Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 14:17)
as kirpykloj buvau sumokejusi 150lt ir spalva po savaites visiskai nusiplove  biggrin.gif tai kirpeja pasake ateit dar karta nudazys. bet pagalvojau - aciu, nereikia, gaila man dar 150lt.  tai nuo to laiko pasakiau ne - kirpykloms. Kadangi dazau ta pacia beveik juoda spalva, tai man pakankamai vienodai nusidazo... 

dabar pries dazyma pora savaiciu labai stiprinu plaukus - varnalesu aliejumi ir cemeryciu vandeniu..  unsure.gif  kad atlaikytu dazyma...  unsure.gif

o paskui kokiu sampunu tuos "stiprintojus" isplauni ? g.gif ..nes jei ant tokiu aplipusiu plauku dedi dazus, tai gal ir issauki priesinga reakcija... g.gif ...todel slenka kuokstais.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 13, 17:51)
o paskui kokiu sampunu tuos "stiprintojus" isplauni ?  g.gif ..nes jei ant tokiu aplipusiu plauku dedi dazus, tai gal ir issauki priesinga reakcija... g.gif ...todel slenka kuokstais.... g.gif

nemanau, nes pastebejau, kad maziau iskrenta plauku kai po stiprinimo dazau.. maziau bet vis tiek noriu kad isvis neslinktu.. o vat vasara kai daziau ir niekuo nestiprinau plauku, tai ten isvis buvo tragedija...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 01:10)
man nuo bet kokiu dazu slenka plaukai... Ar Castingas, ar loreal koksnors, ar svarckopf, ar wellatone, ar londa... jokio skirtumo... po dazymo plaukai kuokstais slenka doh.gif


Man ir tas pats,jokio skirtumo kokie dažai ir vieną kartą gan ilgai nedažiau sakau pažiūrėsiu gal nesmuks,bet jokio skirtumo,visvien slinko ir nedažyti.Tai dbr dažau kas tris mėn,su augaliniais na bet slenka ir viskas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donma: 13 gruodžio 2009 - 18:14
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 12:17)
as kirpykloj buvau sumokejusi 150lt ir spalva po savaites visiskai nusiplove  biggrin.gif tai kirpeja pasake ateit dar karta nudazys. bet pagalvojau - aciu, nereikia, gaila man dar 150lt.  tai nuo to laiko pasakiau ne - kirpykloms. Kadangi dazau ta pacia beveik juoda spalva, tai man pakankamai vienodai nusidazo... 

dabar pries dazyma pora savaiciu labai stiprinu plaukus - varnalesu aliejumi ir cemeryciu vandeniu..  unsure.gif  kad atlaikytu dazyma...  unsure.gif

mhm...na brangokai... doh.gif man nuo visu alieju, itrinimu, labai greit virsugalvy pasiplauna spalva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kissaule @ 2009 12 12, 22:31)
Pameginau ir as siandien svogunu kauke, tai jokio kvapo neliko kai su sampunu issiploviau, naudoju syoss ir sampuna ir balzama  rolleyes.gif

Na ir kaip rezultaatas?
Man po antros kaukės su svogūnais nustojo slinkti plaukai thumbup.gif thumbup.gif Tikrai siūlau visoms pabandyti. Aš pyliau alyvuogių aliejaus, ricinos, kiaušinio trynį, arbatmedžio aliejaus 5 lašus, arnalėšų aliejaus ir sutarkavau visą svogūną, įspaudžiau šiek tiek citrinos. Razultatas stulbinantis thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(sher @ 2009 12 13, 12:12)
as pakeiciau dazus, kuriuos perku eko parduotuveje akropolyje (herbatint vadinasi) jie naturalesni,  ir tikrai tik geri atsiliepimai apie juos, to slinkimo nera po dazymo su siais dazais, tai patariu isbandyti kai sekanti karta dazysi  smile.gif

O čia Akropolyje kuriame mieste? g.gif
Papildyta:
Ai, tiesa dar pamiršau, kad dėjau beveik šaukštą cinamono. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 12:16)
ir kokios kainos tu dazu? nes man tai parduotuviniu reikia 4 dezuciu  doh.gif  jauciu nuo eko dazu bankrotas butu....  unsure.gif

4 dezuciu??? blink.gif tai kokie ten plaukai pas tave??? blink.gif nu mano ilgi iki puses peciu mazdaug, tai man vieno pakelio uztenka.. ten yra dvieju firmu, abiejom daziau, man puikus dazai ir vieni ir kiti, zilus nudazo 100% 4u.gif spalvu pasirinkimas kaip ir visu dazu, pakankamai platus, herbatint dazai kainuoja 43lt o tie kiti 48 neprisimenu pavadinimo dabar ( kazkaip color... ), herbatint italiski jie truputi greiciau nusiplauna nei tie kiti ( color...) (sitie prancuziski), cia vilniaus akropolyje mirksiukas.gif siuos dazus jau isbande ir mano mama (patenkinta) ir drauge (irgi patenkinta), o as kirpykloje nu geroje..visuomet uz dazyma mokedavau apie 240lt su nuolaida, ir man negaila tu pinigu galiu ir kirpykloje dazytis, bet kai isbandziau siuos dazus, del ju poveikio plaukams galiu ir pati pasiterlioti smile.gif va cia galit pasiskaityti
http://www.zoliunama...;category_id=90
va radau ir tuos kitus smile.gif
http://www.pharmacon...rsoin-p-75.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sher: 14 gruodžio 2009 - 09:29
QUOTE(sher @ 2009 12 14, 09:19)
4 dezuciu??? blink.gif  tai kokie ten plaukai pas tave??? blink.gif 

nu rimtai.. sestadieni daziau su 3 dezutem tai neuzteko keliom sruogom biggrin.gif bet triju tai tikrai reikia. cia biski offtopikas isejo...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 14, 10:22)
nu rimtai.. sestadieni daziau su 3 dezutem tai neuzteko keliom sruogom biggrin.gif  bet triju tai tikrai reikia. cia biski offtopikas isejo...

neisivaizduoju... blink.gif
Atsakyti
kai po gimdymo kuokstais pradejo slinkt, tiesiog ryte atsikelus sauja plauku nuo pagalves surinkdavau blink.gif tai pradejau selektyve seruma naudoti, vyriskas nuo slinkimo, pokeliu men. visai nustojo slinkti dar po kiek laiko pridygo kruva antenu tongue.gif atrodziau juokingai, visi klausinejo kas mane taip apkirpo, bet tek dauk pridygo per visa galva tokiais kuoksteliais ne tai kad po plaukeli thumbup.gif , ir pats plaukas sustorejo atsigavo, nustojau dabar teptdarau pertrauka, bet geriu asiuklio arbatos tai vel va po keliu men pilna plaukuciu mazu blush2.gif pasirodo asiuklis skatina augima g.gif bet seip per diena turi iskristi iki simto plauku nes vieni keicia kitus tai yra normalu smile.gif na ir prirasiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu ir aš pasiguosti dėl plaukų slinkimo.. Tai prasidėjo pernai gruodžio mėn. Iš pradžių galvojau kad tai tik šiaip, nes slinko po labai nedaug.. Tačiau taip issismarkavo, kad sausio mėnesį pradėjau ieškot priežasties(nes vitaminus odai plaukams ir nagalms naudojau jau kuris laikas), tai skydliaukę išsityriau - viskas normos ribose, po to kirpykloje pirkau tonikus, šampūnus, kaukes nuo slinkimo - jokio rezultato, tad taip besikankindama sulaukiau vasario mėnesio ir savo ilgai lauktų išleistuvių vakaro, užsirašiau pas kirpėją, bet nuėjus nieko ji man padaryt negalėjo - iš mano plaukų kasos buvo likę vos plona sruogikė, tad susirišau plaukus ir į šventę, toliau, pradėjau dirbti ir taip prabėgo kovo mėnuo, per tą laiką blaškiaus per gydytojus kad pagaliau kažką rastų, nes plaukai slinko kaip "vėžininkei" (atsiprašau už tokį išsireiškimą), niekas niekur nieko.. Tačiau šioje istorijoje buvo teigiamų dalykų - išsityriau, o iškritę plaukai pradėjo po truputį augti, lėtai, bet po kelių mėnesių pasimatė "ežiukai", džiaugiausi ir toliau viską dariau. Tačiau slinkimas nenustojo. Ir kai be jokios vilties ėjau pro Eurokos parduotuvę, užsukau pasidomėt ką jie turi, pasiūlė kapsulių Placent ir galvodama, jog atrodo jau viską išbandžiau - nusipirkau. Pabandžiau, kursas - kasdien. Tad gero mėnesio naudojimas davė reikiamų rezultatų -"ežiukai" sparčiai augo, slinkimas šiek tiek sustojo... Tad Gegužės mėnesį - keliavau į kirpyklą, ten man stilistė padarė gerą kirpimą, patiko jis man ir pati sau atrodžiau atsigavus, ir dar po kokio mėnesio niekas net pasakyt negalėjo, kad man plaukai slinko ir kad trumpi plaukai dėl to kad jiems kažkas negerai. Tad šiuo metu jau vėl augint kasas pradėjau, plaukai slenka tik tiek kiek jiems to reikia thumbup.gif
Atsakyti
labas merginos smile.gif
paskaiciau Pilveliukes pasisakyma smile.gif ir pagalvojau kad labai pazistamo kazkas biggrin.gif
tik man ne gimdyt nereikejo... o kad isslinkus seniems plaukams pradejo dygti nauji - tai nebutinai del priemones, o tiesiog tai yra naturalu smile.gif (zinoma - i priemones nespjaunu jokiu budu).
taigi pries metus nutiko taip, kad tragiskai tiesiog siaubingai pradejo slikti plaukai. na, kad jie slenka ir po kelis per diena jei iskrenta - tai nieko baisaus, bet man SITAIP tai buvo pirma syki... kas karta plaunant uzsikimsdavo vonia doh.gif doh.gif issigandusi uzpuoliau kirpeja klausimais, kas cia kaip cia... tai pirmiausia ji pasiklausinejo manes smile.gif paaiskejo, kad tuo metu kaip tik patyriau nemaza stresa ( ir ne tik butent tuo konkreciu metu, o jau gera pusmeti ir daugiau) ir nuo to tas plauku slinkimas... dar paaiskino, kad bent jau kas pora metu, o dazniausiai kas metus vienu periodu plaukai slenka labiau, nes auga ir keiciasi nauji, todel ypatingos panikos reiketu kaip tik tada kai kokius tris metus neslenka ir nesikeicia plaukas, ir juolab jeigu neauga nauji plaukeliai...tai kiekviena syki ji mane issijuosusi ramino, kad plika tikrai neliksiu, nes galva pilnut pilnutele yra nauju svieziu plaukuciu ir vaikstau kaip ezys biggrin.gif todel panikuoti nera ko ir reikia duot ramiai seniems paukams iskristi, kad nauji turetu kaip augti ir atsinaujinti.
o man slinko baisingai, ir nepadejo jokie kirpejos patarimai, taciau paskui kaip pradejo augti nauji doh.gif doh.gif doh.gif maniau isprotesiu biggrin.gif net nieztejo galva ir vaiksciojau kaip su aureole biggrin.gif visi juokes kad kaip ezys koks atrodau:D biggrin.gif tad kazkokiu drastisku dalyku daryti nesiemiau, tik pradejau naudoti naturalias priemones ir daugiau kaukiu dejau atstatanciu, jas ilgesni laika laikydavau ir stai ataugo manoji aureole, ir net gaila kazkaip smile.gif nes labai smagu buvo, kad "nauji" plaukai biggrin.gif biggrin.gif

zinoma, visai kas kita, kai plaukai slenka del pazeidimo, ar del dazymo, cia jau reikia rupintis ir puoseleti, o as kadangi ju niekad gyvenime nedaziusi ir siaip jie stebetinai sveiki man "nuskilo" tai bepigu man cia ir sypsotis blush2.gif
Atsakyti
kokia namine kauke patartumet slenkantiems plaukams?apart svoguno doh.gif
Atsakyti