Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Sveikos 4u.gif
QUOTE(InesaP @ 2009 10 27, 09:58)
sveikos 4u.gif norejau paklausti, ar sioje savaitej kasnors vaziuos ta centra, kur drabuzelius vezat? nes as zadu siektiek parinkti, bet su savo pupkiu nenuvaziuosiu ax.gif

QUOTE(Dalmatija @ 2009 10 28, 00:05)
Labas vakaras,
noreciau ir as prisideti, gal kuriam is jusu remiamu asmenu kas tiks.

InesaP, Dalmatija, jei norite ka nors perduoti i "Geroves" centra ir neturite kaip, tai rasykit man i az ar kitaip praneskit ir as paimsiu. Juk ne tik, kad gyvenu jusu gale, bet dar ir pazistamos esam mirksiukas.gif As laiks nuo laiko ten nuvaziuoju, tai prigriebciau ir jusu maisus 4u.gif

Xxxsaulyte, as neilendu cia kiekviena diena, tai matau, kad kartais praleidziu pagalba su paemimais/nuvezimais i centriuka. Tai galvoju, gal tau nebutu sunku ir kai reik kazka surinkti is pietines puses, parasyti man i az ar sms. Mielai padeciau, kai galeciau.

Kavos kur nors ir as noriu ax.gif
Atsakyti
mielos mamytes,gal turite nereikalingu rubeliu ar zaisliuku padovanoti mums?sesems 3metuku ir 5 metuku mergaitems.aciu
Papildyta:
rasykite i az jei kuom galite padeti.aciu
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 11 08, 23:06)
Xxxsaulyte, as neilendu cia kiekviena diena, tai matau, kad kartais praleidziu pagalba su paemimais/nuvezimais i centriuka. Tai galvoju, gal tau nebutu sunku ir kai reik kazka surinkti is pietines puses, parasyti man i az ar sms. Mielai padeciau, kai galeciau.

Kavos kur nors ir as noriu  ax.gif


na ir pati dar užlekiu kur, Merga labai prisideda - gerai, parašysiu ir tau dėl pietinės pusės, nes kartais man iš kitos miesto pusės būna labai nepatogu važiuoti iki pietinės..

O kavos galim gal kitą sav. organizuotis - galim su"Gerovės" merginom, jau Roma gal bus pasveikusi - Merga, Storm irgi planuoja - tai ir Gita, gal dar kas iš merginų nori pasibendrauti... mirksiukas.gif Aš dar lekioju, nebe taip greitai kaip anksčiau, bet dar liuks lotuliukas.gif nors liko labai nedaug.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 09, 22:10)
na ir pati dar užlekiu kur, Merga labai prisideda - gerai, parašysiu ir tau dėl pietinės pusės, nes kartais man iš kitos miesto pusės būna labai nepatogu važiuoti iki pietinės..

O kavos galim gal kitą sav. organizuotis - galim su"Gerovės" merginom, jau Roma gal bus pasveikusi - Merga, Storm irgi planuoja - tai ir Gita, gal dar kas iš merginų nori pasibendrauti...  mirksiukas.gif  Aš dar lekioju, nebe taip greitai kaip anksčiau, bet dar liuks  lotuliukas.gif  nors liko labai nedaug..   blink.gif


Laba,laba,laba 4u.gif
Klausot kilo mintis,o jei padaryti kavagėrį-susitikimą su merginoms iš centro g.gif .Juk tikrai yra mamyčių,kurios prisideda parama,tačiau tuo jų misija ir baigiasi,o merginos daugiau gal papasakotų apie savo darbą ir kur bei kam atitenka visa parama,gal tada pilnai išsiskalidytų visas nerimo ir nesuipratimų debesuotumas? Kaip Saulyt manai a?,o tuo pačiu ir pagerbtume merginas dirbančias šį sunkų ir emociškai varginantį darbą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(civice @ 2009 11 09, 07:10)
mielos mamytes,gal turite nereikalingu rubeliu ar zaisliuku padovanoti mums?sesems 3metuku ir 5 metuku mergaitems.aciu
Papildyta:
rasykite i az jei kuom galite padeti.aciu


Labas rytas 4u.gif
Jau pasisakiau tiek aš,tiek Saulytė,kad norėtume sužinoti,kas jūs tokios esat,kokioje šeimoje gyvenate,vienu žodžiu norėtusi informacijos.
Nes jau prašte paramos:


QUOTE(Mikė @ 2009 11 08, 14:40)
Mamytės, gal kas galite padovanoti  drabužėlių mergaitėms nuo trijų iki penkių metų, žinau kam labai reikia ir norisi man padėti jai. Jeigu yra norinčių ir galinčių, parašykit prašau man į až, duosiu tos moters kontaktus.Ačiū.


Padėti visada galime ir padedame su malonumu,tiesiog norisi aiškumo.Kas prie ko,juo lab,kad deklaruojate mažamečių vaikų amžių, o tai jau mane asmeniškai verčia nerimauti,kad Jūsų šeimoje kažkas negerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 10 lapkričio 2009 - 08:31
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 09, 23:10)
na ir pati dar užlekiu kur, Merga labai prisideda - gerai, parašysiu ir tau dėl pietinės pusės, nes kartais man iš kitos miesto pusės būna labai nepatogu važiuoti iki pietinės..

O kavos galim gal kitą sav. organizuotis - galim su"Gerovės" merginom, jau Roma gal bus pasveikusi - Merga, Storm irgi planuoja - tai ir Gita, gal dar kas iš merginų nori pasibendrauti...  mirksiukas.gif  Aš dar lekioju, nebe taip greitai kaip anksčiau, bet dar liuks  lotuliukas.gif  nors liko labai nedaug..  blink.gif

Dziaugiuosi uz tave, kad jusu su mazyle sveikata puiki 4u.gif

Puiki mintis, pasikavinti su centro merginom.
Atsakyti
o man ar galima būtų prisijungti prie kavagėrio su centro darbuotojom? blush2.gif na ir,aišku,su jumis bigsmile.gif kažkoks keistas jausmas man dėl globojamos šeimos unsure.gif tai,mes padedam šiuo momentu...bet kas toliau? ką daryti,kad žmogus surastų savo kelią gyvenime? unsure.gif
ir dar jau teko susidurti su neigiama aplinkinių reakcija verysad.gif atseit,neveti dikaduoniai jokios paramos,jei nesugeba užsidirbti unsure.gif bet su tuo turiu pati susitvarkyti,aišku..tesiog atsiriboti. pirmas klausimas manę jaudina labiausiai 4u.gif
Atsakyti
Labas.

Turiu metaliniu puodų komplektą, 5 ar 6 rodos, bet tik dangteliai dviems beliko blush2.gif Ar reikės kam nors?

Ir dar dėvėtus vyriškus batus, be pašiltinimo, 44 dydis, geram stovyje.

Jei nereikia globojamai kokia šeimai, gal kas prigriebs iš manes į Gerovės centrą? Esu be mašinos.
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 11 10, 12:41)
o man ar galima būtų prisijungti prie kavagėrio su centro darbuotojom?  blush2.gif na ir,aišku,su jumis  bigsmile.gif kažkoks keistas jausmas man dėl globojamos šeimos  unsure.gif  tai,mes padedam šiuo momentu...bet kas toliau? ką daryti,kad žmogus surastų savo kelią gyvenime?  unsure.gif
ir dar jau teko susidurti su neigiama aplinkinių reakcija  verysad.gif atseit,neveti dikaduoniai jokios paramos,jei nesugeba užsidirbti  unsure.gif bet su tuo turiu pati susitvarkyti,aišku..tesiog atsiriboti. pirmas klausimas manę jaudina labiausiai  4u.gif

matai, daug kas galvoja kad visi kur neturtingai gyvena, todel kad geria ir nenori dirbti..tai cia tokie zmones kurie nemoka ziureti toliau negu savo siaurame poziuryje ir isprusime. Juk niekada nezinai, kada neteksi darbo ar namu... o juk nevisi turi gimines kurie pades..tokiu buna ir bus zmoniu, kurie kaip sakoma sotus alkano neuzjaucia...
Atsakyti
taip Merga, mano mintis tokia ir buvo, kurią pacitavai, kad su centro merginom kavutės ... Kalbėjau su Roma - jau dirba, šeimose...
Labai pasidžiaugė Roma - kad šiandien iš SM mamyčių sulaukė maisto, striukių žinau kad nuveš nemažai - AČIŪ 4u.gif

Taip kad kitą savaitę galiu suorganizuoti - ar tiktų pvz antradienį 11 val. "Gerovės" centre? jau ir dėl Kalėdinės šventės Roma konkrečiau žinotų..

Praeitą kartą kai ėjau direktorės kvietimu - gaila, nepageidavo prisijungti nei viena.... unsure.gif

QUOTE(Larissa @ 2009 11 10, 11:41)
o man ar galima būtų prisijungti prie kavagėrio su centro darbuotojom?  blush2.gif na ir,aišku,su jumis  bigsmile.gif kažkoks keistas jausmas man dėl globojamos šeimos  unsure.gif  tai,mes padedam šiuo momentu...bet kas toliau? ką daryti,kad žmogus surastų savo kelią gyvenime?  unsure.gif
ir dar jau teko susidurti su neigiama aplinkinių reakcija  verysad.gif atseit,neveti dikaduoniai jokios paramos,jei nesugeba užsidirbti  unsure.gif bet su tuo turiu pati susitvarkyti,aišku..tesiog atsiriboti. pirmas klausimas manę jaudina labiausiai  4u.gif


aišku mirksiukas.gif apie tai ir pakalbėtume...

QUOTE(Svetliačok @ 2009 11 10, 11:59)
Labas.

Turiu metaliniu puodų komplektą, 5 ar 6 rodos, bet tik dangteliai dviems beliko  blush2.gif Ar reikės kam nors?

Ir dar dėvėtus vyriškus batus, be pašiltinimo, 44 dydis, geram stovyje.

Jei nereikia globojamai kokia šeimai, gal kas prigriebs iš manes į Gerovės centrą? Esu be mašinos.


taip, užvažiuosim paimti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 10 lapkričio 2009 - 15:46
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 10, 15:45)

Praeitą kartą kai ėjau direktorės kvietimu - gaila, nepageidavo prisijungti nei viena....  unsure.gif
aišku  mirksiukas.gif apie tai ir pakalbėtume...
taip, užvažiuosim paimti...  mirksiukas.gif


nugi,kad per vėlai sužinojau blush2.gif ,būč tirkai prisijungus,pasijungus ir visą kita ax.gif 4u.gif
O mano ;Mersyte"jau beveik pilna,mano seniūnijos bendruomenė prisidėjo prie mano paslūlytos akcijos.Todėl jiems ir joms sakau :-DIDELIS,DIDELIS AČIŪŪŪŪŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Žianau,kad daugelis skaito mūsų skyrelį,bet prisijungti ir pasisakyti nedrįsta,tad visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveteliačok,ryt būsiu KLp iš ryto,paskambinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 10, 16:45)
kad šiandien iš SM mamyčių sulaukė maisto,

kokkio maisto? galima nupirkt?jauciu negendancius kokius produktus?

Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 11 10, 17:45)
taip Merga, mano mintis tokia ir buvo, kurią pacitavai, kad su centro merginom kavutės ... Kalbėjau su Roma - jau dirba, šeimose...
Labai pasidžiaugė Roma - kad šiandien iš SM mamyčių sulaukė maisto, striukių žinau kad nuveš nemažai - AČIŪ  4u.gif

Taip kad kitą savaitę galiu suorganizuoti - ar tiktų pvz antradienį 11 val. "Gerovės" centre? jau ir dėl Kalėdinės šventės Roma konkrečiau žinotų..

Praeitą kartą kai ėjau direktorės kvietimu - gaila, nepageidavo prisijungti nei viena....  unsure.gif
aišku  mirksiukas.gif apie tai ir pakalbėtume...
taip, užvažiuosim paimti...  mirksiukas.gif


Labas vakaras,
ir as noreciau antradieni susitikti ax.gif
Atsakyti