Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 01 11, 16:27)
na pirma tai gaila kad taip nutiko.. verysad.gif
o siaip valgykit ivairu masita, geriau vis del to atsisakyt bandeliu, saldumynu, kaip ir Maserati rase. Baltymu turetu but daugiau, bet vel gi nepadaugint, nes per didelis kiekis ir inkstam negerai, ir berti gali pradet unsure.gif  bet geriau jus pas gyd nueikit  4u.gif  sekmes!
Papildyta:

ne nu shakiai  doh.gif  ir gerai kad gavai velniu... cool.gif nejuokauk
as kazkada buvau prisiskaicius, kad sveika gelezi pagert, tai sugeriau buteli, kazkokio super pagerejimo nepajutau (tada lb slinko), bet manau ne pakenkiau  mirksiukas.gif



man daugiau kaip pries puse metu ziauriai slinko, tai geriau B vitaminus ir ampules su placenta ir B5 ir B6 vitaminais tryniau, susitvarkiau, tfu, tfu, kad neprisisnekeciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 01 11, 23:22)
tarp kitko labai i tema- nes mergaitei del mitybos plaukai slenka, o tema zinai kokia.

O gal kažkam nuo nervų slenka, tai ir savo bėdas čia reikia pasakotis? Pvz priežastis kodėl su vyru išsiskyrei ir pan. Manau ne į tema būtų, kaip ir ką šiandien ar vakar valgei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 11 sausio 2010 - 23:38
QUOTE(pempe @ 2010 01 12, 00:30)
B5 ir B6 vitaminais tryniau


O kur tų vitaminų nusipirkti galima?
Atsakyti
[quote=legane,2010 01 11, 22:10]
aaa negasdzink manes taip, vitaminu daug geriu, bet nuo ju man nei silta nei salta kaip matau, nezinau gal ne tokius geriu kokiu man reikia, nors visokius isbandziau. Teks laukt atsakymu is kauno. Negaliu leisti sau valgyti daugiau ir sustoreti, kai tiek numeciau. Nenoriu netekti dar daugiau, nes jie istisai byraa...

Vitaminais gyva nebūsi, organizmui reikia MAISTO!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nezinau ar anksciau buvo mineta,nes senuju temu tikrai neskaiciau,parekomenduosiu ka man pasiule kirpeja,nuo plauku slinkimo,sake pats paprasciausiais cemeryciu vanduo,issiplovus galva,istrinti saknis,gali siek tiek griauzti,bet plauku tikrai nenugraus,nera ko baimintis,siaip cemeryciu vanduo yra nuo galvos vabaliuku,bet puiki priemone nuo plauku slinkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2010 01 12, 11:41)
Sveikos 4u.gif

Nezinau ar anksciau buvo mineta,nes senuju temu tikrai neskaiciau,parekomenduosiu ka man pasiule kirpeja,nuo plauku slinkimo,sake pats paprasciausiais cemeryciu vanduo,issiplovus galva,istrinti saknis,gali siek tiek griauzti,bet plauku tikrai nenugraus,nera ko baimintis,siaip cemeryciu vanduo yra nuo galvos vabaliuku,bet puiki priemone nuo plauku slinkimo  4u.gif

Bandžiau, kažkiek stiprina, bet ir sausina.
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2010 01 12, 15:59)
Bandžiau, kažkiek stiprina, bet ir sausina.


Bet linkusiems į riebalavimąsi plaukams tai gal ir tiktų...
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 11, 23:10)
aaa negasdzink manes taip, vitaminu daug geriu,  bet nuo ju man nei silta nei salta kaip matau, nezinau  gal ne tokius geriu kokiu man reikia, nors visokius isbandziau. Teks laukt atsakymu is kauno. Negaliu leisti sau valgyti daugiau ir sustoreti, kai tiek numeciau.  Nenoriu netekti dar daugiau, nes jie istisai byraa...

Baltymu manau tikrai pakankamai gaunu, tik va mesos nelabai valgau..
Aciu uz patarimus smile.gif

is ko gauni baltymus labai idomu? jei valgai varske karta dienoje ar isgeri pieno tai cia tikrai nepakankamas kiekis baltymu.. valgyk soja ir zuvi jei mesos nevalgai, ten daug baltymu ir nesustoresi nuo tokio maisto smile.gif
Atsakyti
Jei mėsos nevalgai, reikia pagrinde rūpintis B vitaminu ir geležim. O jei nepakankamai šių vitaminų gaunama, tai gali grėsti ir mažakraujystė...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 13, 10:43)
Jei mėsos nevalgai, reikia pagrinde rūpintis B vitaminu ir geležim. O jei nepakankamai šių vitaminų gaunama, tai gali grėsti ir mažakraujystė...

mazakraujyste gali gresti ir valgant daug mesos. As valgau kasdien rytais ir vakarais tik mesa, ir mazakraujyste isigyjau. Burokelius valgykit biggrin.gif
o siaip man gydytojai pasake neerzinti skrandzio vitaminais, ir negerti vitamino B tabletemis, nes vit B gali pakenkti (pvz. grybelis atsirasti). Geriau pilnavertiskai maitintis ir kuo maziau gerti maisto papildu.

Atsakyti
Tai aš ir nesakau, kad reikia B vitaminą gerti, aš tik sakau, kad reikėtų jo iš kažkur papildomai gauti - iš tų produktų, kuriuose jo daugiausiai yra. wink.gif Tai čia kas liečia plaukų slinkimą, odos ir nagų būklę. O mažakraujystė tai aišku gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių, bet viena pagrindinė - geležies trūkumas, o nevalgant mėsos yra labai didelė tikimybė, kad jos trūks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 11, 23:39)
O kur tų vitaminų nusipirkti galima?




vitaminus, kuriuos geriau vaistineje pirkau, o i plaukus tryniau ampules, kuriu sudetyje placenta ir vitaminai B, tai is kirpejos pirkau 4u.gif
Atsakyti