Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

mergaites kur galima isigyti aloe sultis plaukams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2009 12 17, 13:28)
mergaites kur galima isigyti aloe sultis plaukams? 4u.gif

gal vaistineje? bet nzn ar jos grynos.
o siaip - isspausti is aloe biggrin.gif
Atsakyti
o dilgeliu nuovira darotes is arbatu? blush2.gif
Atsakyti
as tai ne is arbatu, o pati isdziovinau dilgeles bigsmile.gif kitos gal ir darosi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2009 12 17, 14:28)
mergaites kur galima isigyti aloe sultis plaukams? 4u.gif


Sveikuose pruoduktuose maciau http://www.sveikipro...aubrey-organics smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 17, 16:55)
as tai ne is arbatu, o pati isdziovinau dilgeles  bigsmile.gif  kitos gal ir darosi mastau.gif


drinks_cheers.gif as taip pat pati, ir berzu lapus, ir visokias varnalesu saknis, medetkas.... Bet man nuovirai labai suguldo plaukus, kaip riebaluoti atrodo po pusdienio verysad.gif o paskalavus nuoviru ir perplovus plaukus po valandenes tubut naudos nelabi ir liektu g.gif
Atsakyti
Sedziu ir vel as su svogunu kaukyte. Sitas jau jubelejinis 10 kartas rolleyes.gif Padarysiu keliu savaiciu pertrauka, paziuresiu, kaip plaukuciai reaguos.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 12 17, 21:58)
Sedziu ir vel as su svogunu kaukyte. Sitas jau jubelejinis 10 kartas rolleyes.gif Padarysiu keliu savaiciu pertrauka, paziuresiu, kaip plaukuciai reaguos.

O sakykim jei tokia kauke tikrai padeda, ja nustojus naudoti nebuna vel tas pats? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 17, 20:04)
O sakykim jei tokia kauke tikrai padeda, ja nustojus naudoti nebuna vel tas pats? g.gif

Butent ta ir noriu patikrint, be to, tiesiog apie pora savaiciu neiseis man darytis sitos kaukytes, tai tuo paciu ir patikrinsiu blush2.gif
Atsakyti
Mano irgi slenka, net nežinau ką daryti. Jie pas mane ir taip silpni, o dar nuslinkti baigia blink.gif
Atsakyti
[quote=Melajja,2009 12 17, 19:19]
Sveikuose pruoduktuose maciau http://www.sveikipro...aubrey-organics smile.gif


Kaip suprantu AO yra zele ar skystis?
Tai pigiau gautusi pirkti VU vaistineje naturalia alijosaus zele, kurios 50 ml kainuoja 11 lt.,taigi 100 ml kainuotu 22 lt smile.gif pigiau gaunasi nei AO vos ne trigubai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 10, 10:08)
Alijosiu pirma savo skabiau  rolleyes.gif  Paskui pagailo  unsure.gif  Galvojau po keliu kartu nebeliks.
Tada nusipirkau sultis. Na manau tiktu ir is vaistines. Priklausomai kiek pinigu galima skirti. Nes tos naturalios brangesnes. Del eurovastines nezinau, ten nemaciau kokia ten sudetis ir koks procentas tu sulciu ten yra. As kur pirkau, jos ner visai naturalios, yra ir priedu, bet alavijo apie 90 proc ten.
Laikau apie 10-15 min. Daug tikrai nereikia vienam kartui 20-30 ml pakankama.
Paskui normaliai is plaunu plaukus su sampunu, kondicionieriumi ir viskas. 2-3 kar per savaite ziurint kada plaunu galva, arba kada yra laiko.
Tiesa tos sultys buna skirtingos kiek zinau, vienu buna tik lapo vidus, o kitos buna visos sumaltos. Tai sako kur visos sumaltos gali alergizuoti.As bent nealergiska, todel man ir galvos neniesti.Juk ir siaip alijosius gydo, tai manau galvos odai kaip tik labai patinka.

raimuxe irgi labai gerus ingridientus parase  thumbup.gif  Tik man cinamonas sunkiai issiplaudavo  ax.gif 
As tik imdvau kiausinio tryni, alyvuogiu aliejaus, medaus, brendziuko , kitokiu alieju neturejau.


Pagalvojau,ar galima naudoti http://ecx.images-am...L500_AA280_.jpg tokia zele?? blush2.gif
Atsakyti
sveiuose produktuose yra dar pirkti ne zele, o ir sultis smile.gif
Atsakyti