Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 25, 01:57)
Kas tas KT?..   blush2.gif

Kontraceptinės tabletės smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pradėjau ir aš ieškoti informacijos ką daryti kai slenka plaukai.

Tokio plaukų slinkimo nebuvo net po gimdymo, kai jau buvau prigąsdinta, kad po gimdymo plaukai slenka labiausiai...

Iš pradžių galvojau, kad stresas, nes buvo tikrai stiprių išgyvenimų, nu bet dabar jau viskas kaip ir gerai, o plaukai dar labiau slenka... Baisu, ypač po galvos plovimo - jau bijau ir plaukus šukuoti.

Pažiūrėjau aš kainas Kerastane kapsulių - nu brangus dalykas, tikrai. Galvoju reikia kažkokių liaudiškų priemonių išbandyt.

Jei nesunku, gal galit kokių kaukių ar šiaip kitų liaudiškų priemonių parekomenduot?

QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 24, 23:57)
Kas tas KT?..   blush2.gif


Kontraceptinės tabletės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vysnyt @ 2009 10 24, 23:13)
Sveikos smile.gif Kažkaip užplūdo blogos nuotaikos, kai šiandien mačiau daug panelių su gražiais plaukais, o tuo tarpu pas manęs jie slenka ir lūžinėja. Vietoje iškritusių plaukų atauga nauji, bet atrodau kaip kokia susišiaušusi višta. Ir kažkaip skaudu, kad išbandžius įvairias priemones jos nepadeda.. Kaip turiu 5 plaukus ant galvos, taip ir toliau jie auga, keičia vienas kita, o juk moteriai plaukai - didžiausia puošmena.. Bet bent džiugu skaityti, kad kai kurioms slinkimas sustojo 4u.gif


Man kaip ir Vysnyt tas pats - nauji auga nuolat, tačiau seni žiauriai slenka... Be to, labai lėta auga - niekaip negaliu užsiaugint ilgesnių nei iki pečių. Plaukai atrodo kaip apipešioti, nors kerpuosi lygiai - neiškarpinėju. Ir šiaip - plonyčiai tokie. Gal kuri žino kokią priemonę, kuri apsunkintų plaukus? Nes visos rašo tik apie purinančias ir švelninančias, o man nuo tokių priemonių, plaukai dar plonesni atrodo - skraido lyg pūkeliai. Jau kokie metai laiko, kaip visus dažytus nukirpau, fenu nedžiovinu, o jie sausi kažkokie. Vitaminus geriu. Aliejai visokie man netinka, nes labai suriebina plaukus, o kol išplaunu - tai vėl nusausinu ir pasaka be galo. patarkit, ką daryt? Kaip juos pamaitint ir pasunkint? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annomis @ 2009 10 25, 13:32)
Man kaip ir Vysnyt tas pats - nauji auga nuolat, tačiau seni žiauriai slenka...  Be to, labai lėta auga - niekaip negaliu užsiaugint ilgesnių nei iki pečių. Plaukai atrodo kaip apipešioti, nors kerpuosi lygiai - neiškarpinėju. Ir šiaip - plonyčiai tokie. Gal kuri žino kokią priemonę, kuri apsunkintų plaukus? Nes visos rašo tik apie purinančias ir švelninančias, o man nuo tokių priemonių, plaukai dar plonesni atrodo - skraido lyg pūkeliai. Jau kokie metai laiko, kaip visus dažytus nukirpau, fenu nedžiovinu, o jie sausi kažkokie. Vitaminus geriu. Aliejai visokie man netinka, nes labai suriebina plaukus, o kol išplaunu - tai vėl nusausinu ir pasaka be galo. patarkit, ką daryt? Kaip juos pamaitint ir pasunkint? smile.gif

Gal nusipirk Natura Siberica plaukų kondicionierių, jame labai daug visokių ekstraktų ir jis toks gan apsunkinantis plauką 4u.gif
Atsakyti
mano plaukus apsunkina l'occitane firmos 5 eteriniu alieju sampunas ir kondicionierius sausiems pazeistiems plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 19:56)
Žinai, pasakysiu kitaip - geriau jų iš viso niekada nebūtum gėrusi, tuomet nebūtų tokių problemų mirksiukas.gif  Aš su oda jau porą metų nesusitvarkau jas metusi doh.gif



drinks_cheers.gif sutinku.. as ir pvz geriau tas prakeiktas kt, bet buvau pasirinkus jas gert, dabar nustojau, kad issivalytu organizmas, poros metu begyje planuojam vaikeli, bet gert kt vien tam kad neslinktu plaukai, tai cia mazu maziausia vaikiskas poziuris sorry.. doh.gif juk negersi visa gyvenima tik tam kad neslinktu plaukai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 21:01)
Tiesiog stenkis visokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti plaukučius. Kokių spec. papildų gal pagerk ir aišku hormoninę sistemą reiktų susireguliuoti. Aš vasarą pas močiutę prisiskyniau rasakilos žolės(ji nuo hormonų disbalanso) ir geriu arbatą. Gal ne taip greitai kaip su cheminiais vaistais susitvarkys, bet tikiuosi palaipsniui viskas stosis į savo vėžias.

tai tos rasakilos zoles turetu ir vaistinese buti? taip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 25, 16:53)
tai tos rasakilos zoles turetu ir vaistinese buti? taip?  ax.gif

Dar niekas jos vienos nerado, tik mišinys su ja "Jadvygos žolių" yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 18:56)
Žinai, pasakysiu kitaip - geriau jų iš viso niekada nebūtum gėrusi, tuomet nebūtų tokių problemų mirksiukas.gif 
Aš su oda jau porą metų nesusitvarkau jas metusi doh.gif

O negi prieš KT nebuvo jokių problemų? g.gif

Sorry, bet galiu drąsiai pasakyt, kad KT manų plaukų niekaip neįtakojo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 10 25, 19:23)
O negi prieš KT nebuvo jokių problemų? g.gif

Deja ne, net paauglystėje su oda neturėjau problemų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 25, 18:50)
aiskutis, dekui uz info

Nepadės jokios 'žolės', jei nebus subalansuota mityba + eliminuotas stresas ir pan. irnesakyk.gif


QUOTE(ernesin @ 2009 10 25, 19:24)
Deja ne, net paauglystėje su oda neturėjau problemų

O čia tema apie odą ar apie plaukų slinkimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 25 spalio 2009 - 19:28
QUOTE(Borzika @ 2009 10 25, 19:27)
Nepadės jokios 'žolės', jei nebus subalansuota mityba + eliminuotas stresas ir pan. irnesakyk.gif
O čia tema apie odą ar apie plaukų slinkimą?

Abejoju ar maistas gali sureguliuoti hormoninę sistemą, nors ir esu už sveiką mitybą. Jei žinote, gal galite išvardinti produktus g.gif
Tema apie plaukų slinkimą, o apie odą parašiau norėdama duoti palyginimą, jog jei hormoninė sistema išsibalansavusi atsiranda problema. Tas pats liečia ir plaukus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 spalio 2009 - 20:24