Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Lepsva @ 2009 12 11, 23:21)
O kaži alijošių galima vaikui 4,5 metų naudoti? Jos gana ilgi plaukai ir nemažai šukuojant lieka šukose. Gal lengviau išsišukuotų ir mažiau slinktų g.gif .
O kaip daryti? Jei pirktos sultys, tai tik perskalauti ar palaikyti?

tai vaikuciui pirma gal kur patepk nedaug ant rankytes, paziuret ar nera alergijos. O jos kad pirktos tai paskui tik itrint i plaukus keliom minutem ir su sampunu perplaut.
Atsakyti
Ačiū, pabandysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 12 11, 22:10)
O aš jau sav. negaliu svogūnų kvapo atsikratyti... Vieną kartą tik dariau...
gėda net kur išeiti,...
O maniau, kad po plovimo kvapas dings... doh.gif


Pameginau ir as siandien svogunu kauke, tai jokio kvapo neliko kai su sampunu issiploviau, naudoju syoss ir sampuna ir balzama rolleyes.gif
Atsakyti
kaip apsaugoti plaukus, kad po dazymo jie neslinktu kuokstais? g.gif va siandien daziau plaukus, vel puse plauku palikau vonioj.. jau bijau dazyti... istveriau nesidazius 4.5 menesio, bet kai MB pasake kad jau reikia, nes sauleje esu ryza, teko greit taisyti padeti... ir susitaikyti su slinkimu... verysad.gif
Atsakyti
Eve-line, kartais nuo netinkamu dazu plaukai ima slinkti...reikia keisti dazus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2009 12 12, 22:09)
Eve-line, kartais nuo netinkamu dazu plaukai ima slinkti...reikia keisti dazus mirksiukas.gif  4u.gif

man nuo bet kokiu dazu slenka plaukai... Ar Castingas, ar loreal koksnors, ar svarckopf, ar wellatone, ar londa... jokio skirtumo... po dazymo plaukai kuokstais slenka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 00:10)
man nuo bet kokiu dazu slenka plaukai... Ar Castingas, ar loreal koksnors, ar svarckopf, ar wellatone, ar londa... jokio skirtumo... po dazymo plaukai kuokstais slenka doh.gif

pas mane buvo ta pati problema kad nudaziusi plaukus jie man kuokstais slinkdavo, tik as ne parduotuviniais o salonuose dazydavau su loreal dazais, tie is parduotuves tai ten dar ziauresni dazai, po ju tai isvis jauciu plika likciau.. tai vat as pakeiciau dazus, kuriuos perku eko parduotuveje akropolyje (herbatint vadinasi) jie naturalesni, ir tikrai tik geri atsiliepimai apie juos, to slinkimo nera po dazymo su siais dazais, tai patariu isbandyti kai sekanti karta dazysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 12, 23:10)
man nuo bet kokiu dazu slenka plaukai... Ar Castingas, ar loreal koksnors, ar svarckopf, ar wellatone, ar londa... jokio skirtumo... po dazymo plaukai kuokstais slenka doh.gif

parduotuviniuose dazuose yra laaabai didelis %-tas oksidanto...na pvz 7%, kai tuo tarpu kirpykloj galima pasirinkti ta %, pvz 3, arba 1,5 %...tai manau vienintelis + parduotuviniu dazu- nedidele kaina, o visa kita... schmoll.gif
gali del to slinkt...
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 12 13, 11:12)
pas mane buvo ta pati problema kad nudaziusi plaukus jie man kuokstais slinkdavo, tik as ne parduotuviniais o salonuose dazydavau su loreal dazais, tie is parduotuves tai ten dar ziauresni dazai, po ju tai isvis jauciu plika likciau.. tai vat as pakeiciau dazus, kuriuos perku eko parduotuveje akropolyje (herbatint vadinasi) jie naturalesni,  ir tikrai tik geri atsiliepimai apie juos, to slinkimo nera po dazymo su siais dazais, tai patariu isbandyti kai sekanti karta dazysi  smile.gif

ir kokios kainos tu dazu? nes man tai parduotuviniu reikia 4 dezuciu doh.gif jauciu nuo eko dazu bankrotas butu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 13, 11:16)
ir kokios kainos tu dazu? nes man tai parduotuviniu reikia 4 dezuciu  doh.gif  jauciu nuo eko dazu bankrotas butu....  unsure.gif

nebutinai eco. as dazausi kirpykloj, tas man kainuoja apie 100lt, na jei visus plaukus, tai apie 20 lt brangiau. is kirpyklos dazu nesu niekad pirkus. kiek tu sumoki?
man kirpeja nuosirdziai patare nedazyt su parduotuviniais, sake geriau nusipirkt kirpykloj. gautusi aisku pigiau. bet maisyt reikia, nusidazai nelygiai ir pan...
tiesa esu bandziusi eco is parduotuves, buvo nekas...nejo istept, kose sudziuvo, maniau nubyres viskas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 12 13, 11:58)
nebutinai eco. as dazausi kirpykloj, tas man kainuoja apie 100lt, na jei visus plaukus, tai apie 20 lt brangiau. is kirpyklos dazu nesu niekad pirkus. kiek tu sumoki?
man kirpeja nuosirdziai patare nedazyt su parduotuviniais, sake geriau nusipirkt kirpykloj. gautusi aisku pigiau. bet maisyt reikia, nusidazai nelygiai ir pan...
tiesa esu bandziusi eco is parduotuves, buvo nekas...nejo istept, kose sudziuvo, maniau nubyres viskas... doh.gif

as kirpykloj buvau sumokejusi 150lt ir spalva po savaites visiskai nusiplove biggrin.gif tai kirpeja pasake ateit dar karta nudazys. bet pagalvojau - aciu, nereikia, gaila man dar 150lt. tai nuo to laiko pasakiau ne - kirpykloms. Kadangi dazau ta pacia beveik juoda spalva, tai man pakankamai vienodai nusidazo...

dabar pries dazyma pora savaiciu labai stiprinu plaukus - varnalesu aliejumi ir cemeryciu vandeniu.. unsure.gif kad atlaikytu dazyma... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2009 12 13, 12:12)
pas mane buvo ta pati problema kad nudaziusi plaukus jie man kuokstais slinkdavo, tik as ne parduotuviniais o salonuose dazydavau su loreal dazais, tie is parduotuves tai ten dar ziauresni dazai, po ju tai isvis jauciu plika likciau.. tai vat as pakeiciau dazus, kuriuos perku eko parduotuveje akropolyje (herbatint vadinasi) jie naturalesni,  ir tikrai tik geri atsiliepimai apie juos, to slinkimo nera po dazymo su siais dazais, tai patariu isbandyti kai sekanti karta dazysi  smile.gif


Man ta pati problema, slenka - nuo dazymo, suo metu dazausi su augaliniais, bet peroksida stiproka tenka naudot 7.5proc.
o kaip su spalvom tu dazu? pasirinkimas turbut skurdus, ir ar jie pasviesina plaukus, ar tik atsplavi suteikia, na kaip augaliniai? 4u.gif
Atsakyti