Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(taatjana @ 2009 11 13, 20:25)
Sveikos merginos,
gal kam is jusu globojamu seimu reikalingas mazas televizorius?


Kiek žinau lyg ir nerikia,bet dar palaukim ką pasakys kitos,manomanymu galima drąsiai į vaikų paramos centą vešt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2009 11 13, 20:25)
Sveikos merginos,
gal kam is jusu globojamu seimu reikalingas mazas televizorius?


šeimas, kurias globojam, jau aprūpinom TV. Bet "Gerovės" centre yra labai daug šeimų ir tikrai tikiu kad ne visos turi TV.
Ar gali nuvežti į "Gerovės" centrą ar užvažiuoti paimti? Antradienį kaip tik planuojame susitikimą su centro soc.darbuojom - perduotume...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 14, 02:22)
šeimas, kurias globojam, jau aprūpinom TV. Bet "Gerovės" centre yra labai daug šeimų ir tikrai tikiu kad ne visos turi TV.
Ar gali nuvežti į "Gerovės" centrą ar užvažiuoti paimti? Antradienį kaip tik planuojame susitikimą su centro soc.darbuojom - perduotume...


Viskas aisku, aciu.
As pati nuvesiu i centra.
Atsakyti
Antradieni i kavageri negalesiu verysad.gif Susirgo mano didysis bernelis, kazkoks neaiskus virusas uzpuole unsure.gif Gaila, labai norejau prisjungti, bet su mazais kinderiais nedaug cia paplanuosi i prieki doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
Sakykit,o keletui rubeliu,ir avalynei yra poreikis?Atnesciau.O jeigu kol kas nereikia,parasykit,kad be reikalo neiti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 11 16, 18:03)
Antradieni i kavageri negalesiu  verysad.gif  Susirgo mano didysis bernelis, kazkoks neaiskus virusas uzpuole  unsure.gif  Gaila, labai norejau prisjungti, bet su mazais kinderiais nedaug cia paplanuosi i prieki  doh.gif


Gita - sveikit 4u.gif Virusai siaučia - saugok mažiuką mirksiukas.gif

QUOTE(Tora 5 @ 2009 11 16, 18:07)
Sveiki,
Sakykit,o keletui rubeliu,ir avalynei yra poreikis?Atnesciau.O jeigu kol kas nereikia,parasykit,kad be reikalo neiti. smile.gif


aišku, netgi ir tik kojinytes gali atnešti - juk ne kiekybėje esmė.... Mes irgi nuvežam ir po maišelį ir po pilną žipo bagažinę... Drąsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 16, 19:50)
Gita - sveikit  4u.gif  Virusai siaučia - saugok mažiuką  mirksiukas.gif
aišku, netgi ir tik kojinytes gali atnešti - juk ne kiekybėje esmė.... Mes irgi nuvežam ir po maišelį ir po pilną žipo bagažinę... Drąsiai  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Panos,mano 15-meteirei treniginių kelnių ,o tai pasirodo atradom priežastį kodėl nedaro kūno kultūros doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 16, 23:44)
Panos,mano 15-meteirei treniginių kelnių ,o tai pasirodo atradom priežastį kodėl nedaro kūno kultūros  doh.gif  smile.gif


koks jos ūgis? o sudėjimo sakei labai smulki?

tai ga;l radai priežastį ir jos kudūmo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 17, 07:49)
koks jos ūgis? o sudėjimo sakei labai smulki?

tai ga;l radai priežastį ir jos kudūmo?  g.gif


ūgis1,62 cm.
Radom.Kažkas mokykloje per dantįpatraukė,kad atsikišęs pilvas(jai skoliozė),tai ta vos nebadavo,kad tik įtiktų klasiokėms.Nuvežėm pas psichologą.Tai kiek žinau iš savo soc.llyg ir taisos reikalai smile.gif
gerai važiuoju,susitiksim pas Romutę 4u.gif
P.S atvažiuosiu kokia10 min.vėliau blush2.gif -reikalai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 11 17, 09:25)
ūgis1,62 cm.
Radom.Kažkas mokykloje per dantįpatraukė,kad atsikišęs pilvas(jai skoliozė),tai ta vos nebadavo,kad tik įtiktų klasiokėms.Nuvežėm pas psichologą.Tai kiek žinau  iš savo soc.llyg ir taisos reikalai smile.gif
gerai važiuoju,susitiksim pas Romutę  4u.gif
P.S atvažiuosiu kokia10 min.vėliau blush2.gif -reikalai  doh.gif

aš rašiau jau ankščiau,gal nematei blush2.gif turiu maišą gerų drabužių merginai 34-36 išmieros.daugiausiai kelnės (nors sportinių tarp jų neatsimenu g.gif )gal norėsi prigriebti tai 15-tei?

į susitikimą su centro darbuotojoms aš negalėsiu atvykti..labai gaila verysad.gif šią savaitę dirbu viena ir negaliu išeiti darbo valandomis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 11 17, 08:48)
aš rašiau jau ankščiau,gal nematei  blush2.gif turiu maišą gerų drabužių merginai 34-36 išmieros.daugiausiai kelnės (nors sportinių tarp jų neatsimenu  g.gif )gal norėsi prigriebti tai 15-tei?

į susitikimą su centro darbuotojoms aš negalėsiu atvykti..labai gaila  verysad.gif šią savaitę dirbu viena ir negaliu išeiti darbo valandomis  verysad.gif


Iki pirmos val,busiu netoli Debreceno gatves,tai jei gyveni netoli skambtelk man(kol sunui koja operuos,visvien ant davkiu sedesiu mega_shok.gif ),tai prisokciau smile.gif
Atsakyti