Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

O mane tai galutinai uzkniso slinkimas ir paprasiau kolegu, kad parveztu Priorino.
Bandysiu, tik nezinau, ar galima prie ju dar gerti kitus maisto papildus, mat vartoju Wellwoman kuri laika, tai nezinau, ar nutraukt, ar ne. Ar nepadauginsiu ko abu vienu metu gerdama.
Atsakyti
man idomu, ar tikrai ricinos aliejus padeda nuo slinkimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 16, 15:51)
man idomu, ar tikrai ricinos aliejus padeda nuo slinkimo  g.gif

Sveikos. Manau, kad kiekvienam individualiai. bet man labai padejo thumbup.gif . Mano plaukai labai ploni, tat kai pradejo slinkti, tai jau buvo sokas blink.gif . Per pora men teko nusikirpt vos ne "berniuku".. 4u.gif . Pradejau naudoti viska, tai jau darau 3men jei ne kiekviena, tai kas antra diena, teko ir atsisakyti savo mylimiausios blond doh.gif . Dabar jau nusprendziau duoti pailseti plaukams, beveik siekia peciu, nors ir negreit auga, bet pridygo daug antenu, nuo saknu stiprus auga. Kaukes darausi db tik pora kart i savaite, bet masazuoju kasdien.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 14, 10:22)
nu rimtai.. sestadieni daziau su 3 dezutem tai neuzteko keliom sruogom biggrin.gif  bet triju tai tikrai reikia. cia biski offtopikas isejo...


nesvarbu kad offtopicas,vis tiek labai idomu.....kai mano buvo labai baisiai tankūs ir labai ilgi,išsiversdavau su 2,5-3 pakuotem. na bet 4???
dabar kai retesni,aisku 4 būtų 2 kartams..
gal mėgstate labai sočiai pritepti sruogas?





Atsakyti
QUOTE(Jeleza @ 2009 12 16, 16:06)
Per pora men teko nusikirpt vos ne "berniuku".


Labas, mano irgi ploni, ir kai pradėjo bei nepaliauja slinkt, tai pastovus šokas blink.gif smile.gif

Plaukai iki pečių, jokių 'blondžių' daugiau gyvenime, stiprinu stropiai, bet pagalvoju, gal nukirpus 'berniuku' geriau pagelbėčiau atsigaut. tik va, atrodo, kad turint lygius poilgiu tiesiog suimi, suriši ir tarsi 'užmaskuoji' vietas, kurios 'skystesnės'. O va atseit kai nukirpsiu-iškarpysiu, tyai 'nebeužskleisiu' paskui, kai dar praretės, ką? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorofėja: 16 gruodžio 2009 - 18:12
QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 16, 20:11)
Labas, mano irgi ploni, ir kai pradėjo bei nepaliauja slinkt, tai pastovus šokas blink.gif    smile.gif

Plaukai iki pečių, jokių 'blondžių' daugiau gyvenime, stiprinu stropiai, bet pagalvoju, gal nukirpus 'berniuku' geriau pagelbėčiau atsigaut. tik va, atrodo, kad turint lygius poilgiu tiesiog suimi, suriši ir tarsi 'užmaskuoji' vietas, kurios 'skystesnės'. O va atseit kai nukirpsiu-iškarpysiu, tyai 'nebeužskleisiu' paskui, kai dar praretės, ką?  4u.gif

As manau, kad nusikirpt visada spesiu, tiesiog kai plaukai pasidare vienas iki peciu, kitas iki ausies, tai cia doh.gif . Teko trumpint visus, kad islygint, ir siaip manau, kad atauga gyvesni, jei tik nekils pagunda nubalint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 12 13, 22:12)
Na ir kaip rezultaatas?
Man po antros kaukės su svogūnais nustojo slinkti plaukai thumbup.gif  thumbup.gif  Tikrai siūlau visoms pabandyti. Aš pyliau alyvuogių aliejaus, ricinos, kiaušinio trynį, arbatmedžio aliejaus 5 lašus, arnalėšų aliejaus ir sutarkavau visą svogūną, įspaudžiau šiek tiek citrinos. Razultatas stulbinantis thumbup.gif  thumbup.gif


Na o man tai nepasakyciau kad ispudinga sita svogunu kauke, gal truputi pamazejo, meginsiu dar deti, bet nuo 2 kartu didelio poveikio nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissaule @ 2009 12 16, 23:13)
Na o man tai nepasakyciau kad ispudinga sita svogunu kauke, gal truputi pamazejo, meginsiu dar deti, bet nuo 2 kartu didelio poveikio nera  g.gif

Man tai neslinko labai stipriai,bet po pirmo svogunu kaukes panaudojimo tik keli plaukai sepeti beliko issiplovus galva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 12 16, 16:22)
nesvarbu kad offtopicas,vis tiek labai idomu.....kai mano buvo labai baisiai tankūs ir labai ilgi,išsiversdavau su 2,5-3 pakuotem. na bet 4???
dabar kai retesni,aisku 4 būtų 2 kartams..
gal mėgstate labai sočiai pritepti sruogas?

aham, labai sociai sese tepa, nes jei per mazai - tai iseinu marga, o kai sociai pritepa tai spalva lygut lygutele...
Atsakyti
QUOTE(kissaule @ 2009 12 16, 22:13)
Na o man tai nepasakyciau kad ispudinga sita svogunu kauke, gal truputi pamazejo, meginsiu dar deti, bet nuo 2 kartu didelio poveikio nera  g.gif

As irgi jokio poveikio nepastebejau, bet sita kauke dariausi 5 kartus ir karta per savaite. Kaip slinko taip ir toliau slenka doh.gif Netekau jau trecdalio savo plauku..Bandysiu darytis duonos kauke, skaiciau kad stiprina plaukus smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Noreciau pasidalinti savo patirtimi. Turejau didele beda su plaukuciais, nes pradejo labai slinkti, be to dar apkirpo nelabai graziai, tai reikejo greitai sustabdyti plauku slinkima ir pagreitinti ju augima. Isanalizavus ivairiu intern.puslapiu informacija, isrinkau sau sekancius budus problemai spresti:
1.Dilgeliu nuoviras, po kiekvieno plovimo
2.Svogunu sulciu itrinimas i galvos oda (2 kartus i savaite, keliom valandom, arba nakciai)
3.viena ar du kartus i savaite tepiau aliejukais (rusiski "atecka Agafja" alejus plauku stiprinimui ir augimui) Tai galima sakyti, kad viena diena svogunu kauke, po dienos, alejine, po to vel svogunu, ir t.t.
Po savaites jau pajauciau rezultata, maziau pradejo slinkti
po dvieju jau is viso nustojo smile.gif
Nezinau kas tiksliai padejo, bet ir augti pradejo greiciau, tik pries savaite nusidaziau plaukus, ir jau matau kad vel saknis gerai matosi biggrin.gif nors anksciau, del to kad letai augdavo dazydavau plaukus kas 1.5 menesius
Vis dar naudoju dilgeliu nuovira, bei viena karta i savaite naudoju svogunu kauke ir viena karta alejine. Plaukais patenkinta, darau su jais ka noriu, kankinu visai imanomais budais thumbup.gif ir nieko, atrodo sveiki, neslenka, neluzineja, neissauseja (nors naudoju Blond dazus)
P.s. tiesa viena karta naudojau XNA naturalius dazus, bespalvius. Tai irgi patiko, rezultatas is karto, net visi pazistami is kart pastebejo. Bet manau, kad ji daugiau suteike plaukams sveiko blizgesio, nei sustabde nuo slinkimo

Sekmes visoms ieskancioms savo sveiku plauku recepta cool.gif
Atsakyti
Sveikos!
O man nuo slinkimo padejo Kaaral ampules nuo plauku slinkimo mirksiukas.gif Dabar jau tikiu, kad peruko nereiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(indigo7 @ 2009 12 16, 11:44)
O mane tai galutinai uzkniso slinkimas ir paprasiau kolegu, kad parveztu Priorino.
Bandysiu, tik nezinau, ar galima prie ju dar gerti kitus maisto papildus, mat vartoju Wellwoman kuri laika, tai nezinau, ar nutraukt, ar ne. Ar nepadauginsiu ko abu vienu metu gerdama.

Manau, kad abieju tikrai negerk - pasirink tik viena is ju g.gif
Atsakyti