Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(sun860819 @ 2009 12 22, 15:35)
sekantis zingsnis buvo pakeisti sampuna i logona (jame nera sls),

Gal galite paaiškinti kas tai yra? g.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 12 27, 22:22)
Gal galite paaiškinti kas tai yra? g.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Logona yra ekologiskas sampunas, ir jame nera chemijos, visokiu silikonu ir t.t blush2.gif
Atsakyti
Uf. Buvau pas endokrinologę. Ištyrė skdliaukę, padarė kraujo tyrimus - viskas gerai. Skydliaukė nesuaktyvėjusi, hormonų kiekis normalus. doh.gif Bet kažką suvėlė, kad kraujas per daug jautrus vyriškam hormonui, dėl to išrašė Diane35, sakė, kitokio recepto tam gydyti nėra. Na, bet su tuo jautrumu man čia kol kas dar neaišku, reikės gal nueiti pas kitą endokrinologę pasikonsultuoti. g.gif KT vartojau ir anksčiau, tik kitokias, plaukai vis tiek slinko, o dbr jau antrą mėn geriu Diane, bet jie ir toliau kuokštais slenka, o dar ir spuogais berti pradėjo. doh.gif Turiu nusipirkusi Rogaine, bet kol kas nesiryžtu naudoti... Pabandysiu pagerti silicį, kiek pamenu, jį vartojant lyg ir buvo apmažėjęs slinkimas. g.gif
Atsakyti
Ir as turejau labai daug bedu su slinkimu, o kai plaukai beveik iki juosmens tai oj kaip sirdutei skaudu visko bandziau ir radau atrodo bigsmile.gif ampules ir sampuniukus su placenta thumbup.gif man labai padejo
Atsakyti
sveikos smile.gif jus cia visazines tai manau galesit ir man padeti smile.gif as zinau , kad mano puse plauku netekimas ir beprotiskas slinkimas yra del mitybos, taciau noredama sukusti atsisakiau milijonos produktu. Ka tureciau pradeti valgyti, kad neslinktu plaukai? Ko man truskta organizme? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 11, 00:14)
sveikos smile.gif  jus cia visazines tai manau galesit ir man padeti smile.gif as zinau , kad mano puse plauku netekimas ir beprotiskas slinkimas yra del mitybos, taciau noredama sukusti atsisakiau milijonos produktu. Ka tureciau pradeti valgyti, kad neslinktu plaukai? Ko man truskta organizme? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif

o vitaminus gerei? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 10, 22:14)
sveikos smile.gif  jus cia visazines tai manau galesit ir man padeti smile.gif as zinau , kad mano puse plauku netekimas ir beprotiskas slinkimas yra del mitybos, taciau noredama sukusti atsisakiau milijonos produktu. Ka tureciau pradeti valgyti, kad neslinktu plaukai? Ko man truskta organizme? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif

mano nuoširdus patarimas tau - pradėk valgyk įvairų maistą, bet po truputį, ir tik nenualink savęs, vartok vitaminus. žinau ką šneku, nes sirgau anoreksiją, su jos pasekmėmis kovoju iki šiol...o organizme tavo db visko trūksta ir kol tu viską atstatysi praeis dg laiko ir plaukų neteksi dar daugiau
Atsakyti
QUOTE(legane @ 2010 01 10, 23:14)
sveikos smile.gif  jus cia visazines tai manau galesit ir man padeti smile.gif as zinau , kad mano puse plauku netekimas ir beprotiskas slinkimas yra del mitybos, taciau noredama sukusti atsisakiau milijonos produktu. Ka tureciau pradeti valgyti, kad neslinktu plaukai? Ko man truskta organizme? smile.gif
Aciu uz pagalba smile.gif


Svarbiausia zuvis,vistiena, jautiena ,grudiniai produktai,koses,varske,vaisiai,darzoves. Aisku, pvz.bandeles su sokoladu tikrai neprisideda prie plauku augimo smile.gif Stenkis gerti kuo daugiau vandens,jei turi,i dideli asoti prisipilk vandens ir pamerk sidabrini sauksteli,jo niekad neisimk(na,tik kasdiena asoteli praplaunant,bet po to vel imerk) ir toki vandenuka nuolat gerk smile.gif
Zinoma,geriausia butu pasikonsultuoti su gydytoju,pasidaryti tyrimus kazkokius,nes tada gal paaisketu ko labiausiai truksta,taigi butu galima skirti ir maisto papildus 4u.gif
Atsakyti
labukas man mama atveze is lt ampoliu su placenta, kaip manot ar uzteks 6? ir kaip jus issitepat visas saknis te lb mazai to skyscio gal maisot su kuo?..
Atsakyti
as irgi namie radau visa dezute ampuliu su placenta bigsmile.gif profilaktiskai naudosiu karta per savaite, nors nuo slinkimo gal gelezi tureciau gerti (man mazakraujyste)
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2010 01 11, 16:09)
labukas man mama atveze is lt ampoliu su placenta, kaip manot ar uzteks 6? ir kaip jus issitepat visas saknis te lb mazai to skyscio gal maisot su kuo?..

jei cia tos apie kurias as galvoju bigsmile.gif tai jos gana dideles, rudam stikle pas jus? smile.gif va tokiu tai uztenka vienos vienam kartui, o 6 tai nezinau, pasiziurekit ar patiks jums is viso 4u.gif buna buna kad vienos neuztenka, tada imi antra, ir tada lb netaupiai gaunasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 01 11, 16:18)
as irgi namie radau visa dezute ampuliu su placenta  bigsmile.gif  profilaktiskai naudosiu karta per savaite, nors nuo slinkimo gal gelezi tureciau gerti (man mazakraujyste)

o jum dar nepagerejo sie mazakr reikalai? unsure.gif
noreciau ir as taip namie rast koki geri plaukams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simute90 @ 2010 01 11, 16:09)
labukas man mama atveze is lt ampoliu su placenta, kaip manot ar uzteks 6? ir kaip jus issitepat visas saknis te lb mazai to skyscio gal maisot su kuo?..

nezinau kokius jum atveze. as naudoju pigius, bet rezultatas pas man matosi tik po 1.5-2 dezuciu (18-24ampuliu) mastau.gif
negaliu, nervuoja ezys ziauriai, bet reikia dziaugtis kad auga biggrin.gif
Atsakyti