Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 23, 17:06)
o siaube ,siaube ,tikrai galima depresija susirgti
būtinai dėk kažką šaknims ,kad suaktyvintum kraujotaką,serumus ,ampules, naminę kaukę su svogūnu užsidėk bent kartą per savaitę,pamatysi po 3 mėnesių jau džiaugsiesi ir negalėsi patikėt ,kad buvo taip blogai.
  o nuo Priorin aš stebuklų nematau kol kas ,o išgėriau jau 3 didžiules pakuotes po 190 kapsulių,auga greičiau ,bet ,kad jų padaugėtų ,nepastebėjau cool.gif



QUOTE(Kita @ 2009 10 23, 17:19)
Ginkmedis aktyvina kraujotaka, tuo paciu skatina plauku augina, galima issipausti sultis ir itrinti plauku saknis palaikyti valanda po maiseliu ( kaitins galvos oda) arba tiesiog skalauti ginkmedzio arbata. mirksiukas.gif


Didelis, ACIU, mergaites, uz palaikyma! Suprantu,kad niekas jau nepades tiems plaukams sudegintiems,o kad ju ir nebelieka savaime,po kiekvieno plovimo jie nuteka su vandeniu. lieka tik eziukai styroti is ataugusiu plaukuciu. baisu ir gaila i save ziureti.
Tai, sakote, kad PRIORIN sud....? ir pinigeliu nemazai kainuoja, gaila bus lituku ismestu,jei nieko jie nepadeda realiai, o tiek isgyre juos, tiek geru atsiliepimu girdejau, vos ne stebuklingi,bent taip skaiciau apie juos komentaruose smile.gif
matyt,todel,kad neparsiduoda Lietuvoje,o tik Vokietijoje,tad ir gyria juos,atseit is uzsienio, tai jau ir super-puper, ane? g.gif biggrin.gif
tepu plaukucius visokiais aliejukais,paskutini karta pabandziau su alyvuogiu,tai tie,kurie nusvyle plaukai, paeme ir pazaliavo blink.gif isigyjo alyvuogiu aliejaus spalva! sakau,gal nusiplaus?! maza to,kad sluota su praplikejimais ant galvos,tai dar ir zalia! unsure.gif
na, kiek galiu laikaus,vistiek,nori ar nenori po biskiuka ataugs, o vat jei nusikirpciau eziuku(kaip ir vyras man siule), buciau baisesne uz mara lotuliukas.gif , netinka man trumpi plaukai, nesiosiu nusiurelius tiek,kiek jiems lemta,jei patys nenukris galutinai,nes jau panasu i tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temyde: 24 spalio 2009 - 10:45
idomu kaip sekasi sm nariai (niko nepamenu), kuri buvo nusiskutus plikai mirksiukas.gif idomu ar geresni ataugo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip manot, ar plauku slinkimui gali tureti itakos tai, kad nustojau gerti kt, o po keliu men pradejo ziauriai slinkti plaukai? doh.gif verysad.gif
gal kam panasiai buvo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 24, 13:07)
Sveikos,
kaip manot, ar plauku slinkimui gali tureti itakos tai, kad nustojau gerti kt, o po keliu men pradejo ziauriai slinkti plaukai?  doh.gif  verysad.gif
gal kam panasiai buvo? verysad.gif



Ne tik kad gali KT metimas turet itakos, bet greiciausia taip ir yra. Nezinau ne vieno atvejo, kad nustojus gert KT plaukai nepradejo slinkti.
Atsakyti
QUOTE(kkkrista @ 2009 10 24, 13:07)
Sveikos,
kaip manot, ar plauku slinkimui gali tureti itakos tai, kad nustojau gerti kt, o po keliu men pradejo ziauriai slinkti plaukai?  doh.gif  verysad.gif
gal kam panasiai buvo? verysad.gif

Manau gali, nes metus kt, organizmas turi vėl išmokti pats tvarkytis su hormonine sistema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ai neskauda @ 2009 10 24, 13:17)
Ne tik kad gali KT metimas turet itakos, bet greiciausia taip ir yra. Nezinau ne vieno atvejo, kad nustojus gert KT plaukai nepradejo slinkti.



blink.gif blink.gif blink.gif man sokas.. man taip ir yra.. nustojau gert kt ir netekau puse plauku cray.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, daug metų kovoju su pastoviu plaukų slinkimu...
Nors tiesą sakant, niekada neturėjau labai storų plaukų, priešingai, nei šeimos nariai doh.gif Tėvų ir brolio, močiučių ir vieno iš senelių plaukai juodi, stori, linkę garbanotis, o mano turbūt į tą vienintelį senelį, kurio silpnoki plaukai buvo lotuliukas.gif
Maniškiai slidūs, ploni ir labai švelnūs, tiesūs. Nuo 17 metų kai ėmė slinkti doh.gif (dabar 32) iš pradžių smarkiai, po to sustojo, po to - nėštumas ir, aišku, pakartotinas slinkimas... Keletą metų ramu ir vėl ėmė slinkti, nuolat... verysad.gif Iš buvusių plaukučių liko tik koks ketvirtadalis...
Na, plika galva nešvietė (tfu, tfu, tfu) bet vis tiek baisiai nemalonu.
Žinokite, kiek tik priemonių nebandžiau - nuo brangiausių (Rene Furterer, O'Rising, Lakme ir t.t.), vitaminų (Pantogar, Priorin, Merz special, Perfectil ir t.t.) iki pigių ir liaudiškų (dilgėlės, asiūkliai, duona, žolių mišiniai).
Buvau ir Sugiharoj pas trichologę. Nieko gero ir jokių stebuklingų rezultatų. Gal kažkuriam trumpam periodui 3-4 mėn. slinkimas lyg praeidavo, o po to vėl iš pradžių. Išsityriau hormonus, skydliaukę. Nieko ypatingo nerado - lyg iš pradžių kažkokius nedidelius pakitimus, o išsamiau ištyrus atmetė ir tuos įtarimus.
Bandė genus kaltint... Nu nebežinau. KT gėriau apie 6 metus, kai mečiau, stipriai slinko apie metus laiko, vėliau aprimo, bet vis tiek šioks toks slinkimas buvo.

Galiausiai nusprendžiau gerti nakvišų aliejaus kapsules, nes būtent nuo jų labai susitvarkė veido oda, nagai ir plaukų būklė pagerėjo. Iš visų bandytų vitaminų, kaip bebūtų keista, bene geriausi pasirodė (bent jau man) "Grožvita" (rodos, lenkiški) 80 kapsulių žalias buteliukas kainuoja apie 13Lt. Ten asiūklis, dilgėlė, biotinas, cinkas, vitaminai A, B1, B2, B5, B6, C. Dabar geriu gal trečią kartą (aišku, su pertraukomis).
Plaunu tik natūraliais šampūnais be jokių SLS ir kitų priedų (pvz. Eco studio, Logona, Weleda, Aubrey organic, Omnia botanica). Maždaug 1,5 metų taip darau ir labai atsigavo plaukai. Daug kas pastebėjo, kad jie labiau blizga, atrodo elastingi, puresni, jų daugiau. Beje, vienos kirpėjos įkalbėta nustojau dažyt sruogelėm, geriau dažau visus plaukus milk shake dažais (jie turbūt vis tiek nėra "sveiki", kiek žinau, iš natūralesnių, bet juk šviesinantys dažai nebus niekaip labai jau natūralūs).
Dar kirpėjos įkalbėta išbandžiau L'oreal Kerastase Aminexil ampules. Ji tvirtino, kad pati eksperimentuodama buvo žiauriai nusideginus plaukus ir jai veinintelis dalykas, kuris padėjo atsiaugint. Tai nusprendžiau pabandyt, nors sakiau kad, čia bus paskutinis pinigų "metimas į balą" lotuliukas.gif
Tiesiog jau nebetikėjau visom tom ampulėm, jos man stebuklų nedarė, nors truputį padėdavo, bet ar vertas tas "truputis" didelių pinigų?
Kaip bebūtų keista, Aminexil padėjo bigsmile.gif t.y. labai greitai pastebėjau ataugantį "ežiuką" biggrin.gif, nustojo užsikimšinėti vonia ir plaukai kraidžioti pakampėm biggrin.gif
Tai buvo praėjusios žiemos pradžioj.
Bėda ta, kad tos ampulės žauriai brangios. Lietuvoj viena kainuoja apie 12-13Lt, o kad būtų poveikis, reikia sunaudoti kursą iš 42 ampulių blink.gif Ir dar patartina sunaudoti po kursą pavasarį-rudenį doh.gif Nu, žodžiu, kaip visada - už grožį mokėk ir kuo daugiau doh.gif
Tai aš internetu radau saitą UK, kur visa dėžė 42 tų ampulių kainuoja 330Lt, atsisiunčiau ir žiemą sunaudojau pusę - 21 ampulę, nes ten jos net ne kaip ampulės, o kaip maži buteliukai, tai aš vieną naudojau per du, kartais net per tris kartus. Viso gavosi pusantro mėnesio procedūrų. Likusias ampules profilaktiškai naudoju šį rudenį (beveik baigiau). Nežinau ar dar pirksiu pavasariui g.gif vis tik brangu, nors išskirsčius per pusę gal ir ne taip baisiai.
Paskaičiavus, kiek išleidau visiems tyrimams Sugiharoj, konsultacijoms, tai man dar pora dėžių tų ampulių būtų išėję...

Tai va tokia mano istorija, baisiai ilga, nepykit blush2.gif Nenorėjau čia reklamuot to Aminexilio, bet poveikis vis tik buvo, gal ir jums kam nors padės. galiam susimesti pirkimui...

Kita vertus, manau, pagerėjimui didelės įtakos turėjo tai, kad kažkiek išmokau ramiau reaguot ir nesikraustyt baisiai iš proto dėl dalykų, kurių negaliu pakeist (anksčiau nerimas buvo nuolatinis mano palydovas), taip pat tai, kad naudoju kiek įmanoma natūralesnes plaukų, odos priežiūros priemones (neseniai dermatologė išgyrė veido odą blush2.gif ), maistą stengiuosi sveikesnį valgyti. Ai, net nebežinau, kas čia konkrečiai padėjo. galiu pasakyt tiek, kad daug ką reikią pačiai išbandyt ir atrast. Viena giria - va kaip man ta ar ana priemonė gerai, o kitai - s...
Aš pati tai patyriau, todėl manau, kad panacėjos nėra, stebuklų nebūna, tik individualiai surastos, išbandytos priemonės. Jeigu būtų stebuklingos priemonės, tai pasaulyje nebūtų plikių, nebūtų raukšlėtų biggrin.gif Gal pamenat, prieš keletą metų paparaciai buvo Victoria Bekham "pagavę" su išplikimais galvoje? O juk ji tieeek pinigų ir galimybių turi mirksiukas.gif Žinoma, dabar gražiai jos plaukučiai atrodo, bet ne stebuklingai. Jeigu Dievas nedavė, tai ką, žmogau bepadarysi ax.gif
Atsakyti
man mama patarė plaukus perskalauti su ajarų šaknų nuoviru. Pirmą kartą perskalavus plaukai pasidarė labai švelnūs ir skaniai kvepėjo.. Dabar skalauju kiekvieną plovimą. Šeip apie ajerus esu skaičiusi, kad padeda nuo plaukų slinkimo, skylinėjimo, švelnina plauką, taip pat šiek tiek šviesina. Tik žinoma reikia naudoti ilgą laikotarpį. stengsiuosi taip ir daryti.. nes pavydas ima, kai pasižiūriu kokius plaukus turėjo mama, kol skalavo ajarų nuoviru ;/
Atsakyti
QUOTE(play_girl @ 2009 10 24, 16:05)
man mama patarė plaukus perskalauti su ajarų šaknų nuoviru. Pirmą kartą perskalavus plaukai pasidarė labai švelnūs ir skaniai kvepėjo.. Dabar skalauju kiekvieną plovimą. Šeip apie ajerus esu skaičiusi, kad padeda nuo plaukų slinkimo, skylinėjimo, švelnina plauką, taip pat šiek tiek šviesina.

O kur ajerus pirkai? 4u.gif

Aš pradėjau skalauti plaukų šaknis varnalėšų lapų nuoviru, žiūrėsim ar kas bus.
Prieš kiekvieną plaukų plovimą darausi kaukes ir laikau jas porą valandų. Vieną kartą darausi aliejinę su rozmarinų ea, kitą kartą obuolių acto su ylang-ylang ea. kaskart jas kaitalioju.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 16:28)
O kur ajerus pirkai? 4u.gif

Aš pradėjau skalauti plaukų šaknis varnalėšų lapų nuoviru, žiūrėsim ar kas bus.
Prieš kiekvieną plaukų plovimą darausi kaukes ir laikau jas porą valandų. Vieną kartą darausi aliejinę su rozmarinų ea, kitą kartą obuolių acto su ylang-ylang ea. kaskart jas kaitalioju.

o kas kiek dienu plaunate plaukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 10 24, 16:32)
o kas kiek dienu plaunate plaukus? 4u.gif

Kas 2-3 smile.gif

ievvvvaa, galiu sau tai šiuo metu leisti, nes nedirbu, bet kai pradėsiu, tai žinoma, kad rečiau galėsiu taip pasilepinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 spalio 2009 - 15:47
QUOTE(ernesin @ 2009 10 24, 16:44)
Kas 2-3  smile.gif

ievvvvaa, galiu sau tai šiuo metu leisti, nes nedirbu, bet kai pradėsiu, tai žinoma, kad rečiau galėsiu taip pasilepinti mirksiukas.gif

kaip as noreciau plauti ne kas diena verysad.gif na galiu pratempt diena neplovus, bet tada namie tureciau sedet verysad.gif
saunuole kad taip rupinates plaukais mirksiukas.gif bet ar gi darbas kliutis? neee biggrin.gif
Atsakyti