Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(kkkrista @ 2009 10 25, 20:50)
aiskutis, dekui uz info  mirksiukas.gif

o sakykit kur tu ,,Jadvygos zoliu" galima nusipirkti? zinau, kad yra tokiu arbatu, teko gerti, patiko, bet kur galima nusipirkti tai nezinau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 10 26, 09:06)
kur tu ,,Jadvygos zoliu" galima nusipirkti?

Adresai wink.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 25, 20:22)
Abejoju ar maistas gali sureguliuoti hormoninę sistemą, nors ir esu už sveiką mitybą.

drinks_cheers.gif
QUOTE
Jei žinote, gal galite išvardinti produktus

Ne tai turėjau omeny ax.gif Be to, neesu medikė ar dietologė, tai gal geriau patylėsiu blush2.gif
Atsakyti
O as tai rytoj eisiu darytis tyrimo del skydliaukes ir dar ten kazkokiu smile.gif o siaip tai daktare issake savo nuomone, kad kontraceptikai lengviai gali itakoti plauku slinkima blink.gif ir pati esu skaiciusi straipsni apie tai...gal is tikruju 4u.gif tai jei jau tokios problemos buna, manau nepadeda jokios kaukes ir aliejai... ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2009 10 26, 12:01)
O as tai rytoj eisiu darytis tyrimo del skydliaukes ir dar ten kazkokiu smile.gif  o siaip tai daktare issake savo nuomone, kad kontraceptikai lengviai gali itakoti plauku slinkima blink.gif  ir pati esu skaiciusi straipsni apie tai...gal is tikruju 4u.gif  tai jei jau tokios problemos buna, manau nepadeda jokios kaukes ir aliejai... ax.gif  doh.gif


Metus kontraceptikus ir man žiauriai slinko plaukai. Kadangi jau antrą kartą nutraukinėjau jų vartojimą, bandžiau ruoštis iš anksto, prieš mėnesį pradėjau maisto papildus gert. Niekas negelbėjo, tris mėnesius slinko siaubingai, dar tris - tiesiog slinko, teko gerokai patrumpinti plaukus, nes atrodė tragiškai. Šitaip baisiai slinko tik po gimdymų, ir tai gal kiek mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 10 26, 13:07)
Metus kontraceptikus ir man žiauriai slinko plaukai. Kadangi jau antrą kartą nutraukinėjau jų vartojimą, bandžiau ruoštis iš anksto, prieš mėnesį pradėjau maisto papildus gert. Niekas negelbėjo, tris mėnesius slinko siaubingai, dar tris - tiesiog slinko, teko gerokai patrumpinti plaukus, nes atrodė tragiškai. Šitaip baisiai slinko tik po gimdymų, ir tai gal kiek mažiau.

na dar jei man trys menesius slinks - galiu jau dabar eit peruko pirkt cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkkrista: 26 spalio 2009 - 12:29
QUOTE(Miaška @ 2009 10 26, 13:07)
Metus kontraceptikus ir man žiauriai slinko plaukai. Kadangi jau antrą kartą nutraukinėjau jų vartojimą, bandžiau ruoštis iš anksto, prieš mėnesį pradėjau maisto papildus gert. Niekas negelbėjo, tris mėnesius slinko siaubingai, dar tris - tiesiog slinko, teko gerokai patrumpinti plaukus, nes atrodė tragiškai. Šitaip baisiai slinko tik po gimdymų, ir tai gal kiek mažiau.

Metus kontraceptikus? g.gif man sake, kad juos naudojant yra negerai... schmoll.gif
Atsakyti
Moterims būdingesnė difuzinė alopecija. Žinoma daug difuzinės alopecijos priežasčių, todėl svarbu kruopščiai surinkti anamnezę. Ji gali prasidėti motinoms praėjus 6-16 sav. po gimdymo, laikantis nesubalansuotos dietos, kai greitai netenkama svorio, po sunkių infekcinių ligų, didelio karščiavimo, chirurginių intervencijų. Difuzinė alopecija gali vystytis kai kurioms moterims nutraukus kontraceptinių preparatų vartojimą, o kartais ir jų vartojimo metu. Difuzinis plaukų slinkimas pasireiškia esant geležies trūkumui, baltymų, nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, cinko stokai. Difuzinė alopecija vystosi esant hipo- ar hipertiroidizmui, sergant sisteminėmis ligomis. Nemažai vaistų taip pat gali sąlygoti difuzinį plaukų slinkimą.Placiau apie plauku slinkima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carela: 26 spalio 2009 - 12:56
man ir plaukai labai slenka, ir mamai slenka, jau daug ka isbandem, slenka pastoviai, net sampuna pirkom uz 60 lt, plovem ilgai su juo, nieko nepadejo, dabar Aptecki agafi naudoju sampuna ir kapsules nuo slinkimo, kolkas pagerejimo nematau. (Kt nevartoju, man tik 14) neisivaizduoju kaip tuos plaukus sustabdyt kad jie nebegtu nuo manes verysad.gif
del dazymo tai ir as jau spejau pasimokyt: uzsimaniau sviesiu sruogeliu(esu rudaplauke), nusidaziau placiom sruogom, ir gavos kad visi virsutiniai plaukai pasidare sviesus, o apatiniai kokie buvo, tai jau sakiau kol prazilsiu nebedazysiu, nes nepatinka man ta sviesi splava, sruogeles grazu, o daugiau tai schmoll.gif Tas pats ir sukarpymu buvo: turejau vos ne iki juosmens plaukus, issikarpiau taip kad Dieve padek (tai buvo senai) verkiau kruvinom asarom, mama pyne kaseles is 5 plauku, jos budavo mazojo pirsto ilgio, issitarsiusiais plaukai verysad.gif paskui atsiauginau iki nugaros vidurio, buvo nevienodo ilgio nepatiko, nusikirpau tiesiai kad nesiektu peciu, ir dabar vel turiu iki vidurio nugaros plaukus. Tik ploni jie pas mane ir slenka baisiai verysad.gif
Laukiu nesulaukiu kada vel mano plaukai bus rudos spalvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ekaja @ 2009 10 26, 12:43)
Metus kontraceptikus? g.gif  man sake, kad juos naudojant yra negerai... schmoll.gif


Tai gal visaip būna, parašiau, kaip buvo man. Vartojant kontraceptikus plaukai neslinko, o nutraukus vartojimą - ojojoi... doh.gif
Atsakyti
Plaukai gali slinkti nuo visu anksciau minetu priezasciu,bet dazniausiai moterim tai buna nuo nervu-slenka kuokstais.Patarimas-ziureti i problemas optimisto akimis 4u.gif
Plauku saknis galima stiprinti namine kauke:pasildyti 1 sauksta(valg.) aliejaus,ilasinti kelis lazus svogunu sulciu.Ismaisyti.Kauke tepti galvos oda ir siltai apviniot,2 valandas pries plovima,bent 1 karta i savaite.Nuplauti sampunu ir siltu(ne karstu!!!) vandeniu.
Zinoma tai laiko reikalaujancios proceduros,bet nera stebuklingu priemoniu,kiek jos nakainuotu,kurie gali pataisyti padeti per viena karta.
Maziau lako reikalaujanti procedura-i galvos oda itrinti recinos alieju,palaikyti bent 1 val. ir isplaut.
Metodai isbandyti ant saves,tikiuosi ir jum pades. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(superjulia @ 2009 10 26, 20:50)
Plaukai gali slinkti nuo visu anksciau minetu priezasciu,bet dazniausiai moterim tai buna nuo nervu-slenka kuokstais.Patarimas-ziureti i problemas optimisto akimis 4u.gif
Plauku saknis galima stiprinti namine kauke:pasildyti 1 sauksta(valg.) aliejaus,ilasinti kelis lazus svogunu sulciu.Ismaisyti.Kauke tepti galvos oda ir siltai apviniot,2 valandas pries plovima,bent 1 karta i savaite.Nuplauti sampunu ir siltu(ne karstu!!!) vandeniu.
Zinoma tai laiko reikalaujancios proceduros,bet nera stebuklingu priemoniu,kiek jos nakainuotu,kurie gali pataisyti padeti per viena karta.
Maziau lako reikalaujanti procedura-i galvos oda itrinti recinos alieju,palaikyti bent 1 val. ir isplaut.
Metodai isbandyti ant saves,tikiuosi  ir jum pades. 4u.gif

Kad netingeciau as su kaukem tiek laiko prasiterlioti biggrin.gif O kadangi zinau,kad ilgi kaukiu laikymai labai dazytu plauku spalva eda,tai net stengiuosi apie tokius dalykus negalvoti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 26 spalio 2009 - 19:01
QUOTE(sinse:P @ 2009 10 26, 15:45)

del dazymo tai ir as jau spejau pasimokyt: uzsimaniau sviesiu sruogeliu(esu rudaplauke), nusidaziau placiom sruogom, ir gavos kad visi virsutiniai plaukai pasidare sviesus, o apatiniai kokie buvo, tai jau sakiau kol prazilsiu nebedazysiu,  Tik ploni jie pas mane ir slenka baisiai  verysad.gif 
Laukiu nesulaukiu kada vel mano plaukai bus rudos spalvos  unsure.gif

Sveika 4u.gif Nepamokslausiu apie tai,kad per anksti pradejai,cia tavo reikalas.Bet jai jau nusprendei,reikejo pas kirpeja eiti,kuri patartu ir padarytu grazia spalva.Tik bedele ta,kad ne lengva tokia rasti verysad.gif Beje,jei plaukai ploni,juos sviesinti reikia labai atsargiai,arba visai nesviesint.Dazyti galima-bet nebutinai ilgalaikiais dazai,dabar yra daug dazomuju sampunu ir geliu,kurie nekenkia plaukam.Beje dazus reikia imt ne pacius pigiausius,kad bele nudazyt,o geresnes firmos -brangesnius,juk plaukai tavo,ne svetimo,ir ant to nesutaupysi.Pasistenk nebekartot klaidos,ir stiprink plauku saknis,valgyk vitaminus ir jokiu dietu,kaip dauguma paaugliu megsta.Plauku nepastorinsi,jie yra tokie,kokius gamta dave,bet kad dar suplonet gali,tai faktas,jei ju nesaugosi.O plaukai ataugs-tai ne rankos,ir tiku vel busi grazi rudaplauke smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(diamondness @ 2009 10 26, 20:01)
Kad netingeciau as su kaukem tiek laiko prasiterlioti biggrin.gif O kadangi zinau,kad ilgi kaukiu laikymai labai dazytu plauku spalva eda,tai net stengiuosi apie tokius dalykus negalvoti doh.gif  biggrin.gif

Sitos kaukes needa,jos naturalios.Gali palaikyti trumpiau.O spalva eda pirktines kaukes.Jei bijai del spalvos,gali naudoti naturalia HNA(jei plauku spalva tamsi i raudonuma ar i ryzuma).Laiko reikia,bet pabandyti verta 4u.gif
Atsakyti