Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 24, 17:49)
kaip as noreciau plauti ne kas diena  verysad.gif na galiu pratempt diena neplovus, bet tada namie tureciau sedet  verysad.gif
saunuole kad taip rupinates plaukais  mirksiukas.gif  bet ar gi darbas kliutis? neee  biggrin.gif

Na aš tikrai ketvirtą ryto negalėčiau keltis, kad su kauke porą valandų prasėdėčiau biggrin.gif

Nebandei į šapmūną lašinti ea kurie skirti riebiai galvos odai?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 18:34)
Na aš tikrai ketvirtą ryto negalėčiau keltis, kad su kauke porą valandų prasėdėčiau biggrin.gif

Nebandei į šapmūną lašinti ea kurie skirti riebiai galvos odai?

tas taip- suprantama,
cia turbut tiktu visi citrusiniai eteriniai ?
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 24, 18:49)
tas taip- suprantama,
cia turbut tiktu visi citrusiniai eteriniai ?

Žinok neaktualu, tai nesidomėjau kurie, žinau kedrų, šalavijų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 spalio 2009 - 18:28
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 24, 17:49)
kaip as noreciau plauti ne kas diena  verysad.gif na galiu pratempt diena neplovus, bet tada namie tureciau sedet  verysad.gif
saunuole kad taip rupinates plaukais  mirksiukas.gif  bet ar gi darbas kliutis? neee  biggrin.gif

tikrai kliutis tongue.gif biggrin.gif bent jau man. i darba reikia anksti keltis, po darbo reikia kitus reikalus tvarkyti, grizti 9-10val vakaro, ir noris tik miegoti... tai isplauni galva, pasidarai 10min kauke ir i lova.... o vat butu visas vakaras laisvas ir as daryciau visokias proceduras
Atsakyti
Na radau užrašuose kokie EA kam tinka, tai dalinuosi info:
o jei aliejine kauke daryt, tai proporcijos tokios: 20 ml bazinio aliejaus + 10 lasu eteriniu alieju
pvz galima tokius naudot:
sausiems plaukams --> roze + santalas
riebiems --> kadagys + petitgrain
silpniems --> paciule + imbierine citrinzole
normaliems --> bosvelija + apelsinas
pleiskanos --> arbatmedis + pelargonija, levandos
slenkantiems plaukams --> rozmarinas + imbieras, paciule irgi stiprina plaukus..
plaukams tinka ir ylang ylang.. kazkur skaiciau, kad skatina augima..
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2009 10 24, 13:17)
Ne tik kad gali KT metimas turet itakos, bet greiciausia taip ir yra. Nezinau ne vieno atvejo, kad nustojus gert KT plaukai nepradejo slinkti.



QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 13:18)
Manau gali, nes metus kt, organizmas turi vėl išmokti pats tvarkytis su hormonine sistema rolleyes.gif



QUOTE(amber123 @ 2009 10 24, 13:25)
blink.gif  blink.gif  blink.gif man sokas.. man taip ir yra.. nustojau gert kt ir netekau puse plauku  cray.gif


nu ir siaubas baubas, jei buciau zinojus, kad taip bus - buciau ir toliau gerus tuos vaistus doh.gif
slenka jau 3 menesiai mazdaug, plaukai ziaurus beliko, ir taip silpni buvo, o dabar graudu ziureti verysad.gif

jei vel grysciau prie kt - gal nustotu slinkti, atsigautu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 24, 19:35)
nu ir siaubas baubas, jei buciau zinojus, kad taip bus - buciau ir toliau gerus tuos vaistus  doh.gif
slenka jau 3 menesiai mazdaug, plaukai ziaurus beliko, ir taip silpni buvo, o dabar graudu ziureti  verysad.gif

jei vel grysciau prie kt - gal nustotu slinkti, atsigautu?  verysad.gif

Žinai, pasakysiu kitaip - geriau jų iš viso niekada nebūtum gėrusi, tuomet nebūtų tokių problemų mirksiukas.gif Aš su oda jau porą metų nesusitvarkau jas metusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 spalio 2009 - 18:58
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 19:56)
Žinai, pasakysiu kitaip - geriau jų iš viso niekada nebūtum gėrusi, tuomet nebūtų tokių problemų mirksiukas.gif  Aš su oda jau porą metų nesusitvarkau jas metusi doh.gif

na taip, sutinku.
bet dabar jau yra problema, ir nezinau, kaip pasielgti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 24, 20:37)
na taip, sutinku.
bet dabar jau yra problema, ir nezinau, kaip pasielgti doh.gif

Tiesiog stenkis visokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti plaukučius. Kokių spec. papildų gal pagerk ir aišku hormoninę sistemą reiktų susireguliuoti. Aš vasarą pas močiutę prisiskyniau rasakilos žolės(ji nuo hormonų disbalanso) ir geriu arbatą. Gal ne taip greitai kaip su cheminiais vaistais susitvarkys, bet tikiuosi palaipsniui viskas stosis į savo vėžias.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 21:01)
Tiesiog stenkis visokiomis natūraliomis priemonėmis stiprinti plaukučius. Kokių spec. papildų gal pagerk ir aišku hormoninę sistemą reiktų susireguliuoti. Aš vasarą pas močiutę prisiskyniau rasakilos žolės(ji nuo hormonų disbalanso) ir geriu arbatą. Gal ne taip greitai kaip su cheminiais vaistais susitvarkys, bet tikiuosi palaipsniui viskas stosis į savo vėžias.


Teisingai drinks_cheers.gif beje, nakvišų aliejaus kapsulės arba užpilas taip pat padeda nuo hormonų disbalanso ir nuo nereguliarių menstruacijų (kas dažnai būna metus KT)
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kažkaip užplūdo blogos nuotaikos, kai šiandien mačiau daug panelių su gražiais plaukais, o tuo tarpu pas manęs jie slenka ir lūžinėja. Vietoje iškritusių plaukų atauga nauji, bet atrodau kaip kokia susišiaušusi višta. Ir kažkaip skaudu, kad išbandžius įvairias priemones jos nepadeda.. Kaip turiu 5 plaukus ant galvos, taip ir toliau jie auga, keičia vienas kita, o juk moteriai plaukai - didžiausia puošmena.. Bet bent džiugu skaityti, kad kai kurioms slinkimas sustojo 4u.gif
Atsakyti
Kas tas KT?.. blush2.gif
Atsakyti