Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

na va pasidariau kauke su svogunu sultimis ir ricinos aliejumi, palaikiau 1,5 val ir db, mano galvos oda okia kaip nesava, norisi kasytis g.gif
Atsakyti
Man ir labai slenka plaukai. Jau 5 kartus tryniau alijosiu sultimis.Rezultatas stulbinantis thumbup.gif Slinkimas akivaizdziai sumazejo rolleyes.gif
To nepadare jokios kitos namines priemones, tiesa svoguno nebandziau, vien del kvapo.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 09, 21:18)
Man ir labai slenka plaukai. Jau 5 kartus tryniau alijosiu sultimis.Rezultatas stulbinantis  thumbup.gif  Slinkimas akivaizdziai sumazejo  rolleyes.gif
To nepadare jokios kitos namines priemones, tiesa svoguno nebandziau, vien del kvapo.

idomu? alijosiaus sultis pirkote vaistineje?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 07, 20:36)
O kas kiek laiko darot tokia procedura? rolleyes.gif Man tai tik karta savaitej iseitu g.gif

Ja ir reikia darytis karta per savaite, kiek atsimenu, bet as pries kas antra plovima darausi, tai vidutiniskas 2 kartus per savaite ja pasidarau.
Atsakyti
Idomu, negirdėjau apie alijošių plaukam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 09, 19:18)
Man ir labai slenka plaukai. Jau 5 kartus tryniau alijosiu sultimis.Rezultatas stulbinantis  thumbup.gif  Slinkimas akivaizdziai sumazejo  rolleyes.gif
To nepadare jokios kitos namines priemones, tiesa svoguno nebandziau, vien del kvapo.


O kaip tai daroma (spaudziama, trinama ar?..), kiek dažnai, kiek laikyt? Ar neėda odos?! smile.gif
Atsakyti
Paskutinį kartą dariausi tokią kaukę, rezultatas pranoko lūkesčius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sumaišiau viską ką turėjau:
1. Alyvuogių aliejaus 4 šaukštus (mano plaukai labai igi, todėl visko reikia daug).
2. Varnalėšų aliejaus 1 šaukštą
3. Ricinos aliejaus 1 arbatinį šaukštelį
4. Pritarkavau pusę svogūno
5. Įlašinau 4 lašus arbatmedžio aliejaus.
6. Įbėriau šaukštą cinamono.
7. Į dėjau šaukštą medaus
8. Vieno kiaušinio trynį

Laikiau apie valandą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2009 12 09, 20:18)
Man ir labai slenka plaukai. Jau 5 kartus tryniau alijosiu sultimis.Rezultatas stulbinantis  thumbup.gif  Slinkimas akivaizdziai sumazejo  rolleyes.gif
To nepadare jokios kitos namines priemones, tiesa svoguno nebandziau, vien del kvapo.


mane taip pat domina is kur aloe sultys ax.gif turbut jos tinkamos butu tik naturalios, o ne is kokiu eurokosu...
o as siandien 3 val su svoguno kauke pravaiksciojau, na tikrai kvapelis is po maiselio ne koks sklido, man ir su medum, kiausinio tryniuim nelabai patinka kaukes, del mases ir kvapo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 12 09, 20:22)
idomu? alijosiaus sultis pirkote vaistineje?  smile.gif


QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 09, 23:13)
O kaip tai daroma (spaudziama, trinama ar?..), kiek dažnai, kiek laikyt? Ar neėda odos?! smile.gif


QUOTE(Melajja @ 2009 12 10, 01:07)
mane taip pat domina is kur aloe sultys  ax.gif turbut jos tinkamos butu tik naturalios, o ne is kokiu eurokosu...
o as siandien 3 val su svoguno kauke pravaiksciojau, na tikrai kvapelis is po maiselio ne koks sklido, man ir su medum, kiausinio tryniuim nelabai patinka kaukes, del mases ir kvapo  doh.gif

Alijosiu pirma savo skabiau rolleyes.gif Paskui pagailo unsure.gif Galvojau po keliu kartu nebeliks.
Tada nusipirkau sultis. Na manau tiktu ir is vaistines. Priklausomai kiek pinigu galima skirti. Nes tos naturalios brangesnes. Del eurovastines nezinau, ten nemaciau kokia ten sudetis ir koks procentas tu sulciu ten yra. As kur pirkau, jos ner visai naturalios, yra ir priedu, bet alavijo apie 90 proc ten.
Laikau apie 10-15 min. Daug tikrai nereikia vienam kartui 20-30 ml pakankama.
Paskui normaliai is plaunu plaukus su sampunu, kondicionieriumi ir viskas. 2-3 kar per savaite ziurint kada plaunu galva, arba kada yra laiko.
Tiesa tos sultys buna skirtingos kiek zinau, vienu buna tik lapo vidus, o kitos buna visos sumaltos. Tai sako kur visos sumaltos gali alergizuoti.As bent nealergiska, todel man ir galvos neniesti.Juk ir siaip alijosius gydo, tai manau galvos odai kaip tik labai patinka.

raimuxe irgi labai gerus ingridientus parase thumbup.gif Tik man cinamonas sunkiai issiplaudavo ax.gif
As tik imdvau kiausinio tryni, alyvuogiu aliejaus, medaus, brendziuko , kitokiu alieju neturejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilike: 10 gruodžio 2009 - 09:10
QUOTE(Dorofėja @ 2009 12 09, 22:13)
O kaip tai daroma (spaudziama, trinama ar?..), kiek dažnai, kiek laikyt? Ar neėda odos?! smile.gif

odos needa, alijosiaus sultys stabdo slinkima ir labai drekina plauka mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar plaukam stiprinti pradejau imtis priemoniu is vidaus, kazdien avizu dribsniu 2-3 saukstus suvalgau kuo nors paskanintu, gydytojai daznai pataria nuo slinkimo avizas valgyti, labai neskanu bet ka padarysi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 12 10, 09:22)
odos needa, alijosiaus sultys stabdo slinkima ir labai drekina plauka  mirksiukas.gif


Ačiū, mergaitės, už atsakymus, mane būtent domina 'skabymas', mat tiek prisiauginau alijošių, kad mielai nuskabyčiau smile.gif Tik, pamenu, vienąkart bandžiau kažką 'išspausti', dėjau ant galvos belekaip, tai ėst pradėjo mirksiukas.gif Išsigandau ir nuploviau, tokia tat patirtis. O kaip Jūs darot?
Atsakyti