Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikutes smile.gif
As irgi visoms rekomenduociau savo pacios isbandytas svogunu kaukytes: isspaudziu svogunus sultis, i jas ipilu sauksteli brendzio ir gerai istrinu plauku saknis. I likusi misini ipilu alyvuogiu aliejaus ir itrinu visus plaukus. Ant galvos uzsidedu plastikine kepure ir ant visaus uzsivynioju ranksluosti. Taip reikia pabuti maziausiai 2 val, o dar geriau 3-4 val. ir issiplauti plaukus sampunu.
Viskas puikiai issiplauna, truputi kvapas svoguno lieka...bet jeigu rupi plaukucius pagydyti, tai tenka pakenteti del to kvapo tongue.gif
Taip daryti tol kol plaukuciai nustos slinkti. Man paprastai nustoja po 3-4 karto.
Atsakyti
QUOTE(Laimučiukas @ 2009 12 20, 18:27)
Man paprastai nustoja po 3-4 karto.

O po kiek laiko vel pradeda? g.gif
Atsakyti
[quote=Maserati,2009 12 18, 20:19]
[quote=Melajja,2009 12 17, 19:19]
Sveikuose pruoduktuose maciau http://www.sveikipro...aubrey-organics smile.gif
Kaip suprantu AO yra zele ar skystis?
Tai pigiau gautusi pirkti VU vaistineje naturalia alijosaus zele, kurios 50 ml kainuoja 11 lt.,taigi 100 ml kainuotu 22 lt smile.gif pigiau gaunasi nei AO vos ne trigubai smile.gif
[/quote]

kaip suprantu AO yra zele, net nezinojau apie VU vasitineje praduodama aloe, man taip pat AO brangoka pasirode smile.gif
Atsakyti
SVeikutes!!!
Man po gimdymo praėjus kazkur 4 men. ziauriai pradėjo slinkti plaukai, suplonejo perpus! Dabar jau apmazejo, bet naudoju nuovira žolelių is vaistinės slenkantiems plaukams, ir is visu Jūsų patarimu pasidarau tokia kauke: trynys, ricinos aliejus, alyvuogiu aliejus, truputis gero brendzio, cinamono, citrinos sulčių, medaus- taigi, man visai patiko! O svogūnų, kadangi aš jų net nevalgau, labai man jie smirda ir skonį gera uzmusa, tai aš be jų bandau gydyti plaukucius! Jei kas irgi jų nemegstat - pabandykit mano receptuka!!!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
man irgi gana ilga laika slinko plaukai, dabar laukiu kol ataugs, bet slinki jau nustojo biggrin.gif
tai isskyriau sau kelias plauku slinkimo priezastis:
priezastis Nr. 1 stresas
Nr. 2 KT
Nr. 3 bloga mityba ir nuovargis
Nr. 4 soliariumai (gali keistai skambeti, bet kiekviena karta apsilankiusi soliariume ir apsisvietusi UV ar kuom ten.. stipriau pradedavo slinki plaukai)
Nr. 5 negerai parinktas sampunas
O padejo svogunu kauke (tik as nelaikiau jos ilgai.. gal 10-15 min ir imaisydavau i ja alyvuogiu aliejaus bei kiausinio tryni, taip pat kad ne taip smirdetu paskui.. reikia ne visa svoguna sutarkuota deti, o tik sultis.. o dar po plovimo sampunu skalauti kuom nors, cia minejo citrinas, bet as skalavau ramunelemis arba zoleliu rinkiniu nuo plauku slinkimo), sekantis zingsnis buvo pakeisti sampuna i logona (jame nera sls), aisku i soliariumus nebevaikstau, maitintis stengiuosi reguliariai, o miegoti - bent jau 8 val i para, nuo KT poveikio geriu nakvisu alieju kapsulese.
Tai vat,
sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sun860819: 22 gruodžio 2009 - 15:38
Sveikos 4u.gif labai reikia patarimo! plaukai slenka nuo pavasario, suemus i kasa jauciu kad jos tik puse beliko, anksciau plaukai naturaliai bangavosi, buvo pasipute, o dabar visiskai tiesus ir nutyse, nebezinau ka ir daryt schmoll.gif nauji auga, tai matosi, bet vistiek labai stipriai slenka, namai pilni plauku. patys plaukai atrodo sveiki, svelnus, lankstus (nedazau) todel nebezinau ko imtis (isbandziau visokius maisto papildus ir sampunus), kokius tyrimus reiktu pasidaryti? vasara buvau medicinos diagnostikos centre dermatologo konsultacijoj, tai tepasake kad praplikusiu plotu nera, tiesiog per greitai slenka plaukai doh.gif bijau nuplikt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2009 12 17, 16:04)
o dilgeliu nuovira darotes is arbatu? blush2.gif


As dariausi, bet bent jau kol kas rezultato nepastebejau. Pirkau sudziovintas dilgeles vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(Svaigulita @ 2009 12 22, 17:12)
Sveikos  4u.gif  labai reikia patarimo! plaukai slenka nuo pavasario, suemus i kasa jauciu kad jos tik puse beliko, anksciau plaukai naturaliai bangavosi, buvo pasipute, o dabar visiskai tiesus ir nutyse, nebezinau ka ir daryt  schmoll.gif  nauji auga, tai matosi, bet vistiek labai stipriai slenka, namai pilni plauku. patys plaukai atrodo sveiki, svelnus, lankstus (nedazau) todel nebezinau ko imtis (isbandziau visokius maisto papildus ir sampunus), kokius tyrimus reiktu pasidaryti? vasara buvau medicinos diagnostikos centre dermatologo konsultacijoj, tai tepasake kad praplikusiu plotu nera, tiesiog per greitai slenka plaukai  doh.gif  bijau nuplikt  schmoll.gif




Manau, kad čia visos prirase tikrai daugybe kompleksinių gydymo būdu, tiesiog reikia bandyti viska, kas priimtina pačiai ir ieskoti kas padės! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaigulita @ 2009 12 22, 17:12)
Sveikos  4u.gif  labai reikia patarimo! plaukai slenka nuo pavasario, suemus i kasa jauciu kad jos tik puse beliko, anksciau plaukai naturaliai bangavosi, buvo pasipute, o dabar visiskai tiesus ir nutyse, nebezinau ka ir daryt  schmoll.gif  nauji auga, tai matosi, bet vistiek labai stipriai slenka, namai pilni plauku. patys plaukai atrodo sveiki, svelnus, lankstus (nedazau) todel nebezinau ko imtis (isbandziau visokius maisto papildus ir sampunus), kokius tyrimus reiktu pasidaryti? vasara buvau medicinos diagnostikos centre dermatologo konsultacijoj, tai tepasake kad praplikusiu plotu nera, tiesiog per greitai slenka plaukai  doh.gif  bijau nuplikt  schmoll.gif



Pas mane irgi tas pats. Issigandau kad tapsiu plika. Kreipiausi pas daktarus, dare visokius tyrimus, tikrino net struma. Sako viskas gerai, tai sezoninis plauku slinkimas.
Atsakyti
QUOTE(sun860819 @ 2009 12 22, 17:35)
Sveikos  4u.gif
man irgi gana ilga laika slinko plaukai, dabar laukiu kol ataugs, bet slinki jau nustojo  biggrin.gif
tai isskyriau sau kelias plauku slinkimo priezastis:
priezastis Nr. 1 stresas
Nr. 2 KT
Nr. 3 bloga mityba ir nuovargis
Nr. 4 soliariumai (gali keistai skambeti, bet kiekviena karta apsilankiusi soliariume ir apsisvietusi UV ar kuom ten.. stipriau pradedavo slinki plaukai)
Nr. 5 negerai parinktas sampunas

<...>


soliariume kaip ir bunant sauleje plaukus reikia pridengti, cia niekam nepaslaptis mirksiukas.gif

profilaktiskai perskauluju zoleliu misiniu nuo plauku slinkimo is vaistines pirktu ir pusmeti vartoju kokius vitaminus plaukams, jau senokai nebeslenka, blizga sveikai
o pavasario truputi bijau, nes tada prasideda didysis plauku kritimas unsure.gif
kai ploni plaukai ir dar slenka... verysad.gif
Atsakyti
Linksmu svenciu!!!
Atsakyti
QUOTE(Lijanda @ 2009 12 24, 03:39)
Pas mane irgi tas pats. Issigandau kad tapsiu plika. Kreipiausi pas daktarus, dare visokius tyrimus, tikrino net struma. Sako viskas gerai, tai sezoninis plauku slinkimas.

ir as tyriausi skydliauke, bet nieko nerado..nu as nelabai isivaizduoju kaip galetu buti sezoninis plauku slinkimas kai pavasari jau bus metai kai slenka plaukai..net nzn smile.gif reiks isbandyt cia aprasyta kazkokia svogunu kauke.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaigulita: 27 gruodžio 2009 - 21:14