Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(superjulia @ 2009 10 26, 21:08)
Sveika 4u.gif Nepamokslausiu apie tai,kad per
Papildyta:

Sitos kaukes needa,jos naturalios.Gali palaikyti trumpiau.O spalva eda pirktines kaukes.Jei bijai del spalvos,gali naudoti naturalia HNA(jei plauku spalva tamsi i raudonuma ar i ryzuma).Laiko reikia,bet pabandyti verta 4u.gif

O as galvojau,kad visos spalva eda doh.gif Ne,mano plaukai nera nei i raudonuma,nei i rizuma,bet kiek girdejau ,ta bespalve chna plauka labai sausina,bet cia irgi sprendziu tik is atsiliepimu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 26 spalio 2009 - 20:09
QUOTE(diamondness @ 2009 10 26, 19:01)
Kad netingeciau as su kaukem tiek laiko prasiterlioti biggrin.gif O kadangi zinau,kad ilgi kaukiu laikymai labai dazytu plauku spalva eda,tai net stengiuosi apie tokius dalykus negalvoti doh.gif  biggrin.gif

man keistas toks požiūris. Jei taip svarbu būtų sustabdyti plaukų slinkimą, manau, kad plaukų spalva liktų antroj vietoj smile.gif arba su plaukais, arba su be plaukų ir su gražia spalva. ką pasirinktumėt? (retorinis klausimas) kai plaukai rimtai slenka ir laiko kaukėms atsiranda, ir mažiau galvoji pakenks spalvai ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 26, 22:10)
man keistas toks požiūris. Jei taip svarbu būtų sustabdyti plaukų slinkimą, manau, kad plaukų spalva liktų antroj vietoj  smile.gif arba su plaukais, arba su be plaukų ir su gražia spalva. ką pasirinktumėt? (retorinis klausimas) kai plaukai rimtai slenka ir laiko kaukėms atsiranda, ir mažiau galvoji pakenks spalvai ar ne...

Plaukai neslenka,pasakiau tik nuomone apie ilgai laikomas kaukes ir dar kai ka naujo suzinojau. Dabar galit pulti ant manes del to,kad rasau cia,nors ir neslenka... cool.gif
Atsakyti
aš ir netaikiau asmeniškai wink.gif

Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 10 26, 21:08)
O as galvojau,kad visos spalva eda doh.gif Ne,mano plaukai nera nei i raudonuma,nei i rizuma,bet kiek girdejau ,ta bespalve chna plauka labai sausina,bet cia irgi sprendziu tik is atsiliepimu g.gif

Naturali Chna bespalve nebuna-sitos zoles visada duoda sodria ryzai raudona spalva.Parduotuveje yra chna visokiu spalvu,bet ten jau dazykliu dadeta,kurie ir dziovina
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 10 26, 21:33)
Plaukai neslenka,pasakiau tik nuomone apie ilgai laikomas kaukes ir dar kai ka naujo suzinojau. Dabar galit pulti ant manes del to,kad rasau cia,nors ir neslenka... cool.gif

Nesipykim 4u.gif Niekas nieko nepuola-visi reiskiam savo nuomones,ir zinoma kiek musu,tiek ju. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(superjulia @ 2009 10 26, 22:53)
Naturali Chna bespalve nebuna-sitos zoles visada duoda sodria ryzai raudona spalva.

Klystate. Yra paprasta chna ir bespalvė. Jos abi stiprina plaukų šaknis, bet bespalvė nedažo, išskyrus kai tepate ją ant nušviesintų dažais plaukų(gali būti pilkas, melsvas, žalsvas atspalvis). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 spalio 2009 - 07:28
QUOTE(diamondness @ 2009 10 26, 20:01)
Kad netingeciau as su kaukem tiek laiko prasiterlioti biggrin.gif

as irgi sakydavau, kad tingiu su tom kaukem terliotis, bet kai prispyre reikalas, tai ir tinginys praejo 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
naturalios priemones pries slinkima 4u.gif
kadangi pati naudoju,dar pasiknisau,radau stai:

http://esu.tiems.kam...wtopic.php?t=80

is patirties sakau- PADEDA drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet Jadvygos zoliu misini Nr. 30? g.gif Raso, kad stabdo plauku slinkima, naudoti galima i vidu ir isoriskai, skatina folikulu veikla, stiprina plaukus. Turetu buti nebloga arbatyte. Idomu, geriant ta arbata, nepadaugeja koju ir kitu nereikalingu plauku? g.gif Gal kuri vartojot ir galit pasidalint patirtim?

Jadvygos zoles
Atsakyti
nu va, as nustojau intensuvu "gydymo" kursa. plaukai neslenka (neskaiciuoju jei isskrenta 3-4 plovimo metu.
galiu pasidalinti savo sekme.
menesi naudojau alpecin sampuna (beveik kasdien), ir per du menesius sunaudojau 2 dezutes Placentos ampuliu (apytiksliai kas antra diena tepiau saknis).

po dvieju menesiu - nustojo slinkti plaukai, nuo Alpecino issausejo ziauriai plaukai doh.gif eziuko nepastebeta... gaila... plaukai auga greitai...

tai dbr menesi kasdien darysiu aliejaus kaukes atgaivint plaukus ir po menesio pirksiu cemeryciu vandens - profilaktikai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 27 spalio 2009 - 23:40
QUOTE(Vika333 @ 2009 10 27, 17:24)
Gal kuri bandet Jadvygos zoliu misini Nr. 30?  g.gif  Raso, kad stabdo plauku slinkima, naudoti galima i vidu ir isoriskai, skatina folikulu veikla, stiprina plaukus.  Turetu buti nebloga arbatyte. Idomu, geriant ta arbata, nepadaugeja koju ir kitu nereikalingu plauku?  g.gif Gal kuri vartojot ir galit pasidalint patirtim?

Jadvygos zoles

apie Jadvygos zoles neseniai isgirdau, teko arbata gerti, tik nepamenu kokia, nes pasirodo daug rusiu yra. o del sito misinio ir man idomu ar kas bande ir koks poveikis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juo_2ke: 28 spalio 2009 - 09:12
Aš nusipirkau Keune šampūną ir losjoną nuo slinkimo, niekad nesu bandžiusi. Taip pat geriu Fitoval kapsules nuo slinkimo, subaigiau vieną buteliuką Fitoval šampūno. Apsikirpau beveik trumpai... Galvoju, gal kurį laiką pakarpyti trumpiau plaukus, vis tiek be ryšio atrodo: išslenka, lieka dalis ilgų, dalis trumpų naujai ataugusių, paskui vėl... doh.gif
Atsakyti