po 17 val. arba savaitgalį busit Klaipėdoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 11 17, 11:15)
o kas kojai? blink.gif


Pasigavo vaikis 2 laaabai dideles karpas,tai joms jau charakiri,tik,kad namuose turiu šokinėjantį drambliuką doh.gif smile.gif

Laba,laba,laba 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad ir negausus,bet kavasėdis įvyko clap.gif clap.gif clap.gif

Vaiko ir šeimos gerovės centras visoms labai labai dėkoja už Jūsų visų gerus darbus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gruodžio 18 ar 21d.(kol kas dar nesuderinta iki galo data),vyks Kalėdinė šventė 4u.gif

Todėl, Merginos iš centro prašo pagalbos,tad skelbiu:

Kalėdinei vakaronei trūksta dovanėlių:

0-5 metų vaikučiams 12 vaikų : 7 berniukai , 5 mergaitės -piešimo knygelių,šiaip ryškiaspalvių knygelių,spalvotų pieštukų,flomasterių.

6-8 metų amžiaus 17 vaikų : 9 berniukai , 8 mergaitės - dovanėles iš kanceliarinių prekių.

9-13 metų- 34 vaikai : 14 berniukų,20 mergaičių -darom dovanėles iš higienos prekių(šampūnai,dezodorantai,parfumerija) .

14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.

Vaišių stalui trūksta: gėrimų (Austuli tau parašiau AŽ) Įtariu,kad ir[TTatjanai kliuvo.sorry ax.gif
ir vaisių.

Mielosios,didelis prašymas dovanėlių pačiom nepakuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gerai būtų viską nugabenti į Gerovės centrą iki gruodžio 16 dienos. smile.gif

Papildyta:
P.S.mergaitės,paukščiukas pačiulbėjo,kad Saulytė sunegalavo,tad jei galite,perdaug jos netrukdykite,kol pati nepasirodys AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 17 lapkričio 2009 - 17:02
QUOTE(merga @ 2009 11 17, 01:44)
Panos,mano 15-meteirei treniginių kelnių ,o tai pasirodo atradom priežastį kodėl nedaro kūno kultūros  doh.gif  smile.gif


Nu būsiu bjauri, nemuškit, bet tai kad tuose 6 maišuose merginai, kur mano vyriokas tada jums lietuvininkų a. perdavė, buvo beveik visiškai naujos Audimo treninginės kelnės, šviesios tokios, pieno spalvos. Dydis galiu galvą guldyt, kad tiko... g.gif

Tiesa, planuoju "nurašyti" savo žieminį paltuką. Tamsiai pilkas, toks santūrokas, iki kelių, su dvigubu pamušalu, taigi visai šiltas. Nenutrintas, , tik man jau per siūles kažko veržia (bene sustorėjau...) Jai gal reiktų?
Atsakyti
Merga, smagu buvo susipažint 4u.gif
Saulyte, Jums abiems sveikatos.
Dovanas pradedam kaupt.

eee... Kada kitas kavagėris? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif
šiandien xxxsaulytė turėjo paimti iš manęs daiktus. bet kaip supratau, jai kažkas nutiko g.gif sveikatėlės jai 4u.gif
gal galėtų kas parašyti kur ir kada mums patiems tuos rūbelius ir kitus daiktus nuvežti... labai jau nesinori namuose apsikrovus būti.
beje, turime ir tokią pusantrinę sofkutę-fotelį. ji nėra labai nauja, bet naudoti dar tikrai tinkama. gal kam reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbrigitux: 17 lapkričio 2009 - 19:02
QUOTE(Storm @ 2009 11 17, 17:49)
Merga, smagu buvo susipažint  4u.gif
Saulyte, Jums abiems sveikatos.
Dovanas pradedam kaupt.

eee... Kada kitas kavagėris? biggrin.gif  ax.gif


Man taip pat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kitą kavagėrį daryti galim gruodžio 16d,kai ruošimės "eglutei"
NIU,vaikučiai susirgo,tai man sąskaiton perves pinigėlių,kad nupirkčiau dovanėles 4u.gif ,būtinai prainformuosiu ką nupirkom ir pateiksiu kvitus mirksiukas.gif

QUOTE(Namų Fėja @ 2009 11 17, 17:48)
Nu būsiu bjauri, nemuškit, bet tai kad tuose 6 maišuose merginai, kur mano vyriokas tada jums lietuvininkų a. perdavė, buvo beveik visiškai naujos Audimo treninginės kelnės, šviesios tokios, pieno spalvos. Dydis galiu galvą guldyt, kad tiko...  g.gif

Tiesa, planuoju "nurašyti" savo žieminį paltuką. Tamsiai pilkas, toks santūrokas, iki kelių, su dvigubu pamušalu, taigi visai šiltas. Nenutrintas, , tik man jau per siūles kažko veržia (bene sustorėjau...) Jai gal reiktų?



Argi galima mūšti fėjas hihihi.gif
Aš viską sąžiningai nuvežiau į gerovės centrą 4u.gif
Ne,nesutorėjai,čia tik palčiokas susitraukė lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(bbrigitux @ 2009 11 17, 19:01)
laba diena  4u.gif
šiandien xxxsaulytė turėjo paimti iš manęs daiktus. bet kaip supratau, jai kažkas nutiko  g.gif sveikatėlės jai  4u.gif
gal galėtų kas parašyti kur ir kada mums patiems tuos rūbelius ir kitus daiktus nuvežti... labai jau nesinori namuose apsikrovus būti.
beje, turime ir tokią pusantrinę sofkutę-fotelį. ji nėra labai nauja, bet naudoti dar tikrai tinkama. gal kam reikia?


Vežam viską į Vaiko ir šeimos gerovės centrą Turgaus g.22.Nuo "Pajūrio"pusės Jono kalnelio link,priešais Kinų restoranėlį smile.gif

o del foteliuko pasiteirausiu merginų gal kokiai šeimai reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 17 lapkričio 2009 - 23:17
Labas rytas 4u.gif
Kalėdinių dovanėlių kaupimas prasideda:
14-18 metų- 30 vaikų: 15 berniukų ,15mergaičių-higienos prekės.
jau turiu 4 dovanėles paaugliams(2berniukams,2 mergaitėms)vadinas reikia dar 26 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 17, 23:16)
Vežam viską į Vaiko ir šeimos gerovės centrą Turgaus g.22.Nuo "Pajūrio"pusės Jono kalnelio link,priešais Kinų restoranėlį smile.gif
o del foteliuko pasiteirausiu merginų gal kokiai šeimai reikia smile.gif

ačiū už nuorodas 4u.gif bandysim nuvežti patys.... tik pas ką ten geriausiai kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2009 11 18, 09:10)
ačiū už nuorodas  4u.gif  bandysim nuvežti patys.... tik pas ką ten geriausiai kreiptis?


3 kab. -Neringa,5 kab. - Roma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 18, 01:16)
Aš viską sąžiningai nuvežiau į gerovės centrą 4u.gif 


Ech, ten gi visus tuos maišus tai 15metei atrinkusi buvau.... blush2.gif
Visus jai netinkamus daiktus pati į gerovės centrą jau buvau nuvežusi anksčiau. Ėt doh.gif Nu ką padarysi, bi tik kam mačys.
Atsakyti
Prisidėsiu viena dovanėle ir aš (pieštukai, flomasteriai, knygelės) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elve: 18 lapkričio 2009 - 09:54