Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 10, 11:39)
Ačiū, mergaitės, už atsakymus, mane būtent domina 'skabymas', mat tiek prisiauginau alijošių, kad mielai nuskabyčiau smile.gif Tik, pamenu, vienąkart bandžiau kažką 'išspausti', dėjau ant galvos belekaip, tai ėst pradėjo  mirksiukas.gif  Išsigandau ir nuploviau, tokia tat patirtis. O kaip Jūs darot?

g.gif gal jautri oda pas jus. nes as tai vakarais neretai tepu veido oda sultimis g.gif ir palieku pusvalandziui ir nieko.. labai gerai drekina oda ax.gif biski offtopic ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 10, 11:41)
g.gif  gal jautri oda pas jus. nes as tai vakarais neretai tepu veido oda sultimis  g.gif  ir palieku pusvalandziui ir nieko.. labai gerai drekina oda  ax.gif  biski offtopic  ax.gif


Tai tada konkrečiai į temą - imat alijošių, nulaužiat lapą - ir...? Kaip tas sultis spaudžiat? Maigot? Smulkinat visą lapą ar skobiat iš vidaus? Žodžiu, kaip tą daiktą paverst sultimis? O gal perpjaunat ir tuo lapu įtrinat? Ruošiuos visa tai ant galvos dėt. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 10, 12:38)
Tai tada konkrečiai į temą - imat alijošių, nulaužiat lapą - ir...? Kaip tas sultis spaudžiat? Maigot? Smulkinat visą lapą ar skobiat iš vidaus? Žodžiu, kaip tą daiktą paverst sultimis? O gal perpjaunat ir tuo lapu įtrinat? Ruošiuos visa tai ant galvos dėt. Ačiū  4u.gif

asmeniskai as nulupu vienos puses odele ir su lapu itrinu. Beja, alijosius pries naudojant turi bent diena paguleti saldytuve, taip issiskiria daugiau sulciu ir jis kazkaip darosi naudingesnis. Be to, ansciau as alijosiaus sulciu pildavau i sampuna (keleta sauksteliu) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 10, 12:39)
Ačiū, mergaitės, už atsakymus, mane būtent domina 'skabymas', mat tiek prisiauginau alijošių, kad mielai nuskabyčiau smile.gif Tik, pamenu, vienąkart bandžiau kažką 'išspausti', dėjau ant galvos belekaip, tai ėst pradėjo  mirksiukas.gif  Išsigandau ir nuploviau, tokia tat patirtis. O kaip Jūs darot?

as paimdavau lapa nulupdavau ir tik vidu isskusdavau su sauksteliu. Lapo virsaus nenaudodavau. Tiesa prie to pacio tai su medum galima maisyt. Tikrai nepakenks. O jei dar ko ideti butu visai super kauke.
Medus su alijosium puikus vaistas ir nuo kosulio.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 10, 13:48)
Medus su alijosium puikus vaistas ir nuo kosulio.


Taip, taip - tą bjaurastį labai ryškaii pamenu iš vaikystės, gal todėl ir negaila skabyt! mirksiukas.gif

Ačiū už patarimus, vyksdysiu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 10, 11:08)
Juk ir siaip alijosius gydo, tai manau galvos odai kaip tik labai patinka.

raimuxe irgi labai gerus ingridientus parase  thumbup.gif  Tik man cinamonas sunkiai issiplaudavo  ax.gif 

aciu reiks pabandyti kazka okio nusipirkti, nes namie alijosiaus neturiu smile.gif

QUOTE(Melajja @ 2009 12 10, 13:34)
Dar plaukam stiprinti pradejau imtis priemoniu is vidaus, kazdien avizu dribsniu 2-3 saukstus suvalgau kuo nors paskanintu, gydytojai daznai pataria nuo slinkimo avizas valgyti, labai neskanu bet ka padarysi  unsure.gif

o as kiekviena diena semenu seklas po saukseli suvalgau o dribsniai pas mane pusryciams su jogurtu smile.gif gal viskas pades bendrai biggrin.gif
Atsakyti
Alijosius tikrai veiksmingas dalykas plaukams 4u.gif
Atsakyti

Jau visa valanda kaip sėdžiu prie PC ant plaukų kaukę užsidėjusi, mašelį užsimaukšlinusi ir rankšluostį apsisukusi doh.gif lotuliukas.gif Šįkart į kaukę sutarkavau visą svogūną, tai kol tepiau ant plaukų labai akis graužė tas aštrus kvapas unsure.gif biggrin.gif Šiaip visada lb. gerai jaučiuosi kai prisiruošiu kaukę plaukams užsidėt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 11 gruodžio 2009 - 21:01
O aš jau sav. negaliu svogūnų kvapo atsikratyti... Vieną kartą tik dariau...
gėda net kur išeiti,...
O maniau, kad po plovimo kvapas dings... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 12 11, 23:10)
O aš jau sav. negaliu svogūnų kvapo atsikratyti... Vieną kartą tik dariau...
gėda net kur išeiti,...
O maniau, kad po plovimo kvapas dings... doh.gif

o nebandei su vaneniu ir citrinos sultimis perskaulauti, na man bent jau kvapo nera schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2009 12 11, 22:10)
O aš jau sav. negaliu svogūnų kvapo atsikratyti... Vieną kartą tik dariau...
gėda net kur išeiti,...
O maniau, kad po plovimo kvapas dings... doh.gif

Na, man taip pat kvapo nelieka. Perplaunu su šampūnu(naudoju Fitoval) 2 kartus schmoll.gif
Atsakyti
O kaži alijošių galima vaikui 4,5 metų naudoti? Jos gana ilgi plaukai ir nemažai šukuojant lieka šukose. Gal lengviau išsišukuotų ir mažiau slinktų g.gif .
O kaip daryti? Jei pirktos sultys, tai tik perskalauti ar palaikyti?
Atsakyti