Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 01 11, 16:20)
o jum dar nepagerejo sie mazakr reikalai?  unsure.gif
noreciau ir as taip namie rast koki geri plaukams biggrin.gif

negydziau jos... vis pamirsdavau gerti tabletes, ir praeita savaite gavau velniu nuo daktares... dabar teks saziningai gerti 2 menesius.
Atsakyti
man cia nuo nestumo slinko bet jau buvo nustoja kokia savaite ir eziukas uzaugo tada papuoliau y avarija ir vel slinkt pradejo...
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 10, 22:14)
sveikos smile.gif  jus cia visazines tai manau galesit ir man padeti smile.gif as zinau , kad mano puse plauku netekimas ir beprotiskas slinkimas yra del mitybos, taciau noredama sukusti atsisakiau milijonos produktu. Ka tureciau pradeti valgyti, kad neslinktu plaukai? Ko man truskta organizme? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif

na pirma tai gaila kad taip nutiko.. verysad.gif
o siaip valgykit ivairu masita, geriau vis del to atsisakyt bandeliu, saldumynu, kaip ir Maserati rase. Baltymu turetu but daugiau, bet vel gi nepadaugint, nes per didelis kiekis ir inkstam negerai, ir berti gali pradet unsure.gif bet geriau jus pas gyd nueikit 4u.gif sekmes!
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 01 11, 16:22)
negydziau jos... vis pamirsdavau gerti tabletes, ir praeita savaite gavau velniu nuo daktares... dabar teks saziningai gerti 2 menesius.

ne nu shakiai doh.gif ir gerai kad gavai velniu... cool.gif nejuokauk
as kazkada buvau prisiskaicius, kad sveika gelezi pagert, tai sugeriau buteli, kazkokio super pagerejimo nepajutau (tada lb slinko), bet manau ne pakenkiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 01 11, 16:18)
as irgi namie radau visa dezute ampuliu su placenta  bigsmile.gif 

Kodel as tokiu radiniu namie neaptinku g.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2010 01 11, 19:43)
Kodel as tokiu radiniu namie neaptinku g.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif
as senai mamai pirkau keleta dezzuciu.. pasirodo mama sunaudojo tik viena diezute, o kita radau po puses metu.. pati nesitikejau ir ziauriai apsidziaugiau kad galiu naudoti...
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2010 01 11, 01:55)
mano nuoširdus patarimas tau - pradėk valgyk įvairų maistą, bet po truputį, ir tik nenualink savęs, vartok vitaminus. žinau ką šneku, nes sirgau anoreksiją, su jos pasekmėmis kovoju iki šiol...o organizme tavo db visko trūksta ir kol tu viską atstatysi praeis dg laiko ir plaukų neteksi dar daugiau


aaa negasdzink manes taip, vitaminu daug geriu, bet nuo ju man nei silta nei salta kaip matau, nezinau gal ne tokius geriu kokiu man reikia, nors visokius isbandziau. Teks laukt atsakymu is kauno. Negaliu leisti sau valgyti daugiau ir sustoreti, kai tiek numeciau. Nenoriu netekti dar daugiau, nes jie istisai byraa...

Baltymu manau tikrai pakankamai gaunu, tik va mesos nelabai valgau..
Aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 11, 22:10)
aaa negasdzink manes taip, vitaminu daug geriu,  bet nuo ju man nei silta nei salta kaip matau, nezinau  gal ne tokius geriu kokiu man reikia, nors visokius isbandziau. Teks laukt atsakymu is kauno. Negaliu leisti sau valgyti daugiau ir sustoreti, kai tiek numeciau.  Nenoriu netekti dar daugiau, nes jie istisai byraa...

Baltymu manau tikrai pakankamai gaunu, tik va mesos nelabai valgau..
Aciu uz patarimus smile.gif

bet panasu kad vis dar sergi, taip kalbedama, na nepyk unsure.gif
o galetum papasakot ka pvz sian/ vakar valgei? 4u.gif man tikrai idomu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o koks skirtumas ką nepažįstamas žmogus šiandien ir vakar valgė?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 01 11, 23:15)
o koks skirtumas ką nepažįstamas žmogus šiandien ir vakar valgė?

didelis. matosi kad nesuprantat del ko klausiu. ne siaip gi. labanakt
Atsakyti
Kai kuriems (pavyzdžiui, Jums) gal ir nėra skirtumo, o kitiems galbūt tiesiog norisi nuoširdžiai padėti. Kad ir nepažįstamam žmogui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 01 11, 23:17)
didelis. matosi kad nesuprantat del ko klausiu. ne siaip gi. labanakt

tai galima per až pasikalbėti, nes tema tikrai ne apie tai ką valgėme šiandien ir vakar.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 01 11, 23:18)
tai galima per až pasikalbėti, nes tema tikrai ne apie tai ką valgėme šiandien ir vakar.

tarp kitko labai i tema- nes mergaitei del mitybos plaukai slenka, o tema zinai kokia.
Atsakyti